Home Altcoin Haberleri Chiliz (Chz) Nedir? Chz Ne İşe Yarar? Chiliz (CHZ) Nerden Alinir?

Chiliz (Chz) Nedir? Chz Ne İşe Yarar? Chiliz (CHZ) Nerden Alinir?

0
Chiliz (Chz) Nedir? Chz Ne İşe Yarar? Chiliz (CHZ) Nerden Alinir?

Bu yazimizda Chiliz (CHZ) Nedir? Chiliz (CHZ) Ne İşe Yarar? Chiliz (CHZ) Nerden Alinir? Sorularini cevaplamaya calistik.

Chiliz Chz Nedir?

Socios.com, blokzincir teknolojisi üzerine kurulmuş ve $CHZ adında dijital bir para birimi (kripto para) kullanır. Mağazalarda veya internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde kullandığınız pound, euro ve dolar gibi fiziksel para birimlerinin aksine, kripto paralar yalnızca dijital ortamda bulunur ve sadece belli yerlerde veya platformlarda kullanılabilir.

Chiliz (CHZ) cadde üzerindeki mağazalar veya internet bankacılığı gibi merkezi bir otoritenin aksine kripto paralar; bakiyenizi saklamanın yanı sıra işlemlerin onaylanması ve doğrulanması için şifreli, uçtan uca bir ağ kullanır. Blokzincir adlı bu ağı, tüm işlemlerin kayıtlı yapıldığı, halka açık dev bir liste gibi düşünebilirsin. Blokzincir, bilgisayarda (ya da “düğüm”) saklanır; işlemin gönderenini, alıcısını, değerini ve yaklaşık olarak süresini doğrulanmış ve anonim bir şekilde listeler.

Her yeni işlem, yeni bir blok oluşturur ve oluşan yeni bloklar sabittir; bu nedenle de bir kez oluşturulduktan sonra değiştirilemezler. Oy kullanma haklarını satın alınabilir bir varlığa yani Taraftar Tokenlarına dönüştürerek, oylamayı dürüstlük içerisinde gerçekleştirmenin en pratik yolu olduğu için blokzincir kullanıyoruz.

Chiliz (CHZ) Ne İşe Yarar?

Mülkiyetler, hayranlara mobil oylama platformu üzerinden taraftar kararlarına katılma kabiliyetini sunmanın yanı sıra, ortak tutku ve inançlarla, güvenli, özel bir taraftar iç çevresine bir bilet olarak hizmet vermektedir. Bir hayran ne kadar fazla coin tutarsa ​​ve o kadar fazla oy kullanırlarsa, bu fanın gizlilik derecesi o kadar yüksek olur ve sunulan en büyük VIP avantajlarına erişene kadar onları farklı ödül katmanlarında yukarı doğru hareket ettirir.

Chz

Futbol kulüpleri, özellikle futbol taraftarı topluluğunun olağanüstü bir büyüme yaşadığı Asya’da, küresel taraftar tabanlarını oluşturmaya devam etmek için Socios.com’u taraftar katılım stratejisinin bir parçası olarak kullanmayı amaçlıyor. Socios.com, kulüpleri taraftar kitlelerine bağlayarak, dijital, güvenli, şeffaf ve tamamen gerçek hayran deneyimine bağlı ek gelir akışlarını güvence altına alıyor.

Chiliz (CHZ) Nerden Alinir?

Taraftar Tokenları, doğrudan uygulama üzerinden Taraftar Token Arzı ya da FTO olarak bilinen bir işlem ile satın alınabilir. Taraftar Tokenını/Tokenlarını Socios.com’un dijital para birimi olan ve aynı zamanda doğrudan uygulama üzerinden de satın alınabilen $CHZ’i kullanarak satın alabileceksiniz. Bize geçerli ve doğrulanmış bir e-posta adresi sağladıktan sonra gerçekleştirebileceğiniz bu işlem, kredi veya banka kartınızı kullanarak internet üzerinden yaptığınız alışverişler kadar basit bir işlemdir. Taraftar Tokenları daha sonra uygulama mağazasından satın alınabilecek ve satılabilecektir; bu, zamanı gelince piyasaya sürülecek olan bir özelliktir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here