COV Token Nedir? PrimeXBT’de COV Token Yakma Nasıl Yapılır?

Covesting, kullanıcılarının riski azaltmak için yeni fırsatlar açan ve tipik olarak piyasada daha iyi sonuçlara yol açan yollarla işbirliği yapmalarına izin verdiği için son birkaç yıldır kripto alanında en önemli trendlerden biri oldu. 

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, PrimeXBT’deki Covesting modülünde bir dizi kapsamlı yeni değişiklik açıklandı; burada, ortak yatırımın yerel kripto para birimi olan COV belirteci, bu değişikliklerin merkez noktası oldu. 

Özellikle bu yeni COV jetonu araçlarından birine bakıyoruz, şu anda sahiplerin artık COV jetonunun düzenli olarak açık pazardan satın alınacağı ve yakılacağı yeni bir jeton yakma programının tadını çıkarmanın yanı sıra, bu yeni jeton yardımcı programı ve yakın zamanda piyasaya sürülen diğerleri. 

Covesting nedir?

Covesting kripto para tüccarları ve yatırımcılarının bir araya gelebilmeleri, kaynaklarını bir araya getirebilmeleri ve en fazla deneyime ve bilgiye sahip tüccarların grubun geri kalanı tarafından kopyalanan işlemleri oluşturabilmelerine olanak tanıyan bir sistemdir. 

Bu şekilde, grubun daha az deneyimli üyeleri, riski azaltmak ve sermayelerinin kripto para piyasasında karlı bir şekilde yatırılması için daha yüksek bir şansa sahip olmak için lider tüccarın deneyimini kullanabilirken, lider tüccar daha sonra yapabilir. grubun diğer üyelerinden% 20’lik bir başarı ücreti şeklinde ek gelir elde etmek. 

Başarı ücreti, “strateji yöneticisi” olarak da bilinen lider tüccar tarafından grubun geri kalanı adına elde edilen tüm karlara uygulanır ve bu sistem, kripto para birimi alanında işbirliği yapmanın verimli ve kolaylaştırılmış bir yoludur. 

COV Jetonu nedir?

COV belirteci, ortak yatırım ekosisteminin yerel kripto para birimidir ve 2017’de piyasaya sürülmesinin ardından Covesting.io, COV belirteci o yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,28 dolara hızla ulaştı. 

Geçtiğimiz 12 ayda, COV jetonu% 1.000’den fazla bir büyüme gördü ve bu, 2020 boyunca en güçlü performans gösteren altcoinlerden biri olduğunu ve önde gelen yatırımcı ve analistlerin COV jetonunun aşağıdakilerden biri olup olmayacağını merak ettiğini gösteriyor. 2021’in en iyi performans gösteren varlıkları. 

Artık PrimeXBT’nin Covesting modülünün kullanıcıları, Covesting modülünü kullanma biçimlerini optimize eden ve sonuçta daha yüksek düzeyde bir gelir elde etmeye yol açan bir dizi avantajın kilidini açmak için COV jetonunu tutabilir ve hisseye katabilir. 

Kopyalama Ticareti nedir?

- Advertisement -

Genel olarak kopya ticareti, yaklaşık 15 yıl önce geleneksel varlık piyasasında, başlangıçta eToro gibi öncülerle, o dönem boyunca benimsenmesi ve popülaritesi hızla artan kopya ticaretine dayanan platformlar yaratarak oluşturuldu. 

Kopyalama ticareti, bazı tüccarların başkalarının piyasada gerçekleştirdikleri alım satımları kopyalamalarına izin veren bir uygulamadır; tipik olarak, tüccarın performansı hakkında potansiyel yatırımcılar için mevcut olan tarihsel veriler ve başkalarının da ek gelir elde ederek kopyalamasına izin veren alım satım diğer kullanıcıların işlemlerini kopyalamasına izin vererek. 

Kripto para birimi piyasası 2009’da başlamış olsa da, 2017’de, kopya ticareti nihayet kripto para birimi kullanıcıları için önemli bir şekilde kullanılabilir olduğunda, ortak yatırımın şu anda en büyük kripto kopya ticareti biçimi haline gelmesiyle birlikte, ortak yatırımın başlamasına kadar değildi. 2021’de pazar. 

COV Token Yardımcı Programlarının Son Lansmanı

Yakın zamanda Covesting’in COV belirteci için bir dizi yeni belirteç hizmeti oluşturuldu ve Covesting modülüne entegre edildi. PrimeXBT Kullanıcıların bir dizi güçlü yeni özelliğin kilidini açabilmelerini sağlamak için. 

4 COV jetonu hizmeti, takipçilerin yeni strateji yöneticilerini takip etmek için% 1 giriş ücreti ödeme ihtiyacını ortadan kaldırma yeteneği, takipçilerin oluşturulan başarı ücretlerinden daha fazla kazanma yeteneği, strateji yöneticilerinin bunları azaltma becerisidir.

% 75’e varan ticaret ücretleri ve Covesting modülünde oluşturulan ücretlerin% 50’sine kadarının COV jetonlarını satın almak ve yakmak için kullanılacağı yeni COV jeton yakma programının tanıtımı. 

Bu yeni COV belirteci araçları, ortak yatırım hikayesindeki en heyecan verici gelişmelerden birini temsil ediyor ve ortak yatırım topluluğu ve uzun süredir COV sahipleri tarafından geniş çapta ve coşkuyla karşılandı. 

Sürpriz Jeton Yakma ve Yaklaşan Normal Jeton Yakma

Yeni COV belirteci hizmetlerini kutlamak için, ortak yatırımın arkasındaki ekip, var olan tüm COV belirteçlerinin neredeyse% 1’ini temsil eden, 124.000 dolarlık kaba bir değere sahip 186.127 COV jetonu alıp yakarak pazarı şaşırttı. 

Piyasadan bu kadar önemli miktarda COV tokeninin sonsuza dek kaldırılmasıyla, yatırımcıların miktarları güvence altına almaya çalıştıkları piyasa eylemine yansıyan COV belirtecinin artan kıtlığı ile piyasadan hemen olumlu bir tepki gelmesi şaşırtıcı değil.

COV’nin artması ve mevcut toplam COV’nin önemli ölçüde azalmasıyla bağlantılı olarak talepteki bu artış. 

Bu, Covesting modülünde tahsil edilen tüm ücretlerin% 50’ye varan kısmının açıktan COV satın almaya yatırılmasıyla devam eden ve düzenli COV satın almalarının ve yanmalarının olacağı yeni COV belirteci yakma programının tanıtımı ile birleştirildi. pazar ve yakmak. 

Kısacası

PrimeXBT’lere entegre edilecek yeni COV belirteç araçlarının 4’ü de Covesting modülü COV kıtlığı ve birlikte yatırım yapan kullanıcıların platformda erişebilecekleri değer üzerinde dramatik ve sürekli bir etkiye sahip olacak. 

Son zamanlarda tüm COV belirteçlerinin neredeyse% 1’inin sürpriz yanması, PrimeXBT’de oluşturulan tüm ücretlerin% 50’sine kadarını açık pazardan COV satın almaya ve yakmaya yönelik olarak görecek yeni COV belirteci yakma programının tanıtılmasıyla birlikte COV arzının azaltılmasında dramatik etki.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
KAYNAKcoinpedia
eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

70BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
752TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

En Son Haberler

Student Coin (STC) Nedir? Student Coin (STC) Özellikleri Nelerdir?

Son yıllarda, işe alım görevlileri yüksek eğitimli insanlara büyük ilgi gösterdiler ve bu da potansiyel öğrenciler arasında daha fazla paraya ihtiyaç duyulmasına yol açtı.  Ancak...

2021’de Takip Edilmesi Gerek En İyi 10 DeFi Coin’leri

DeFi veya Merkezi Olmayan Finans sektörü, 2020 yılında muazzam bir ilerlemeye tanık oldu. Bu, yatırımcılara DeFi tokenlerine olan inancı güçlendirdi. Arenaya gelen birçok DeFi varlığı...

Ripple Yatırım Yapmaya Değer mi? 2021’de XRP Alınır mı?

Ripple'ın bu yıl yatırım yapmaya değer olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? Aşağıdaki kılavuzda sizin için Ripple, devam etmekte olan SEC davasının ardından düzenleyici netlik arıyor.XRP...
bitcoinBitcoin
48,428.00 $
48,428.00 $
0.07%
ethereumEthereum
1,573.33 $
1,573.33 $
0.62%
binance-coinBinance Coin
238.77 $
238.77 $
8.77%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.1%
cardanoCardano
1.00 $
1.00 $
6.21%
polkadotPolkadot
32.20 $
32.20 $
2.74%
xrpXRP
0.458381 $
0.458381 $
2.59%
litecoinLitecoin
174.02 $
174.02 $
0.68%
chainlinkChainlink
26.97 $
26.97 $
5.38%
bitcoin-cashBitcoin Cash
510.32 $
510.32 $
0.53%

Benzer Haberler

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC’de Kar Satışları Boğaları Zora Sokuyor

Bitcoin fiyat tahmini, fiyat 50.000 $ dolar'ın altına düştüğü için belirsizlik aşamasına giriyorBoğalar, yükselen ivmeyi sürdürmek için giderek daha fazla baskı altında45.000 $ dolar'lık...

ABD Hazine Bakanı Bitcoin Hakkındaki Endişelerini Dile Getirdi, Dijital Dolara İhtiyaç Duyuyor

ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, önde gelen kripto para birimi Bitcoin ile ilgili endişelerini dile getirdi. New York Times DealBook konferansında Yellen, Bitcoin'in teknik becerisini,...

Binance Coin Analizi: BNB 250 Dolar Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

Binance Coin fiyatının yatay hareket etmesi bekleniyor.BNB, 250 $ dolar üzerine çıkamyı başaracak mı?En yakın destek 225 $ dolar'da ve en aşağıdada 200 Doların...

Kanada Bankası Dijital Dolar Çıkarmaya Hazırlanıyor

VersaBank, önümüzdeki aylarda Kanada dolarını temsil eden yeni bir dijital para birimi başlatacak. Dijital dolar para birimi VCAD, Kuzey Amerika'daki bir banka tarafından çıkarılan ilk...