Home Altcoin Haberleri Chiliz Bir Ayda %1600 Arttı, Hepsi Fan Tokenları Sayesinde

Chiliz Bir Ayda %1600 Arttı, Hepsi Fan Tokenları Sayesinde

0
Chiliz Bir Ayda %1600 Arttı, Hepsi Fan Tokenları Sayesinde

Spor için türünün ilk örneği olan ve fan token ticareti özellikli token ile kripto borsası olan Chiliz, son iki haftada hızla yükseldi ve değerleneceğini erken öngören yatırımcılar için büyük para kazandı.

Bu yardımcı program jetonu, piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum‘u da geride bıraktı, verilere göre aylık% 1600’e yükseldi.

Bitcoin, daha önce hiç olmadığı gibi tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşıyor, bu, Altcoinler için daha önce hiç görülmemiş bir Altcoin sezonu anlamına geliyor ve Chiliz’in daha da yükselmesi için büyük bir fırsat olarak nitelendirebiliriz.

Taraftar Tokenlarının Yükselişi

Chiliz Barcelona FC ve Paris Saint Germain gibi önde gelen futbol kulüplerinin tokenlarını alıp satmaya olanak tanımaktadır. Aynı zamanda kendi zaten bir tokenı da bulunur. Özellikle mart ayı spor tokenleri için fazlasıyla iyi performans gösterdikleri için harika bir ay oldu diyebiliriz.

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus’a göre blok zincir de 14 Mart’ta 400.000 aktif cüzdan bulunmakta.

Kısa süre önce Chiliz, ABD spor liglerine genişleme için 50 Milyon $ harcadığını duyurdu, FC Barcelona, ​​Juventus ve Paris Saint – Germain gibi bazı devler dahil olmak üzere 23 spor organizasyonuyla ortak oldular.

Bir hafta önce, taraftar tokenleri çılgınlığı artarken, 1 Milyar Dolarlık piyasa değerini aştı. Sadece 30 dakikada 6 Milyon $ kazanan Binance borsasında AC Milan fan tokenini başlattılar.

Mevcut piyasa trendi, spor jetonlarına olan büyük talep ve patlayan NFT teknolojisi ile Chiliz’in gelecekte güçlü bir boğa koşusu yapması bekleniyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here