COV Token Nedir? PrimeXBT’de COV Token Yakma Nasıl Yapılır?

Covesting, kullanıcılarının riski azaltmak için yeni fırsatlar açan ve tipik olarak piyasada daha iyi sonuçlara yol açan yollarla işbirliği yapmalarına izin verdiği için son birkaç yıldır kripto alanında en önemli trendlerden biri oldu. 

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, PrimeXBT’deki Covesting modülünde bir dizi kapsamlı yeni değişiklik açıklandı; burada, ortak yatırımın yerel kripto para birimi olan COV belirteci, bu değişikliklerin merkez noktası oldu. 

Özellikle bu yeni COV jetonu araçlarından birine bakıyoruz, şu anda sahiplerin artık COV jetonunun düzenli olarak açık pazardan satın alınacağı ve yakılacağı yeni bir jeton yakma programının tadını çıkarmanın yanı sıra, bu yeni jeton yardımcı programı ve yakın zamanda piyasaya sürülen diğerleri. 

Covesting nedir?

Covesting kripto para tüccarları ve yatırımcılarının bir araya gelebilmeleri, kaynaklarını bir araya getirebilmeleri ve en fazla deneyime ve bilgiye sahip tüccarların grubun geri kalanı tarafından kopyalanan işlemleri oluşturabilmelerine olanak tanıyan bir sistemdir. 

Bu şekilde, grubun daha az deneyimli üyeleri, riski azaltmak ve sermayelerinin kripto para piyasasında karlı bir şekilde yatırılması için daha yüksek bir şansa sahip olmak için lider tüccarın deneyimini kullanabilirken, lider tüccar daha sonra yapabilir. grubun diğer üyelerinden% 20’lik bir başarı ücreti şeklinde ek gelir elde etmek. 

Başarı ücreti, “strateji yöneticisi” olarak da bilinen lider tüccar tarafından grubun geri kalanı adına elde edilen tüm karlara uygulanır ve bu sistem, kripto para birimi alanında işbirliği yapmanın verimli ve kolaylaştırılmış bir yoludur. 

COV Jetonu nedir?

COV belirteci, ortak yatırım ekosisteminin yerel kripto para birimidir ve 2017’de piyasaya sürülmesinin ardından Covesting.io, COV belirteci o yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,28 dolara hızla ulaştı. 

Geçtiğimiz 12 ayda, COV jetonu% 1.000’den fazla bir büyüme gördü ve bu, 2020 boyunca en güçlü performans gösteren altcoinlerden biri olduğunu ve önde gelen yatırımcı ve analistlerin COV jetonunun aşağıdakilerden biri olup olmayacağını merak ettiğini gösteriyor. 2021’in en iyi performans gösteren varlıkları. 

Artık PrimeXBT’nin Covesting modülünün kullanıcıları, Covesting modülünü kullanma biçimlerini optimize eden ve sonuçta daha yüksek düzeyde bir gelir elde etmeye yol açan bir dizi avantajın kilidini açmak için COV jetonunu tutabilir ve hisseye katabilir. 

Kopyalama Ticareti nedir?

Genel olarak kopya ticareti, yaklaşık 15 yıl önce geleneksel varlık piyasasında, başlangıçta eToro gibi öncülerle, o dönem boyunca benimsenmesi ve popülaritesi hızla artan kopya ticaretine dayanan platformlar yaratarak oluşturuldu. 

Kopyalama ticareti, bazı tüccarların başkalarının piyasada gerçekleştirdikleri alım satımları kopyalamalarına izin veren bir uygulamadır; tipik olarak, tüccarın performansı hakkında potansiyel yatırımcılar için mevcut olan tarihsel veriler ve başkalarının da ek gelir elde ederek kopyalamasına izin veren alım satım diğer kullanıcıların işlemlerini kopyalamasına izin vererek. 

Kripto para birimi piyasası 2009’da başlamış olsa da, 2017’de, kopya ticareti nihayet kripto para birimi kullanıcıları için önemli bir şekilde kullanılabilir olduğunda, ortak yatırımın şu anda en büyük kripto kopya ticareti biçimi haline gelmesiyle birlikte, ortak yatırımın başlamasına kadar değildi. 2021’de pazar. 

COV Token Yardımcı Programlarının Son Lansmanı

Yakın zamanda Covesting’in COV belirteci için bir dizi yeni belirteç hizmeti oluşturuldu ve Covesting modülüne entegre edildi. PrimeXBT Kullanıcıların bir dizi güçlü yeni özelliğin kilidini açabilmelerini sağlamak için. 

4 COV jetonu hizmeti, takipçilerin yeni strateji yöneticilerini takip etmek için% 1 giriş ücreti ödeme ihtiyacını ortadan kaldırma yeteneği, takipçilerin oluşturulan başarı ücretlerinden daha fazla kazanma yeteneği, strateji yöneticilerinin bunları azaltma becerisidir.

% 75’e varan ticaret ücretleri ve Covesting modülünde oluşturulan ücretlerin% 50’sine kadarının COV jetonlarını satın almak ve yakmak için kullanılacağı yeni COV jeton yakma programının tanıtımı. 

Bu yeni COV belirteci araçları, ortak yatırım hikayesindeki en heyecan verici gelişmelerden birini temsil ediyor ve ortak yatırım topluluğu ve uzun süredir COV sahipleri tarafından geniş çapta ve coşkuyla karşılandı. 

Sürpriz Jeton Yakma ve Yaklaşan Normal Jeton Yakma

Yeni COV belirteci hizmetlerini kutlamak için, ortak yatırımın arkasındaki ekip, var olan tüm COV belirteçlerinin neredeyse% 1’ini temsil eden, 124.000 dolarlık kaba bir değere sahip 186.127 COV jetonu alıp yakarak pazarı şaşırttı. 

Piyasadan bu kadar önemli miktarda COV tokeninin sonsuza dek kaldırılmasıyla, yatırımcıların miktarları güvence altına almaya çalıştıkları piyasa eylemine yansıyan COV belirtecinin artan kıtlığı ile piyasadan hemen olumlu bir tepki gelmesi şaşırtıcı değil.

COV’nin artması ve mevcut toplam COV’nin önemli ölçüde azalmasıyla bağlantılı olarak talepteki bu artış. 

Bu, Covesting modülünde tahsil edilen tüm ücretlerin% 50’ye varan kısmının açıktan COV satın almaya yatırılmasıyla devam eden ve düzenli COV satın almalarının ve yanmalarının olacağı yeni COV belirteci yakma programının tanıtımı ile birleştirildi. pazar ve yakmak. 

Kısacası

PrimeXBT’lere entegre edilecek yeni COV belirteç araçlarının 4’ü de Covesting modülü COV kıtlığı ve birlikte yatırım yapan kullanıcıların platformda erişebilecekleri değer üzerinde dramatik ve sürekli bir etkiye sahip olacak. 

Son zamanlarda tüm COV belirteçlerinin neredeyse% 1’inin sürpriz yanması, PrimeXBT’de oluşturulan tüm ücretlerin% 50’sine kadarını açık pazardan COV satın almaya ve yakmaya yönelik olarak görecek yeni COV belirteci yakma programının tanıtılmasıyla birlikte COV arzının azaltılmasında dramatik etki.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

KAYNAKcoinpedia
eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
30,132.00 $
30,132.00 $
0.5%
ethereumEthereum
2,046.08 $
2,046.08 $
0.49%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.17%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.11%
binance-coinBNB
299.34 $
299.34 $
0.79%
xrpXRP
0.422781 $
0.422781 $
0.69%
cardanoCardano
0.572853 $
0.572853 $
4.83%
solanaSolana
54.60 $
54.60 $
3.62%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.02%
polkadotPolkadot
11.03 $
11.03 $
0.27%

Benzer Haberler

/