Home Altcoin Haberleri Chainlink (LİNK) Chainlink Fiyatı Önümüzdeki Günlerde 40 Dolar Olabilir

Chainlink Fiyatı Önümüzdeki Günlerde 40 Dolar Olabilir

0
Chainlink Fiyatı Önümüzdeki Günlerde 40 Dolar Olabilir

Chainlink fiyatı çok fazla oynaklık göstermeden ve hafif bir geri çekilme olmadan yavaş ve istikrarlı bir fiyat artışını sürdürüyor.

LINK denizcileri devreye girdiği tahmin ediliyor. LINK fiyatını onaylamak için mahkeme, görevi yerine getirmek için çok çalıştı.

LINK fiyatı, yakın geçmişte sürekli olarak daha yüksek ve daha yüksek dipler yapıyor.

Bu nedenle, fiyat hareketinin son trendine bağlı olarak, fiyat direnç seviyelerini 37 $ ve daha sonra önümüzdeki haftalarda 55 $ ‘da test edebilir.

Ancak, bir analiste göre TOP AIM STOCKS’a göre LINK boğalarının devreye girmesiyle LINK fiyat rallisinin daha da hızlanması bekleniyor.

Ayrıca LINK’in mevcut ivmesinin büyük bir yükseliş eğilimi gösterdiğini tahmin ediyor.

Bununla birlikte, fiyat rallisinin çok yakında 30 $ puana ulaşması bekleniyor, bu da bir tarafından tahmin edildiği gibi 40 $ ‘a giden yolu yakın hale getiriyor. analist THE FLASH.

Son 24 saatte LINK, 24 $ ‘a yakın seviyelerden 29 $’ ın üzerine neredeyse % 20 oranında muhteşem bir şekilde yükseldi ve neredeyse 30 $ ‘a dokundu. Yine de geri çekilme, fiyatı 27 dolar civarında mevcut seviyelere yaklaştırdı.

Yazma sırasında LINK fiyatı, son 24 saatte% 10.64 artışla 26.49 $ ‘dır. Geri çekilmenin çok yakında bitebilecek küçük bir düzeltme olması beklenebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here