Home Altcoin Haberleri Chainlink (LİNK) Chainlink Konsolidasyon Tamam Link Patlamaya Hazır

Chainlink Konsolidasyon Tamam Link Patlamaya Hazır

0
Chainlink Konsolidasyon Tamam Link Patlamaya Hazır

Chainlink fiyatı son zamanlarda piyasayı paramparça ederek tüm kripto alanını şaşkına çevirdi.Küçük zaman diliminde ATH’ler yapmaya başladı.

Bununla birlikte, bir geri çekilme, yaklaşık Link fiyatı % 50’lik karı düşürdü ve fiyatı yaklaşık 37 dolardan 20 dolara kadar düşürdü.

Yine de, bir analist olan Altcoin Sherpa’nın söylediği gibi LINK fiyat rallisi diğer altcoinlerden daha iyi performans gösterdi. Destek bölgesinde fiyat trend seyrederken, büyük bir kırılma hızla yaklaşıyor olabilir.

LINK: Diğer Altlardan Daha Iyi Dayanıyor, Ancak Bunun Daha Iyi Olacağından Şüpheleniyorum. #BTC Yatağa Sıçıyor. Fiyat Şu Anda Desteklenmektedir.

Analistler ayrıca, Chainlink fiyat rallisinin Bitcoin fiyat rallisi ile bir yerde ilişkili olduğunu söyledi.

LINK fiyatı, BTC fiyatı düştükçe patladığından ve bu nedenle BTC fiyatının büyük ölçüde yükselmesi beklendiğinden, LINK fiyatı olumsuz etkilenebilir.

Chainlink ağ aktivitesi, yakın geçmişte 10 kattan fazla büyüdü ve son 7 haftada % 300’den fazla getiri sağladı.

Dahası, borsalardaki LINK düşüşe devam ediyor ve bu durum, Deniz Piyadelerinin büyük bir kırılma beklediklerini gösteren bir varlık olduğunu gösteriyor.

İkinci olarak, sert fiyat düşüşünün ardından, fiyat geçen hafta 25-29 dolar arasında seyrederken, hafif bir toparlanmanın ardından güçlü bir konsolidasyon devam etti.

Bu nedenle, fiyat yükselen bir üçgen içinde yükselirken ve fiyat şu andan itibaren üst direnç seviyesini herhangi bir zamanda kırabilirken büyük bir yükselişin sağlam bir senaryosunu sergiliyor.

Şu anda, LİNK 26.83 $ seviyelerinin üzerinde yüksek bir hareket yapmak ve destek olarak tutmak zorunludur, böylece bir sonraki fiyat 28 ila 28.60 $ alanı civarındaki seviyelerin yeniden test edilmesini başlatabilir.

Destek seviyeleri başarılı bir şekilde tutulursa, fiyat kısa süre içinde 30 doların üzerine bile çıkabilir.

Chainlink fiyatının üst direnç seviyeleri 28 $ ‘dır ve mevcut fiyat 24 $’ lık destek seviyelerine çok yakın seyrederken, fiyatın düşüş sapmasını tersine çevirmesi zorunludur. Yazma sırasında LINK fiyatı, son 24 saatte % 1,31 artışla 25,61 $ ‘dır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here