Home Altcoin Haberleri Endüstri Liderleri Tarafından Desteklemiş Olan Yeni Bir Girişim DAO Lansmanı Yapıldı

Endüstri Liderleri Tarafından Desteklemiş Olan Yeni Bir Girişim DAO Lansmanı Yapıldı

0
Endüstri Liderleri Tarafından Desteklemiş Olan Yeni Bir Girişim DAO Lansmanı Yapıldı

Stacker Ventures, motive olmuş bir topluluk ile sermaye yönetimini birleştiren yenilikçi bir girişim DAO, altılı Blockchain Ventures, Dördüncü Devrim Capital ve Supernova Fonu desteğiyle başlattı.

Stacker Ventures, 1 Mart 2021 – İstifleme Ventures, bir Aragon DAO olarak yapılandırılmış, blockchain girişim grupları lider desteğiyle başlattı.

En son blok zinciri araçlarının kullanılmasıyla risk sermayesini yeniden tasarlama ortak misyonuyla DAO, Ethereum‘daki risk fonlarını başlatacak ve yönetmeye yardımcı olacaktır.

‌Stacker Ventures, erken benimseyenlere sevdikleri projelere katkıda bulundukları için ödül kazanma fırsatı sunarken, yeni başlayanlara sermayeden çok daha fazlasını sunar.

Stacker Ventures DAO aracılığıyla topluluk üyeleri, fon ekosisteminin yönetişimine ve büyümesine katılırken portföy projelerini tedarik edip hızlandırdıkları için ödüllendirilir.

‌İlk Stacker Ventures fonu çoktan başlatıldı ve gelecek vaat eden erken aşama DeFi ve web3 projelerine erken başlama misyonuyla faaliyet gösterecek.

Stacker Ventures Accelerator, projelere sermaye dağıtırken, portföy projelerine hevesli destekçilerden oluşan bir topluluk sağlayacaktır.

Fon 1 şu anda bir katkı aşamasındadır ve dünyadaki herkes Ethereum’un katılımına katkıda bulunabilir. Ek olarak, erken katılımcılar yönetişim jetonları ile ödüllendirilecek.

Stacker Ventures Nedir?

‌Stacker Ventures, merkezi olmayan, topluluğa ait bir risk sermayesi protokolü ve hızlandırıcıdır.

Erken benimseyenlerin, ana akıma girmeden önce gelecek vaat eden kripto projelerini bulup destekledikleri yerdir.

Bir DAO olarak yapılandırılan Stacker Ventures, merkezi olmayan fonlar başlatır, ilgili bir topluluk aracılığıyla portföy yatırımlarını hızlandırır ve fon yönetimi için kontroller ve dengeler sağlar.

DAO’larilk fon gelecek vadeden projelere yatırım yapan hızlandırılmış bir kripto-yerli fonudur.

 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here