Home Altcoin Haberleri DeFi Haberleri Analiste Göre Değeri Düşük Olan Altcoinler, Polkaman, Statera, YFDAI Finance 1000x Yapma Potansiyeli Var

Analiste Göre Değeri Düşük Olan Altcoinler, Polkaman, Statera, YFDAI Finance 1000x Yapma Potansiyeli Var

0
Analiste Göre Değeri Düşük Olan Altcoinler, Polkaman, Statera, YFDAI Finance 1000x Yapma Potansiyeli Var

Analist ve Youtuber Tom, yeni bir videoda, 2021 boğa döneminde 1000 kat yükselme potansiyeline sahip düşük değerli altcoin kripto paralarına dalış yapıyor, bu altcoinler yüksek risk içermesine rağmen büyük kazançlar sağlayabilir.

Ünlü analistin Altcoin Listesinde ilk sırada animasyonlu dijital koleksiyon Polkaman var . Bu projenin ICO’su bugün başlıyor, yani 31 Mart. Henüz piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen, analist whitepaper, web sitesi ve sosyal medya topluluğunda harika olduğuna inanıyor.

Her Polkaman benzersiz ve ayırt edilemez NFT’lerle desteklenir ve platformun başka harika projeleri de vardır.

analistin 2. Altcoin’i Statera’da yaptığı başka bir seçim . Bu protokol, geleneksel bir kavramı kripto ile birleştirir. Endeks fonlarını kripto ile birleştiren akıllı sözleşme destekli bir endeks deflasyon coinidir.

Ayrıca, daha fazla uyarlanabilirlik potansiyeli olan kullanım durumlarına sahip olduklarını söylüyor. Web sitesi, topluluk bağlantısı ve gelecekteki projeler güvenilirdir ve riske değer.

Videodaki anlatıla en son altcoin Metaverse ETP idi , bu proje Artırılmış Gerçekliği oldukça nadir olan Kripto ile birleştiriyor ve analist, gerçek dünya kullanım durumlarına ve daha fazla benimsenmeye sahip olacağına inanıyor.

AR ve VR endüstrisinin milyarlarca dolar değerinde olduğunu unutmamak gerekir

Microcap DeFi Tokenleri

Şu anda 22 milyon piyasa değeri ile 769’da yer alıyor ve analiste göre büyüme için çok yer var.

“.. Yine Beyaz Kağıda, Tik Ağacına Ve Web Sitesinde Neler Olduğuna Bakarsanız, Bu Proje Için Pek Çok Iyi Şey Oluyor Ve Gelecekte Benimsenme Yeteneğine Sahip Olduğunu Hissediyorum”.

İnandığı diğer Defi protokolü APY Finance . Analist, daha yüksek bir verim çiftçiliğine gitme potansiyeline sahip olduğunu ve diğer çeşitli Defi protokolleriyle ortak olduklarını söylüyor.

Şu anda 43,7 milyon dolarlık piyasa değeri ile 578’de yer alıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here