Chainlink Fiyat Tahmini : LİNK 2020, 2023, 2025

0
1505

Chainlink (LİNK) fiyat tahmini 2020, 2023, 2025

Kripto para birimleri dünyası genişlemeye devam ederken, geleneksel finans dünyası ile kripto para birimleri arasındaki uçurumu kapatmak için yeni ve ilginç projeler ortaya çıkıyor. Böyle bir proje, blockchain endüstrisine birlikte çalışabilirlik getirmeye çalışan Chainlink (LINK).

Bugüne kadar, Bitcoin , Ethereum ve Ripple gibi dünyanın en önde gelen blok zincirlerinin çoğu , onları birbirine ve dünyanın geri kalanına bağlamanın hiçbir yolu olmadan bağımsız olarak var oldu.

Chainlink Satın Al 

Artık Chainlink satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

 Böyle bir özelliğe sahip olmak, ağların bütünlüğünü sağlarken farklı blok zincirlerinde bulunan çeşitli özelliklere erişim sağlayarak kullanıcılara ve geliştiricilere yardımcı olacaktır. Chainlink, Oracle ağı sayesinde bunu gerçeğe dönüştürmek için adımlar atıyor .

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Chainlink (LİNK) nedir?

Chainlink, diğer birçok blockchain projesinden farklıdır. İş modeli yalnızca dış dünya için akıllı sözleşmelerin oluşturulmasına odaklanmıştır . 

Akıllı sözleşmeler kavramı ilk olarak Ethereum tarafından tanıtılmış olsa da, akıllı sözleşmeler yalnızca bir blok zincirindeki verileri yönetebilir ve onları gerçek dünyadaki birçok işletme için erişilemez hale getirir. 

Bu nedenle, Chainlink, blok zincirleri ile gerçek dünyada var olan uygulamalar arasındaki uçurumu kapatmak için İnternet’i merkezden uzaklaştırmayı umuyor.

Temelde Chainlink, Paypal ve bankalar gibi ödeme hizmetlerini blok zincirlerine bağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Kendini işine adamış bir ekip ve bir dizi önemli danışmanla, Chainlink, giderek artan sayıda insanın Chainlink (LINK) fiyat tahminini merak etmesine yol açması gereken bir isim yapıyor.

Chainlink (LİNK) fiyat geçmişi

2018, dünyanın en büyük dijital para birimlerinin çoğunun fiyatlandırmada muazzam artışlar geçirdiği, büyük kripto patlamasının yılıydı ve LINK bir istisna değildi. Ardından fiyatlar neredeyse yükseldikleri kadar hızlı düşmeye başladı ve birçok kripto para birimi iyileşemedi. Neyse ki, Chainlink toparlandı ve 2019, madeni para için en iyi yıllardan biri oldu. 1 Ocak 2019’da LINK, 20 Mayıs 2019’da 1 ABD Doları işaretini geçene kadar yıl boyunca ivme kazanan fiyatı ile 0,299 ABD Doları’ndan işlem görüyordu.

LINK, 29 Haziran 2019’da, Chainlin’in Ethereum tarzında piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelen, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,54 USD’yi belirlediğinde yükselmeye devam etti. Ardından, Ekim ayında, LINK’in tekrar 2,84 ABD Dolarına yükseldiği Binance ile ortaklık duyuruldu.

Chainlink fiyat tahmini: 2020 ve sonrası

Kripto para piyasasının nasıl neredeyse hiçbir uyarı olmadan dalgalanma eğilimi olduğu göz önüne alındığında, kripto fiyat tahminleri son derece zorlu bir görev olabilir. Kripto para piyasası, herkesin bildiği gibi düzensiz olduğu için bir ün geliştirdi.

 Bu nedenle, bu tahminlerin spekülatif olduğunu akılda tutmak önemlidir, çünkü hiç kimse fiyat hareketlerini mutlak kesinlik ile tahmin edemez. Bununla birlikte, derin öğrenme, istatistiksel analiz ve web sitelerinin size fiyat tahminleri sağlamak için kullanabileceği tarihsel fiyat performansı gibi Chainlink tahminleri sunmanın birkaç yolu vardır.

# 1 WalletInvestor

Yılın başında Chainlink fiyatı 1.79 USD seviyesindeydi. O zamandan beri, LINK fiyatı birkaç yükselişin yanı sıra bir veya iki düşüş gördü. Bununla birlikte, Chainlink’in şu anki fiyatı 6.22 USD. 

Yılın başından bu yana yaşanan bu artış, WalletInvestor’ın fiyatının uzun vadede artmaya devam edeceğine inanan iyimser bir duruş sergilemesine neden oldu . Web sitesinin bir yıllık LINK fiyat tahmini, fiyatın 7.309 USD’den işlem göreceğine inanırken, beş yıllık fiyat tahmini Chainlink (LINK) 17.439 USD seviyesinde işlem görüyor.

# 2 TradingBeasts

Bu kripto para birimi tahmin sitesi daha kötümser. Tahminlerine göre, 2020 sonu için ortalama bir Chainlink fiyatı 5.318 USD olarak tahmin edildiğinden, Chainlink’in 2020 için iyi bir yatırım olmadığını belirttiler.

Şu andan itibaren 1 yıla bakıldığında, TradingBeasts hala Chainlink’e (LINK), Aralık 2021’e kadar 5.655 USD’lik bir gelecek fiyatına sahip olması beklenen kripto para birimine yatırım yapmanızı tavsiye etmiyorum. Aslında, Aralık 2023’e kadar Chainlink fiyatının 5.958 USD civarında olacağı tahmin ediliyor.

# 3 CryptoGround

Chainlink’in geçmiş verilerini kullanan CryptoGround, LINK için kasvetli bir gelecek çizdi . Web sitesine göre, Chainlink’in önümüzdeki altı ay içinde yüzde 60’lık bir düşüş öngörerek fiyatında ciddi bir düşüş yaşaması bekleniyor ve bu da Chainlink fiyatının 2.338 USD’ye düştüğünü görebilir. 

Şu andan itibaren 1 yıla bakıldığında, Chainlink fiyatı 2.682 USD’de çok daha iyi görünmüyor. Uzun vadeli bakıldığında, CryptoGround, Chainlink fiyatının 2025’te 5.351’e yükselmesini bekliyor.

# 4 DigitalCoinPrice

CryptoGround kötümser olduğu için DigitalCoinPrice LINK’in fiyatı konusunda iyimser . Web sitesi, Chainlink’i önümüzdeki yıllarda yükselen fiyat beklentileri ile sağlam bir yatırım olarak değerlendiriyor. DigitalCoinPrice’a inanılacak olursa, Chainlink (LINK) yıl sonunda 10.57 USD’ye kadar yükselebilir.

 Bundan 1 yıl sonra, Chainlink fiyatının 15.09 USD’den işlem görmesi öngörülüyor, 2022, 2023’te 20 USD’yi geçen fiyatlar ile 18.83 USD görebilir. Fiyatın, fiyatın 30 USD’ye yaklaştığı 2026’ya kadar en az yükselmeye devam etmesi bekleniyor.

# 5 Hükümet Başkenti

Hacim ve fiyat değişiklikleri, piyasa döngüleri ve benzer kripto para birimleri gibi çeşitli değişkenleri kullanan Gov.capital, projenin uzun vadeli iyi bir yatırım gibi göründüğüne inanıyor . Ancak, önümüzdeki 14 gün içinde web sitesi LINK fiyatlarında yaklaşık 4,594 ABD dolarına bir düşüş öngörüyor.

Ertesi yılın sonunda LINK’i 5.813 USD’de görmemiz bekleniyor. Chainlink’in (LINK), Ocak 2021’de 7.641 USD’den ve Noel için 13.187 USD’den yükselen fiyatların bu istikamette kalması bekleniyor. 2022’nin sonunda, Chainlink’in 21.917 USD’den kapanması ve aynı zamanda 2023’te LINK’in 32.246 USD değerinde olması bekleniyor. 

Tahminler doğruysa, LINK 2024’ü 44.773 USD’den bitirebilir ve Temmuz 2025’e kadar Chainlink, gelecekte 59.726 USD değerinde olabilir.

# 6 Kripto Derecelendirmesi

Gereğince Kripto Reyting tahmini , Kafes fiyat 12.16 USD LINK getiren önümüzdeki altı ay boyunca yüzde 96 tırmanmak bekleniyor olarak mükemmel bir kısa vadeli yatırım olarak görünüyor. 

LINK, iki yılda yaklaşık yüzde 300’lük bir artışla 24,27 USD değerinde olabilir. Bu kazançlar 2025 yılına kadar yaklaşık 190.91 USD tahmini fiyatla devam ediyor. Ayrıca sitenin algoritması, Chainlink’i (LINK) satın almak için şimdi iyi bir zaman olduğunu tahmin ediyor.

Chainlink’in 2020 fiyatından ne beklenir?

Son zamanlarda, 7 Temmuz 2020’de LINK fiyatı, Çin’in ulusal blok zinciri ağı olarak etkileyici bir yükseliş yaşadı, Blockchain Hizmet Ağı (BSN), Chainlink fiyat oracle’ları ile entegre 135 düğüm ile etkinleştirildi. 

Haber, LINK fiyatının yaklaşık 4,87 USD’den tüm zamanların en yüksek seviyesi 5,60 USD’ye yükseldiğini ve günde yüzde 15’lik kazanç sağladığını gördü. LINK fiyatı 8 Temmuz’da yaklaşık 6,33 ABD Dolarına yükselmeye devam etti. Bir gün sonra LINK fiyatı yaklaşık 6,48 ABD doları zirveye ulaşana kadar yükselmeye devam etti. 

10 Temmuz, Chainlink fiyatı aniden yörüngede 6,21 ABD dolarına yükseldiğinde fiyatın kabaca 5,80 ABD dolarına düştüğünü gördü. Madeni para nihayetinde 5.91 USD’lik mevcut fiyatına yavaş inişini sürdürdü.

28 Eylül 2020 itibariyle, Chainlink yükselen bir trend çizgisini Ağustos ortasına kadar sürdürdü ve yükseliş ivmesi kazandı. Eylül 2020’nin sonlarına doğru, Ekim ayına bir kez daha tırmanmaya başlamadan önce ani düşüş hareketi gördü. Yazım sırasında, LINK fiyatı 10,57 ABD Doları, piyasa değeri 3,701,236,258 ABD Doları ve 24 saatlik hacmi 1,421,167,675 ABD Dolarıdır.

Chainlink’in uzun vadeli fiyat performansı, istikrarlı bir şekilde yukarı doğru yükselen bir eğri göstermiştir. Bu nedenle, LINK’in tırmanmaya devam edip etmeyeceğini kesin olarak tahmin etmek imkansız olsa da, tarihsel performansı olabileceğini gösteriyor. 

Bu, ağır ortaklıklar, büyük bir rezerv fon hazinesi ve talep edilen bir hizmetle birleştiğinde, Chainlink (LINK) zamanla ortaya çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelmeye hazır gibi görünüyor.

CoinMarketCap 7. sırada – yazı yazarken – rahatça otururken Chainlink, 2021’e kadar fiyatta her zamankinden daha yüksek bir tırmanışa giriyor.

Chainlink SSS

Chainlink (LINK) iyi bir yatırım mı?

Tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi, yatırım riskli olabilir . Bununla birlikte, planınız bir Chainlink (LINK) satın almak ve ona bağlı kalmaksa, fiyat tahmin sitelerinin çoğu LINK satın almanızı önerir. 

Chainlink’in hala oldukça yeni bir kripto para birimi olduğunu ve daha yerleşik emsallerinden bazılarına göre daha şiddetli fiyat dalgalanmalarına yatkın olabileceğini akılda tutmak önemlidir. 

Bununla birlikte, Chainlink coin fiyatının şu anda 10.57 USD seviyesinde olmasıyla, birçok kişi LINK’in tırmanmaya hazır olduğuna inanıyor ve bunun iyi bir nedeni var.

Chainlink, inşa edilmesi çok zor olan ve yüksek talep gören bir Oracle’dır ve Chainlink, bu alandaki ilk hareket edenlerden biriydi ve onları en gelişmişlerden biri haline getirdi. 

Ardından, geçen yıl ekip Chainlink’in Ethereum ana ağında başlatılacağını duyurdu. Duyurunun ardından oracle sistemindeki dikkat artarak Chainlink fiyatını da beraberinde getirdi.

Saygın ekip

Chainlink, 2011’den beri kripto para birimi alanında yer alan CEO Sergey Nazarov tarafından yönetiliyor. Chainlink’in baş teknoloji sorumlusu Steve Ellis, ölçeklenebilir ödeme yazılımı geliştirdiği Pivotal Labs’ta bir yazılım mühendisi ve takım lideri olarak çalıştı. 

Deneyimli ve kendini işine adamış yazılım mühendisleri ve danışmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenirler ve firma tarafından halihazırda gerçekleştirilen ilerlemenin devam etmesini sağlarlar.

Ortaklıklar

Chainlink, bazı büyük şirketler de dahil olmak üzere oldukça geniş bir ortaklık listesine sahiptir. Örneğin, Haziran 2019’da Chainlink (LINK), herkese açık blok zincirlerindeki bulut verilerine erişim sağlayarak teknolojiler üzerinde çalışan geliştiricilere işleri kolaylaştırmak için Google Cloud ile ortaklık kurdu.

 Aynı ay içinde Chainlink, Oracle Blockchain platformunda API’lerinden para kazanmak için Chainlink’in oracle’larını kullanan girişimlere yardımcı olacaklarını duyurarak Oracle ile ortaklık kurdu. 

Diğer bazı ortaklar arasında Dapps Inc, Matic Network, IOST, Binance, Ethereum Classic Labs ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

Sağlam gelişme

Geçen yılın başlarında Ethereum ana ağında piyasaya sürüldüğünden beri, Chainlink (LINK), kullanıcıların yüksek kaliteli bireysel düğüm operatörlerini seçmesine, bu düğümleri Sybil’e dayanıklı oracle ağlarında toplamasına ve güvenlik garantilerinin mümkün kılınmasını sağlayan temel sütunları geliştirmeye devam etti.

Güvenilir akıllı sözleşme tetikleyicileri olarak hizmet etmek için yerel ağlar. Bu amaçla, Chainlink Explorer, Ethereum ana ağının yanında başlatılan ve Chainlink’in düğüm yerine getirilmesi hakkında değerli bilgiler sağlamanın yanı sıra zincir dışı aktivitenin hızı ve güvenilirliği hakkında veri toplamaya hizmet eden temel araçlardan biridir. -zincir sonuçları.

Agresif genişleme

Flipside Crypto’nun en son raporuna göre, Chainlink, ödüllendirici düğüm operatörlerine ayda bir milyon LINK harcamayı planlıyor. LINK şu anda CoinGecko’da 10.57 USD değerinde, site değeri ayda 6 milyon USD’ye yakın veya yılda 70 milyon USD’nin üzerinde. Bu agresif harcama, şirketin birkaç önemli kilometre taşına ulaşmasına izin vermesine rağmen.

Chainlink 1000 USD’ye ulaşacak mı?

Kripto para birimi endüstrisi, özellikle geleneksel finans piyasasıyla karşılaştırıldığında, hala erken aşamalarında.

Bununla birlikte, endüstri ilerledikçe ve teknoloji geliştikçe, Chainlink gibi projelerin katlanarak büyümesi mümkündür. Şimdilik, 10.57 ABD Doları olan mevcut Chainlink fiyatı göz önüne alındığında, Chainlink’in yakın zamanda 1.000 ABD Doları’nı geçmesini beklemek mümkün değil.

Chainlink nereden ve nasıl alınır

Chainlink’in popülaritesi göz önüne alındığında, Binance, Bitpanda, Changelly, Coinbase Pro, Gemini ve diğerleri dahil olmak üzere LINK satın almanıza izin veren birçok farklı borsa vardır.

LINK satın almak için şunları yapmanız gerekir:

Adım 1: LINK sunan bir kripto para borsasında bir hesap oluşturun

2. Adım: Hesabınıza para yatırın

3. Adım: Biraz LINK satın alın

Karar

Chainlink fiyat tahmini web siteleri farklı görüşler sunabilirken, Chainlink (LINK), özel bir geliştirme ekibiyle sonuçta iyi bir proje gibi görünüyor. Artan ortaklar listesi ile projenin etkileyici büyümesi ve Çin’in kendi BSN’sinde kullanımı arasında LINK, birçok öngörünün yansıttığı görünen parlak bir geleceği olan bir madeni para olarak kendini gösteriyor. Sonuç olarak, LINK güçlü bir satın alma gibi görünüyor .

 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz