DAOVentures (DVG) Nedir? DAOVentures Nasıl Çalışır?

DAOVentures (DVG), insanların Merkezi Olmayan Finans (DeFi) portföylerine yatırım yapmaları ve bunları yönetmeleri için kullanımı kolay çözümler oluşturmayı ve basitleştirmeyi amaçlamaktadır.

DeFi ürünleri, özellikle yeni başlayanlar için kullanıcıların etkileşime girmesi zor ve karmaşıktır. Oldukça fazla sayıda yatırımcının alan hakkında hala bazı güvensizlikleri var. 

Diğerleri risk olasılığı ve pahalı gaz ücretleri ile uğraşmak zorundadır. Ancak DAOventures, bu sorunları tespit edip çözümler üretebildi.

DAOVentures (DVG) Nedir?

DAOventures , kullanıcıların DeFi ürünlerine harika getirilerle yatırım yapmalarına yardımcı olmak için otomatik danışmanlar ve robo-fon yöneticileri kullanarak likidite sağlayıcılarının DeFi projelerine yatırım yapmalarına yardımcı olan merkezi olmayan bir protokoldür.

DAOventures, yatırımcılar için olağanüstü hizmetler sunma konusunda bir rehber olarak inançlarına güveniyor. Sistem, performansı tutarlı bir şekilde izlemek, risk / ödül oranlarını yönetmek ve akıllı sözleşme güvenliğini denetlemek için en iyi stratejileri kullanır. DAOventures platformunun bazı avantajları şunları içerir:

DAOVentures Risk / Ödül Yönetimi

Risk / ödül oranı, herhangi bir ticaret veya yatırımın çok önemli bir yönüdür. DAOventures stratejileri, kullanıcılara riske maruz kalma düzeylerine göre çok çeşitli ürünler sunar: düşük, orta veya yüksek risk, böylece yeni başlayanlar ve orta düzey tüccarlar bir işlemi gerçekleştirmeden önce daha bilinçli kararlar verebilir.

Seçilmiş Bilgiler

Protokolün ekibi, kötüyü iyiden ayırmak için yeni Dapp’leri araştırır, analiz eder ve geri test eder. Bunu, yatırımcıların taleplerini karşılamak için tüm protokolleri en iyi performans gösteren algoritma ile eşleştirerek yaparlar.

DVG Güvenlik

Protokolün temel değeri güvenliktir. Platform, kripto ürünlerini yerleştirmenin güvenli olduğundan emin olmak için tüm ürünleri denetler ve inceler.

Platform, üçüncü taraf firmaların denetimlerine izin verir ve kullanıcıların fonlarının güvende olduğundan emin olmak için başka güvenlik testleri gerçekleştirir. DAOVentures, merkezi olmayan bir platform olduğundan, fonlar kullanıcıların kendileri tarafından güvence altına alındığı için herhangi bir özel anahtara sahip değildir.

DVG Şeffaflık

DAOventures’ın yatırımları, blok zincirinde görüntülenebildikleri için şeffaftır, böylece kullanıcılar paralarının nereye ve nasıl taşındığını görebilir ve ayrıca sermayelerini doğru bir şekilde takip etmek için portföylerini gözden geçirebilir ve iyileştirebilirler.

DVG Azaltılmış Gaz Ücretleri

Kullanıcılar DAOVentures kullandıklarında önemli miktarda gaz tasarrufu yapabilirler. Protokol, uygun şekilde yönetilen havuzlanmış yatırım fonları aracılığıyla daha iyi bir gaz hesaplamasına izin verir.

DAOventures (DVG) Tokenleri

Likidite sağlayıcıları, DVG olarak belirtilen ve protokol kurallarındaki değişikliklerle ilgili oy kullanmalarına izin veren DAOventures yönetişim jetonları kazanabilirler. 

DVG belirtecinin lansmanı, Polkadot blok zincirine dayanan ve DeFi projeleri tarafından fon toplamak için kullanılan bir açık artırma protokolü olan Polkastarter’da yapılacak.

DVG’ler temelde, akıllı sözleşmeye entegre edilmiş bir fikir birliği oylama mekanizması aracılığıyla değiştirilebilen veya yükseltilebilen sabit bir kurallar dizisini takip etmek için geliştirilmiş bir akıllı sözleşmedeki “belirteçler” dir. 

DVG belirteçlerinin faydası çoktur. LP’leri uzun vadeli token talebini ve DAOventures topluluğunun katılımını teşvik etmek için teşvik etmek için kullanılacaktır. 

DVG’ye sahip olan kullanıcılar, daha düşük işlem ücretleri ve ödüller gibi stake etme teşviklerinden faydalanacaktır.

DAOventures, halka açık satış için toplam 444.444 DVG token tedarik edecek. Platform, Uniswap’te listelenmeden önce POLS token sahiplerine ve halka indirimli DVG token satışı sunacak .

DAOventures (DVG) Nasıl Çalışır?

Protokol, yatırımcıların daha yüksek kazanç elde etmeleri için daha iyi açıklıklar araması anlamında normal bir VC firmasına benzer şekilde çalışır. 

Platformun kullandığı teknolojik araçlar, profesyonel ekiplerin ortak çabasıyla oluşturulmuştur.

Bu araçlar, piyasaları derinlemesine keşfeder ve likidite sağlayıcılarının fonlarını istenen DeFi yatırımlarında kullanmalarına yardımcı olur. 

Kullanılan araçların örnekleri arasında otomatik dengeleyici, likidite madencisi, arbitraj botu ve takas belirteci bulunur.

DAOVentures, yatırımcıların en iyi sonuçları elde etmek için en iyi performans gösteren DeFi varlıklarına para yatırmalarına yardımcı olmak için akıllı sözleşmeler ve robo-tüccarlar kullanır. 

Ek olarak, akıllı sözleşmeler platformda kullanılmak üzere dağıtılmadan önce, uyumluluk sağlamak için ilk önce denetlenir ve incelenir.

Platformun merkezi olmayan süreçleri, karşı taraf risklerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. DAOVentures, kullanıcıların fonları ve cüzdanları üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlar. Sonuç olarak, kullanıcılar akıllı sözleşmelerle bireysel olarak etkileşime girebilir.

Diğer kripto yatırımcıları DeFi protokolleriyle etkileşime girmekte zorlanırken DAOventures, yatırımcıların fonlarını yönetmek için algoritmalar kullanır. 

Robo-danışmanlar, havuzda toplanan tüm fonları dağıtır ve bunları en iyi% ROI ile DeFi protokolüne yerleştirir.

DAOventures tarafından sunulan ürün ve hizmetler şunları içerir:

Verim Tarımı

Platform, geri dönüş elde etmek için kullanıcılara çeşitli tarımsal tarım stratejileri sunar. Kullanıcılar, risk seviyelerine ve kar hedeflerine göre bir verim çiftçiliği stratejisi seçebilirler. Protokol, kullanıcılara risk iştahlarına göre yatırımlar sağlar.

DAOVentures Borç Verme ve Borçlanma

DAOVentures, yakın vadede Uniswap gibi borç verme ve borçlanma protokolleriyle entegre olmayı planlıyor. Bu, yatırımcı fonlarını daha iyi yönetmelerine ve DAOventures operasyonlarının erişimini genişletmelerine yardımcı olacaktır.

 DAOVentures Otomatik Defi Yöneticisi

Robo-danışmanlar aracılığıyla kullanıcılar, en iyi DeFi projelerine ve ürünlerine yatırım yapma avantajına sahiptir. 

Yatırımcılar, otomatik yöneticiler aracılığıyla platformun yapılandırılmış ürünlerinden ve mahsul yetiştirme kümelemesinden faydalanabilirler.

DAOVentures (DVG) Sonuç Olarak

DeFi’nin gördüğü büyümeyle birlikte, ekosisteminin finansın geleceği olduğuna dair çok az şüphe var. 

Bununla birlikte, DeFi’nin popülaritesindeki artış aynı zamanda birçok fırsatı, riski ve faydayı da beraberinde getirdi. 

Bunu göz önünde bulundurarak DAOventures, yatırımcılara sürekli olarak uygun çözümler sunarak DeFi’nin çok beklenen geleceğe geçişini hızlandırmak için üzerine düşeni yapmaya devam ediyor. 

Protokol, kullanıcılarına en iyi hizmetleri sağlamak için zincirler arası birlikte çalışabilirlikten yararlanmayı amaçlamaktadır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar 8 Eylül 2022 – NEW YORK – Mamoru,100...

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
19,176.07 $
19,176.07 $
4.98%
ethereumEthereum
1,311.35 $
1,311.35 $
5.49%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.2%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.19%
bnbBNB
274.35 $
274.35 $
3.01%
xrpXRP
0.432712 $
0.432712 $
8.93%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.38%
cardanoCardano
0.435137 $
0.435137 $
4.59%
solanaSolana
32.83 $
32.83 $
6.19%
dogecoinDogecoin
0.060473 $
0.060473 $
3.14%

Benzer Haberler