Home Altcoin Haberleri Chiliz Boğa Koşusunda Değeri Çok Yükseldi Acaba Bu “Sınırlı Bir sezon Başlangıcı mı?”

Chiliz Boğa Koşusunda Değeri Çok Yükseldi Acaba Bu “Sınırlı Bir sezon Başlangıcı mı?”

0
Chiliz Boğa Koşusunda Değeri Çok Yükseldi Acaba Bu “Sınırlı Bir sezon Başlangıcı mı?”

CHZ Fiyatı En Başından Bu Yana %1400 Arttı

Boğalar güçlü bir şekilde 1 dolara doğru ilerlerken chiliz fiyatının normal bir şekilde artmadığı görülüyor.CHZ fiyatı, son zamanlarda, piyasa kapitalizasyonu sadece birkaç gün içinde 1 milyar dolardan 4 milyar doların üzerine çıktı.

  • Erken işlem saatlerinde 0,94 $ zirve
  • Coinmarket kapağında işlem hacmi açısından en büyük 4. varlık
  • Chiliz, piyasa değeri açısından en büyük 20. kripto varlığı oldu
  • Fiyat, son yedi günde% 600’den fazla arttı 

Şu anda, CHZ fiyatı son 24 saatte% 95.38’lik büyük bir sıçrama ile 0.7655 $ ‘dır. Bununla birlikte, sonraki hedefler 0.84 $, 0.93 $ olarak belirlendi ve sonunda yükseliş trendini daha da sürdürmek için 1 $ ‘ı kırdı.

Fiyat, son birkaç gündür 70 seviyesinin üzerindeki CHZ fiyatının RSI aşırı alım bölgesinde sürekli işlem görüyor. Bu nedenle, bir analist olan Altcoin Sherpa’nın öngördüğü gibi 0,5 $ veya daha düşük seviyelere yakın seviyelerde hafif bir geri çekilme beklenebilir.

Analitist daha sağlıklı bir yükseliş olabilmesi için sağlam bir düzeltme gerekliliğini vurguladı. eğer sağlam düzeltme yaparsa daha çok yükseleceğini de belirtti.

Düşük Limitli Sezon İhtimalleri

Hafta sonu başından bu yana piyasa değeri trendine göre ilk beş kripto varlığı yatay konumda. Bununla birlikte, Bitcoin fiyatı bazı kazançlar kaydetmeye çalışıyor, ancak yine de karlar basın zamanında% 1’in altında. Diğer varlıklar, Ethereum fiyatı, Binance Coin fiyatı ve Cardano fiyatı kayda değer bir düşüş yaşıyor. Bu da akıllara düşük limitli bir sezon gerçekleşip,gerçekleşmediği sorusunu getiriyor.

Büyük kriptolar dar bölgelere sıkıştılar. Fakat CHZ gibi bir çok kripto para yükselişe geçti bunları sizler için teker teker açıklayacağız. Son 7 günde göze çarpıcı derecede yükselen coinler şunlar:

Ankr (ANKR)

ANKR fiyatı geçtiğimiz yedi günde% 132’den fazla artış göstererek büyük bir artış gösterdi, ancak 24 saatlik kazanç% 55.4’te duruyor. Piyasa değeri, bu haftanın başında sadece 85 milyon $ ‘dan, basın zamanında 563 milyon $’ ın üzerine çıktı. Fiyat da 0,03 dolardan 0,07 dolara yükseldi.

Harmony(ONE)

Harmony fiyatı, son 24 saatte% 30’un üzerinde ve geçen hafta% 72,5’in üzerinde yükselen bir dev gibi yükseldi. Yükselişle birlikte, varlık ilk 100 kripto para birimi sıralamasına girdi. Varlığın piyasa değeri sadece 54 milyon dolardan 620 milyon doların üzerine çıktı.

Chromia(CHR)

Dikkate değer artışlar arasında, CHR, son yedi haftada% 800’den fazla, son 24 saatte yalnızca% 48,4’lük bir canavar mega rallisi içerebilir. Basın zamanında 0,6807 $ ‘lık bir fiyatla piyasa değeri sadece 21 milyon $’ dan 323 milyon $ ‘a yükseldi.

Akropolis (AKRO)

Akropolis fiyatı da geçtiğimiz hafta yaklaşık% 100 artarak yukarıda bahsedilen ralliyi beğendiğini gösterdi. Piyasa değeri 21 milyon dolardan 169 milyon doların üzerine çıktı. Yazma sırasındaki AKRO fiyatı, son 24 saatte% 27.57 artışla 0.06066 $ ‘dır.

Düşük değerli varlıklar bu haftalarda çok güçlendiler. Bu da 2021 düşük kapanışına işaret ediyor. Bir yanda küçük varlıklarda yükseliş sürerken büyük varlıklarda sınırlı ralliye tanık olmak ilgi çekici olabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here