Dash Fiyat Tahminleri: 2021, 2022, 2023, 2024 ve 2025 İçin Dash Fiyatı Ve Geleceği

Kripto paralarda, mevcut DASH piyasa durumu, fiyat hareketiyle ilgili gelecekteki beklentiler ve Dash piyasa değeri hakkında daha iyi bir fikir veren kapsamlı Dash fiyat tahminini ve tahminini sunar. 

Şu anda Kripto Piyasasında neler olup bittiğini anlamanıza, ticaret stratejisini buna göre ayarlamanıza, gelecekte hesaplanmış yatırım ve alım satım kararları almanıza yardımcı olacaktır. 

Dash Satın Al 

Artık Dash satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

Dash, şu anda 101,05 $ fiyatla satılan ve 1001 582 830 $ ‘lık piyasa değerine sahip olan ve küresel Kripto Para Derecelendirmesinde 33. sıraya yerleştiren madencilik yapılabilir bir madeni paradır. 

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Şu anda mevcut Dash arzı 9 911 684 jetondur. Gelecekteki piyasa kapitalizasyonunu, dolayısıyla incelenmekte olan kripto para biriminin gelecekteki fiyatını doğru bir şekilde hesaplamak için arzda öngörülen değişikliklerin kavranması önemlidir.

İşlem hacmi verileri, eğilimin genel gücünü değerlendirmeye olanak tanır ve bu da daha kesin bir DASH fiyat tahmini için araçlar sağlar ve hem anlık hem de uzaktaki fiyat değişikliklerinde belirleyici bir rol oynayan arz ve talepteki değişiklikleri tahmin eder. 

Coinmarketcap.com’a göre son 24 saatteki Dash işlem hacmi bir önceki güne göre artışı oluşturan 986 209 238 dolar. Ortalama işlem hacmindeki değişikliklere ilişkin mevcut eğilimler, karşılık gelen kripto para biriminin azalan arzının zemininde DASH coinlerine olan talebin arttığını ortaya koyuyor.

Son DASH piyasasındaki dalgalanmaları daha iyi anlamak için, mevcut fiyat dinamiklerini açıkça gösteren ve gelecekteki fiyat hareketinin olası senaryolarına ilişkin bazı ipuçları sunan Kripto Volatilite Endeksi’ni (CVIX) sunuyoruz.

Çoğu tüccar, yüksek ve son derece yüksek getiri vaat eden dijital varlıkları aramak için kripto para birimi pazarına gelir.

Bu, diğer şeylerin yanı sıra, bu alanın doğasında bulunan dalgalanma yoluyla elde edilir. Ve çoğu kripto para biriminin muazzam kazançları sergileme kabiliyeti son krizler tarafından engellenmesine rağmen, bu piyasayı hisse senetleri, Forex ve diğer geleneksel piyasalara iyi bir alternatif olarak görenler için hala çekim noktası olmaya devam ediyorlar. 

Bu nedenle dalgalanma, kripto ticaretinin son derece önemli bir yönünü temsil ediyor. 

Kripto Derecelendirmesi, Dash’in fiyatını analiz ederken ve yapay zeka ve özellikle derin öğrenme mekanizmalarını başarıyla bir araya getiren tescilli algoritmamızı kullanarak kısa, orta ve uzun vadeli fiyat tahmini sunarken her zaman bir dizi faktörden hareket eder.

Daha ayrıntılı bir Dash fiyat tahminine geçmeden önce, CVIX’in geçmişinin kısa bir özetini, hesaplama mekanizmasını ve ayrıca CVIX düşükken nasıl işlem yapılacağına dair birkaç önemli ipucu sunuyoruz.

Aslında, Volatilite Endeksinin (VIX) doğum yeri olarak hizmet veren, geleneksel piyasaların temsilcisi Chicago Board Options Exchange idi. VIX’in temel amacı, piyasa katılımcılarının S&P 500 endeksinin önümüzdeki 30 gün içindeki fiyat hareketine ilişkin beklentilerini verimli bir şekilde ölçmektir. 

S&P 500’ün, Google, Facebook ve Apple gibi Amerika’nın en büyük 500 şirketinin performansını yansıtan tartışmasız en önemli hisse senedi endeksi olduğunu hatırlatmak isteriz.

Crypto Market taleplerini ve özgüllüğünü göz önünde bulundurarak VIX’i yeniden icat ettik. Orijinal VIX’i temel olarak kullandık ve son birkaç yıldır dinamik olarak gelişen kripto pazarından türetilen gösterileri ekledik. 

CVIX, 30 günlük geriye dönük dalgalanmayı% 10 aralığında etkili bir şekilde yansıtıyor. Dash için ortalama aylık fiyatı hesaplıyoruz ve belirtilen aralıktaki sapma sayısını analiz ediyoruz. 

Belirli bir zamanda piyasada mevcut olan dalgalanma miktarı, CVIX’in değerini belirlemede kilit bir rol oynar, çünkü piyasa katılımcıları arasındaki negatif gerilimin derecesini, basitçe oynaklığın arkasındaki ana itici güç olan korku olarak adlandırdığımız anlamına gelir.

CVIX’i birkaç temel faktör nedeniyle fiyat tahmin modelimize dahil ettik:

  1. Fiyat hareketinin kritik bir unsuru olan kalabalık beklentilerini belirlemede tartışmasız en etkili araçlardan biridir.
  2. Endeks ayrıca, Dash’inki de dahil olmak üzere altcoin piyasasında derin bir etki yaratan baskın bir kripto para birimi olan Bitcoin fiyat hareketi ile kanıtlanmış ve artan bir korelasyona sahip olan Kripto pazarındaki olayları da hesaba katıyor.
  3. Yükseliş yakınsaması, CVIX düştüğünde ortaya çıkarken, fiyat yükselmeye başlar. Bu durumda, algoritmamız, belirlenen süre boyunca yüksek bir ters etki olasılığı olduğu sonucuna varacaktır.

Özetlemek gerekirse, CVIX, beklenen negatif dalgalanma ile eşanlamlı olan Dash fiyatının son 30 gün içinde önemli ölçüde düşmesinden piyasa katılımcılarının ne kadar korktuğunu gösteriyor. 

CVIX yüksekse (51100değeri), kırmızı renkte yanıp söner ve keskin fiyat dalgalanmaları olasılığının arttığını gösterir. 

Yeşil CVIX (120değeri) ise, katılımcıların piyasanın söz konusu süre boyunca sakin ve öngörülebilir kalmasını bekledikleri anlamına gelir. 

Sarı CVIX (2150) ılımlı bir değerdir, yani yatırımcıların genel trend yapısında herhangi bir yıkıcı değişiklik olmaksızın yukarı veya aşağı yönde bazı dalgalanmalar beklemesi gerektiği anlamına gelir.Şu anda, Dash fiyatı ile ilgili CVIX, makul bir değer olan 50’de duruyor. 

Açıkça görülüyor ki, bu, trendle devam ederken, bir swing tüccar olarak becerilerinizi kullanarak Dash piyasasında kâr etmek için en uygun zamandır. Dash’in şu anki fiyatı , son 24 saatteki 

% 2,13 artışın ardından kurulan 101,05 $ . Son 30 günde Dash’in fiyatı 

% 5,58 artarken , 1 yıllık zaman çerçevesindeki 

başarıları -% 20,05 oldu . Önümüzdeki 10-20 gün için beklenen dalgalanma mütevazı değerlerinde; dolayısıyla fiyat dalgalanmaları önemsiz olacaktır.

Kapsamlı bir Dash fiyat analizi için, fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesine giden varsayılan yolunda etkileşime gireceği temel destek ve direnç seviyelerini belirlemek için ilk önce aylık grafikteki fiyat hareketine bir göz atalım.

Ocak 2021 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 101 Dolar. Maksimum fiyat 114 $, minimum fiyat 78 $. Aylık ortalama 97 dolar. Ay sonunda Dash fiyat tahmini 94 dolar, Ocak için değişim -% 6,9.

Şubat 2021 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 94 Dolar. Maksimum fiyat 109 $, minimum fiyat 75 $. Aylık ortalama 93 dolar. Ay sonunda Dash fiyat tahmini 92 $, Şubat -2.1% için değişiklik.

Mart 2021 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 92 Dolar. Maksimum fiyat 92 $, minimum fiyat 78 $. Aylık ortalama 87 dolar. 84 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Mart için değişim -% 8,7.

Nisan 2021 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 84 Dolar. Maksimum fiyat 104 $, minimum fiyat 84 $. Aylık ortalama 92 dolar. Ay sonunda Dash fiyat tahmini 97 $, Nisan% 15.5 için değişiyor.

Mayıs 2021 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 97 Dolar. Maksimum fiyat 108 $, minimum fiyat 94 $. Aylık ortalama 100 dolar. 101 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Mayıs 4.1% için değişiklik.

Haziran 2021 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 101 Dolar. Maksimum fiyat 101 $, minimum fiyat 79 $. Aylık ortalama 92 dolar. 85 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Haziran -15.8% için değişim.

Temmuz 2021 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 85 Dolar. Maksimum fiyat 96 $, minimum fiyat 84 $. Aylık ortalama 89 dolar. 90 dolarlık ay sonunda Dash fiyat tahmini, Temmuz için% 5,9 değişiklik.

Ağustos 2021 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 90 Dolar. Maksimum fiyat 111 $, minimum fiyat 90 $. Ayın ortalaması 99 $. 104 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Ağustos% 15.6 için değişiklik.

Eylül 2021 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 104 Dolar. Maksimum fiyat 104 $, minimum fiyat 86 $. Aylık ortalama 97 dolar. Ay sonunda Dash fiyat tahmini 93 $, Eylül için değişim -% 10.6.

Ekim 2021 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 93 Dolar. Maksimum fiyat 94 $, minimum fiyat 82 $. Aylık ortalama 89 dolar. Ay sonunda Dash fiyat tahmini 88 dolar, Ekim için değişim -% 5,4.

Kasım 2021 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 88 Dolar. Maksimum fiyat 109 $, minimum fiyat 88 $. Aylık ortalama 97 dolar. 102 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Kasım% 15.9 için değişiklik.

Aralık 2021 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 102 Dolar. Maksimum fiyat 102 $, minimum fiyat 80 $. Aylık ortalama 93 dolar. 86 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Aralık -15.7% için değişim.

Ocak 2022 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 86 Dolar. Maksimum fiyat 86 $, minimum fiyat 67 $. Aylık ortalama 78 dolar. 72 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Ocak -16.3% için değişiklik.

Şubat 2022 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 72 Dolar. Maksimum fiyat 90 $, minimum fiyat 72 $. Aylık ortalama 80 dolar. 84 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Şubat için% 16.7 değişiklik.

Mart 2022 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 84 Dolar. Maksimum fiyat 84 $, minimum fiyat 66 $. Aylık ortalama 76 dolar. 71 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Mart -15.5% için değişim.

Nisan 2022 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 71 Dolar. Maksimum fiyat 71 $, minimum fiyat 56 $. Aylık ortalama 65 dolar. 60 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Nisan -15.5% için değişiklik.

Mayıs 2022 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 60 Dolar. Maksimum fiyat 65 $, minimum fiyat 57 $. Aylık ortalama 61 dolar. 61 dolarlık ay sonunda Dash fiyat tahmini, Mayıs için değişim% 1,7.

Haziran 2022 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 61 Dolar. Maksimum fiyat 61 $, minimum fiyat 50 $. Aylık ortalama 57 dolar. 54 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Haziran -11.5% için değişim.

Temmuz 2022 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 54 Dolar. Maksimum fiyat 54 $, minimum fiyat 42 $. Aylık ortalama 49 dolar. 45 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Temmuz -16.7% için değişiklik.

Ağustos 2022 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 45 Dolar. Maksimum fiyat 45 $, minimum fiyat 35 $. Aylık ortalama 41 dolar. Ay sonunda Dash fiyat tahmini 38 $, Ağustos için değişim -% 15.6.

Eylül 2022 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 38 Dolar. Maksimum fiyat 47 $, minimum fiyat 38 $. Ayın ortalaması 42 dolar. 44 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Eylül% 15.8 için değişim.

Ekim 2022 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 44 Dolar. Maksimum fiyat 48 $, minimum fiyat 42 $. Aylık ortalama 45 dolar. 45 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Ekim% 2.3 için değişiklik.

Kasım 2022 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 45 Dolar. Maksimum fiyat 56 $, minimum fiyat 45 $. Aylık ortalama 50 dolar. 52 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Kasım% 15.6 için değişiklik.

Aralık 2022 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 52 Dolar. Maksimum fiyat 64 $, minimum fiyat 52 $. Aylık ortalama 57 dolar. 60 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Aralık% 15.4 için değişiklik.

Ocak 2023 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 60 Dolar. Maksimum fiyat 60 $, minimum fiyat 47 $. Aylık ortalama 55 dolar. 51 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Ocak -15.0% için değişiklik.

Şubat 2023 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 51 Dolar. Maksimum fiyat 51 $, minimum fiyat 41 $. Aylık ortalama 47 dolar. Ay sonunda Dash fiyat tahmini 44 $, Şubat için değişim -% 13.7.

Mart 2023 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 44 Dolar. Maksimum fiyat 44 $, minimum fiyat 34 $. Aylık ortalama 40 dolar. 37 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Mart -15.9% için değişim.

Nisan 2023 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 37 Dolar. Maksimum fiyat 37 $, minimum fiyat 29 $. Ayın ortalaması 34 dolar. 31 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Nisan -16.2% için değişim.

Mayıs 2023 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 31 Dolar. Maksimum fiyat 32 $, minimum fiyat 28 $. Aylık ortalama 30 dolar. 30 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Mayıs -3.2% için değişiklik.

Haziran 2023 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 30 Dolar. Maksimum fiyat 30 $, minimum fiyat 25 $. Aylık ortalama 28 dolar. 27 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Haziran -10.0 için değişim.

Temmuz 2023 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 27 Dolar. Maksimum fiyat 27 $, minimum fiyat 23 $. Ayın ortalaması 26 dolar. Ay sonunda Dash fiyat tahmini 25 $, Temmuz için değişim -% 7.4.

Ağustos 2023 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 25 Dolar. Maksimum fiyat 25 $, minimum fiyat 20 $. Aylık ortalama 23 dolar. 21 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Ağustos -16.0 için değişim.

Eylül 2023 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 21 Dolar. Maksimum fiyat 21 $, minimum fiyat 17 $. Aylık ortalama 19 dolar. 18 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Eylül -14.3% için değişim.

Ekim 2023 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 18 Dolar. Maksimum fiyat 22 $, minimum fiyat 18 $. Aylık ortalama 20 dolar. 21 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini,% 16.7 Ekim için değişiklik.

Kasım 2023 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 21 Dolar. Maksimum fiyat 21 $, minimum fiyat 17 $. Aylık ortalama 19 dolar. 18 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Kasım -14.3% için değişim.

Aralık 2023 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 18 Dolar. Maksimum fiyat 18 $, minimum fiyat 14 $. Aylık ortalama 16 dolar. 15 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Aralık -16.7% için değişiklik.

Ocak 2024 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 15 Dolar. Maksimum fiyat 15 $, minimum fiyat 12 $. Ayın ortalaması 14 dolar. Ay sonunda Dash fiyat tahmini 13 $, Ocak için değişim -% 13.3.

Şubat 2024 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 13 Dolar. Maksimum fiyat 16 $, minimum fiyat 13 $. Ayın ortalaması 14 dolar. 15 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Şubat için% 15.4 değişim.

Mart 2024 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 15 Dolar. Maksimum fiyat 18 $, minimum fiyat 15 $. Aylık ortalama 16 dolar. 17 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Mart% 13.3 için değişim.

Nisan 2024 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 17 Dolar. Maksimum fiyat 17 $, minimum fiyat 13 $. Aylık ortalama 15 dolar. 14 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Nisan -17.6% için değişim.

Mayıs 2024 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 14 Dolar. Maksimum fiyat 14 $, minimum fiyat 11 $. Aylık ortalama 13 dolar. 12 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Mayıs -14.3% için değişiklik.

Haziran 2024 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 12 Dolar. Maksimum fiyat 15 $, minimum fiyat 12 $. Aylık ortalama 13 dolar. 14 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Haziran 16.7% için değişiklik.

Temmuz 2024 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 14 Dolar. Maksimum fiyat 15 $, minimum fiyat 13 $. Ayın ortalaması 14 dolar. 14 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Temmuz için% 0.0 değişiklik.

Ağustos 2024 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 14 Dolar. Maksimum fiyat 17 $, minimum fiyat 14 $. Aylık ortalama 15 dolar. 16 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Ağustos% 14.3 için değişiklik.

Eylül 2024 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 16 Dolar. Maksimum fiyat 20 $, minimum fiyat 16 $. Aylık ortalama 18 dolar. 19 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Eylül 18.8% için değişim.

Ekim 2024 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 19 Dolar. Maksimum fiyat 24 $, minimum fiyat 19 $. Ayın ortalaması 21 dolar. 22 $ ​​ay sonunda Dash fiyat tahmini, Ekim% 15.8 için değişiklik.

Kasım 2024 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 22 Dolar. Maksimum fiyat 22 $, minimum fiyat 19 $. Ayın ortalaması 21 dolar. 20 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Kasım -9.1 için değişim.

Aralık 2024 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 20 Dolar. Maksimum fiyat 25 $, minimum fiyat 20 $. Ayın ortalaması 22 dolar. 23 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Aralık% 15.0 için değişiklik.

Ocak 2025 için Dash fiyat tahmini .
Başlangıç ​​fiyatı 23 Dolar. Maksimum fiyat 25 $, minimum fiyat 21 $. Aylık ortalama 23 dolar. 23 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Ocak için% 0.0 değişim.

Şubat 2025 için DASH / USD tahminleri .
Başlangıç ​​fiyatı 23 Dolar. Maksimum fiyat 29 $, minimum fiyat 23 $. Ayın ortalaması 26 dolar. 27 $ ay sonunda Dash fiyat tahmini, Şubat için% 17.4 değişim.

2021 İÇİN DASH TAHMİNLERİ

Ay Minimum fiyat Maksimum Fiyat Ortalama fiyat Değişiklik
Şubat 2021  72.140  106.089  84.871 -% 14,54
Mart 2021  72.452  106.547  85.238 -% 14.17
Nisan 2021  72.885  107.184  85.747 -% 13.66
Mayıs 2021  73.397  107.937  86.349 -% 13.05
Haziran 2021  74.023  108.857  87.086 -% 12,31
Temmuz 2021  74.724  109.888  87.911 -% 11,48
Ağustos 2021  75.548  111.100  88.880 -% 10.50
Eylül 2021  76.471  112.458  89.966 -% 9,41
Ekim 2021  77.458  113.909  91.128 -% 8,24
Kasım 2021  78.574  115.550  92.440 -% 6,92
Aralık 2021  79.739  117.263  93.811 -% 5.54

2022 İÇİN DASH TAHMİNLERİ

Ay Minimum fiyat Maksimum Fiyat Ortalama fiyat Değişiklik
Ocak 2022  81.029  119.161  95.328 -% 4,1
Şubat 2022  82,401  121.179  96.943 -% 2,38
Mart 2022  83.707  123.099  98.479 -% 0,84
Nisan 2022  85.218  125.321  100.257 % 0.95
Mayıs 2022  86.744  127.565  102.052 % 2.76
Haziran 2022  88.380  129.970  103.976 % 4.70
Temmuz 2022  90.013  132.371  105.897 % 6,63
Ağustos 2022  91.746  134.920  107.936 % 8.69
Eylül 2022  93.520  137.529  110.023 % 10.79
Ekim 2022  95.270  140.103  112.082 % 12.86
Kasım 2022  97.110  142,808  114.247 % 15.04
Aralık 2022  98.911  145.457  116.366 % 17.17

2023 İÇİN DASH TAHMİNLERİ

Ay Minimum fiyat Maksimum Fiyat Ortalama fiyat Değişiklik
Ocak 2023  100.792  148.223  118.578 % 19.40
Şubat 2023  102.688  151.011  120.809 % 21.65
Mart 2023  104.410  153.544  122.835 % 23.69
Nisan 2023  106.321  156.354  125.083 % 25.95
Mayıs 2023  108.177  159.083  127.267 % 28.15
Haziran 2023  110.096  161.906  129.524 % 30.42
Temmuz 2023  111.951  164.634  131.707 % 32.62
Ağustos 2023  113.865  167.448  133.958 % 34,89
Eylül 2023  115.772  170.253  136.202 % 37.15
Ekim 2023  117.610  172.955  138.364 % 39.33
Kasım 2023  119.502  175.738  140.590 % 41,57
Aralık 2023  121.319  178.411  142.728 % 43.72

2024 İÇİN DASH TAHMİNLERİ

Ay Minimum fiyat Maksimum Fiyat Ortalama fiyat Değişiklik
Ocak 2024  123.185  181.154  144.923 % 45,93
Şubat 2024  125.037  183.878  147.102 % 48.12
Mart 2024  126.756  186.406  149.125 % 50,16
Nisan 2024  128.576  189.083  151.266 % 52,32
Mayıs 2024  130.325  191.654  153.324 % 54,39
Haziran 2024  132.116  194.288  155.430 % 56,51
Temmuz 2024  133.832  196.812  157.449 % 58,54
Ağustos 2024  135.588  199.395  159.516 % 60.62
Eylül 2024  137.327  201.951  161.561 % 62,68
Ekim 2024  138.992  204,401  163.520 % 64,66
Kasım 2024  140.698  206.908  165.527 % 66.68
Aralık 2024  142.328  209.307  167.445 % 68,61

Dash Fiyat Tahminleri – Sıkça Sorulan Sorular

DASH, 2021’DE İYİ BİR YATIRIM MI?

Hayır, tahminlerimize göre Dash fiyatı düşecek. Şimdi Dash fiyatı 102.350 dolar, ancak 2021’in sonunda ortalama Dash fiyatının 93.811 dolar olması bekleniyor.

ŞUBAT 2021’DE DASH FİYATI NE OLACAK?

Dash fiyatının 2021 Şubat ayı başında 84.871 $ ‘a ulaşacağı tahmin ediliyor. Beklenen maksimum fiyat 106.089 $, minimum fiyat 72.140 $’ dır. Ay sonu için Dash fiyat tahmini 85.238 $ ‘dır.

ŞU ANDAN İTİBAREN 1 YIL İÇİNDE 1 DASH NE KADAR EDER?

Ocak 2022’de Dash fiyatının ortalama 95.328 $ olacağı tahmin ediliyor. Beklenen maksimum fiyat 119.161 $, minimum fiyat 81.029 $ ‘dır.

DASH, 2022’DE YÜKSELECEK Mİ?

Evet, tahminlerimize göre Dash fiyatı artacak. Şimdi Dash fiyatı 102.350 dolar, ancak 2022’nin sonunda ortalama Dash fiyatının 116.366 dolar olması bekleniyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar 8 Eylül 2022 – NEW YORK – Mamoru,100...

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
19,148.70 $
19,148.70 $
0.22%
ethereumEthereum
1,325.77 $
1,325.77 $
0.5%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.13%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.26%
bnbBNB
272.51 $
272.51 $
0.93%
xrpXRP
0.446537 $
0.446537 $
5.99%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.09%
cardanoCardano
0.443566 $
0.443566 $
0.61%
solanaSolana
32.75 $
32.75 $
3.04%
dogecoinDogecoin
0.060501 $
0.060501 $
0.88%

Benzer Haberler