Cream Finance (CREAM) Nedir? Kurucuları Kimlerdir?

CREAM Finance (CREAM) Etrafımdaki Her Şeyi Kripto Kuralları anlamına gelir. Proje, geleneksel muadillerinden daha erişilebilir bir finansal sistem kurma vizyonuyla başladı. 

Bu nedenle CREAM, kullanıcıları için bir hizmet yelpazesini verimli bir şekilde sağlamak için diğer Ethereum platformlarıyla bağlantılı olabilecek bir ekosistem yarattı. 

Potansiyel yüksek getirileri nedeniyle şu anda merkezi olmayan finans (DeFi) alanının en çok konuşulan yönü olan likidite madenciliği eğilimi, CREAM’in bu alandaki popülerliğini ve temelini oluşturmasına da yardımcı oldu.

Cream Finance (CREAM) Kurucuları Kimdir? Arkasında Kimler Var?

CREAM Finance’in Kurucusu Jeffrey Huang, kripto para birimlerinin açık ve kapsayıcı bir finansal sistem yaratma kapasitesine inanıyor. 

Huang’ın ekibi, akıllı sözleşmelerin yardımıyla bugün birçok kullanıcının ihtiyaç duyduğu birden fazla ürün ve hizmeti birbirine bağlayacak bir DeFi ekosistemi oluşturmaya devam etti.

Son haftalarda, ekip listelerini genişletmek ve CREAM tokeninin piyasaya sürülmesi için sürekli olarak çalışıyor. Beta likidite madenciliğinin 12 Ağustos 2020’de başlatılması bazı sosyal medya platformlarında tartışma konusu oldu.

CREAM Finance (CREAM) Nedir?

CREAM Finance (CREAM), borç verme, takas, ödeme ve varlık belirtme hizmetleri sağlamaya odaklanan bir DeFi ekosistemidir. Ayrıca, izinsiz ve açık kaynaklı bir protokol çalıştırdığını iddia ediyor, böylece diğer herhangi bir internet katılımcısı, sadece kullanmak veya akıllı sözleşmelerde stake ödülleri için fonları kilitlemek yerine ağın gelişiminin bir parçası olabilir.

Finansal tabana yayılma, ekibin öncelikli hedefleri arasındadır. Ve amaç, her kullanıcının ve varlıklarının emniyetinden ve güvenliğinden ödün vermeden bunu başarabilmektir.

CREAM, Ethereum blok zincirinde kurulduğundan, Ethereum Sanal Makinelerini (EVM) çalıştırmak için kullanılabilecek akıllı sözleşmelerden yararlanabilir. Böyle bir kurulum aynı zamanda CREAM projesinin diğer DeFi projelerine göre daha iyi şekillendirilebilirliğe sahip olmasını sağlar.

EVM’ler ayrıca topluluk kullanıcılarının ağ üzerinde kendi merkezi olmayan uygulamalarını (Dapps) geliştirmelerine yardımcı olabilir. Ancak, şu anda topluluğun planlarına dair çok az ayrıntı var.

CREAM, geçtiğimiz haftalarda Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerine kendi algoritmik para piyasası protokolünü başlattı. Nihayet dağıtıldığında, platformun yalnızca BSC ve diğer benzer zincirlerde mevcut olan işlem hacmi ve düşük maliyetli hizmetten yararlanabilmesini sağlayabilir. 

Ek olarak, Binance Chain ile bağlantı, en büyük kripto para birimlerine erişimiyle onlara daha iyi likidite sağlayabilir.

CREAM’in akıllı sözleşmeleri için yapılan denetimler hakkında henüz bir rapor yok. Ancak yakın zamanda yaptıkları bir açıklamaya göre, kısa süre önce gerekli platform geliştirmeleri üzerinde çalışması için bir güvenlik danışmanı tuttular.

Ekibin yeni danışmana yaptığı ilk aylık ödeme 37.500 CREAM oldu. Gemideki en önemli kripto danışmanlarından bazıları, Compound Finance CEO’su Robert Leshner . Leshner, ekibin teknik danışmanlarından biri olarak hareket eder.

CREAM’in Borç Verme Hizmetleri

Eşler arası kredi hizmetlerini kolaylaştıran DeFi projelerinin ortaya çıkan eğilimi, CREAM’in arkasındaki ekibi benzer bir şey yapabilen bir protokol üzerinde çalışmaya teşvik etti. 

Kullanıcıların CREAM ekosisteminden ödünç alabilecekleri mevcut varlıklar arasında BAL , COMP , ETH, CRV , LEND , REN, BUSD, USDC, USDT ve YFI bulunur .

CREAM, BSC’nin lansmanını dört gözle bekliyor. Halihazırda mevcut olduğunda, kullanıcılar XRP, BCH, LTC ve TRX transferlerini çok daha kolay hale getirmek için CREAM’in BEP2 standardı veya sabitlenmiş tokenler aracılığıyla Binance ile olan bağlantısından yararlanabilir.

Jetonları sarmak zorunda kalmadan, BSC üzerindeki CREAM işlemleri daha hızlı ve daha uygun bir şekilde gerçekleştirilebilir.

CREAM Coin ve Likidite Havuzları

CREAM coin, yani CREAM platformunun yerel parası Uniswap ve Balancer’da mevcuttur. 25 Ağustos 2020 itibariyle, CREAM token piyasa değeri, dolaşımdaki 149.927 CREAM arzı ile 11.8 milyon doların üzerindedir. Ancak toplam arz 9 milyon CREAM’de.

CREAM Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü, ancak platformun halihazırda toplam değeri yaklaşık 48 milyon dolar kilitlendi (TVL). Yearn Finance’in ($ YFI) meteorik yükselişini kesinlikle taklit edemese de, yalnızca birkaç hafta piyasada bulunduktan sonra çok fazla ilgi gördüğü için hala dikkate değer bir DeFi protokolü.

Likidite madenciliği veya verim çiftçiliğine katılan kripto kullanıcılarının sayısı giderek arttığından, CREAM’in arkasındaki ekip de kendi likidite madenciliği programını başlattı. 24 Ağustos 2020’de CREAM ayrıca v3 Beta Liquidity Mining programını duyurdu , bazı güncellemeleri havuzlarından 3’ünün ödüllerini artırmayı içeriyor.

CREAM Coin Hakkındaki Genel Sonuç

CREAM, bu alana nispeten yeni gelen bir kişidir ve sürekli olarak platformlarında daha fazla varlık oluşturduklarını ve listelediklerini görebiliriz. Yakın zamanda likidite madenciliği havuzlarında bulunan ödülleri güncellediler ve likidite madenciliği dağıtımları konusunda şeffaflar. 

Bu yüzden onların mutlaka kontrol edin Orta onlar günde bir kez en az duyuruları ve güncellemeler sağlamak nerede. CREAM’in arkasındaki ekip, insanların onlar hakkındaki sorularını yanıtlama konusunda da sosyal medyada oldukça duyarlı.

Son olarak, bazı çok önde gelen kripto kişiliklerinin dahil edilmesi ve bunların uzaydaki en büyük borsalar ve protokollerle bağlantıları düşünüldüğünde, CREAM’in geleceği şimdiye kadar umut verici görünüyor. 

Sundukları hizmete bakıldığında, pek çok kripto para birimi kullanıcısının piyasadan ihtiyaç duyduğu şeye kesinlikle uyuyor gibi görünüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

121BeğenenlerBeğen
57TakipçilerTakip Et
1,117TakipçilerTakip Et
5AboneAbone Ol

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
62,396.00 $
62,396.00 $
2.03%
ethereumEthereum
3,787.03 $
3,787.03 $
0.77%
binance-coinBinance Coin
481.43 $
481.43 $
3.02%
tetherTether
1.01 $
1.01 $
0.29%
cardanoCardano
2.14 $
2.14 $
1.11%
xrpXRP
1.09 $
1.09 $
2.83%
solanaSolana
157.66 $
157.66 $
2.16%
polkadotPolkadot
41.35 $
41.35 $
0.46%
dogecoinDogecoin
0.257993 $
0.257993 $
8.76%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.04%

Benzer Haberler