Home Altcoin Haberleri Chiliz (CHZ) Chiliz ve Socios, Hindistan’daki üç Büyük Kriket Franchise’ıyla Ortak Olduklarını Duyurdu

Chiliz ve Socios, Hindistan’daki üç Büyük Kriket Franchise’ıyla Ortak Olduklarını Duyurdu

0
Chiliz ve Socios, Hindistan’daki üç Büyük Kriket Franchise’ıyla Ortak Olduklarını Duyurdu

Taraftar katılımı alanındaki lider kuruluşlardan ikisi olan Chiliz ve Socios.com, büyük bir gelişme olarak, Hindistan Premier Ligi’nin üç franchise’ıyla ortaklıklarını duyurdu.

Takımlar, yani Royal Challengers Bangalore, Punjab Kings ve Kolkata Knight Riders, kriket dünyasının önde gelen yerli T20 kriket ligi IPL’nin katılımcılarıdır.

Söz konusu gelişmeye verilen önem, şu anda Hindistan’daki COVID-19 vakalarındaki artış nedeniyle IPL’nin süresiz olarak askıya alınmış olmasına bağlanabilir. Aynı şekilde duyuruya göre ,

“Öngörülebilir gelecek için hiçbir oyun olmadığından, üç takımın tamamı ve Socios.com artık hayran etkileşimini iyileştirmeyi amaçlayan ortak blok zinciri ve dijital girişimleri keşfetme fırsatını kullanıyor.”

Geliştirme, RCB’den Rajesh Menon’un yorumuyla, üç takımı da temsil eden yöneticiler tarafından memnuniyetle karşılandı,

“Bu ortaklıkla, hayranlarımızla etkileşim kurma şeklimizi iyileştirmenin ve optimize etmenin yeni yollarını aramaya devam ediyoruz.”

Bunun gibi ortaklıkların arkasında, Socios ve Chiliz, en önemlisi, blockchain teknolojisini kullanarak hayran katılımından para kazanarak hayran deneyimlerinde devrim yaratmayı amaçlıyor.

Tarihsel olarak, yerli Chiliz (CHZ) coini, bu tür gelişmelerin arkasındaki fiyat artışlarını kaydetti. Ergo, aynı şeyin tekrar yaşanıp yaşanmadığını görmek ilginç olurdu, özellikle de altseason tam akış içinde göründüğü için.

Ancak bunlar Socios ve Chiliz’in ortak olduğu ilk takımlar değil. Şu anda, toplam ortak sayısı 30’a kadar çıktı, aynısı UFC, FC Barcelona, ​​Manchester City FC ve Juventus gibi.

6.5 milyar doları aşan marka değeriyle IPL’nin çekiciliği ve net değeri, Şampiyonlar Ligi veya Superbowl gibi dünya çapındaki diğer büyük spor liglerinden çok uzak değil.

Mevcut ortaklık, hem taraftarlar hem de başka türlü milyonlarca Hintli için benzersiz faydalara sahip olması beklenen Blockchain ve kripto ile Hindistan pazarına dokunmak için en son fırsat. Bu duygu, şunları söyleyen Alexandre Dreyfus tarafından paylaşıldı,

“Bu ortaklıklar ve bu devasa, canlı pazarda gelecekteki işbirliklerinin muazzam potansiyeli beni çok heyecanlandırıyor.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here