Home Analiz Chainlink Fiyat Analizi: LINK’te Gözler 30 Dolar’da

Chainlink Fiyat Analizi: LINK’te Gözler 30 Dolar’da

0
Chainlink Fiyat Analizi: LINK’te Gözler 30 Dolar’da
  • Chainlink, kısa vadeli destek olan 20 Dolardan sıçaramaya başladı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 30 dolara hedeflendi.
  • IOMAP modeline göre LINK’in önünde abartılacak bir engel yok
  • LINK yükselen bir kanalın orta sınırını kıramazsa bir düzeltme devreye girecektir.

Chainlink, Ocak ayında en iyi performans gösterenler arasında yer aldı ve hem altcoinler hem de merkezi olmayan finans (DeFi) ile ilgili tokenler için iyileşmeye öncülük etti. LINK, 20 doların üzerine çıkmanın (eski tüm zamanların en yüksek seviyesi) yanı sıra, 25 dolarla yeni bir rekor kırmak için atak yaptı. Şimdilik, şe anda LİNK’in en görülen sağlam desteği 20 Dolar Olarak gözüküyor.

Chainlink Fiyatında Gözler 30 Dolar’da

Desteğin 20 $ olarak onaylanmasının ardından boğalar kontrolü yeniden ele geçirmiş gibi görünüyor. 4 saatlik grafiğe daha kapsamlı bir bakış, yükselen paralel kanala ışık tutuyor. Alt sınır, yılın başından itibaren devam eden yükseliş trendinde etkili oldu.

Bu arada fiyatı, kanalın orta sınırındaki dirençle mücadele ederken LİNK 23,5 $ ‘da dalgalanıyor. Bu kısa vadeli engelin üstündeki eylem, yükseliş görünümüne güven katacak. Akıllı sözleşme canlı fiyat besleme Chainlink’in 30 $ ‘a kadar devam edebilmesi için 25 $’ lık engeli aşması gerektiğini görmemiz gerekiyor.

Göreceli Güç Endeksi de orta hattın üzerinde toparlanma lehine düşüş trendini terk etti. Göstergenin aşırı alım yönünde hareket etmesi, daha fazla alıcıyı, pozisyonlarını yükseltmese bile piyasaya katılmaya teşvik edecektir.

Önde gelen bir analist olan Michaël van de Poppe’ye göre, Chainlink “şu ana kadar çok iyi bir örnek.” LINK / BTC grafiği, bir sonraki direnç hedefinin 74.000 satoshi olduğunu ortaya koyuyor. Şu anda, birincil savaş 83.000 Sat’ta engelin üzerine çıkıyor.

IntoTheBlock’un IOMAP modeli, Chainlink’in 30.000 $ ‘a yükselmesi yolunda güçlü bir direnç olmadığını ortaya koyuyor. Ancak, alıcılar dikkatlerini 24 ile 24,11 dolar aralığına yönlendirmelidir. Burada yaklaşık 3.400 adres daha önce 1,6 milyon LINK satın aldı. Bu bölgenin üzerinde alım satım yapmak, Chainlink’i yeni rekor seviyelere fırlatabilir.

Öte yandan, Chainlink, muazzam bir desteğe sahip alanlarda duruyor ve bu, düşüşün çok uzak bir fikir olduğunu gösteriyor. En yoğun alıcı tıkanıklığı bölgesi 22,4 ila 23 ABD Doları arasındadır. Burada, yaklaşık 6.900 adres, daha önce burda satın alınan yaklaşık 8.6 milyon LINK’ten destek sağlıyor.

Birde Tersine Bakalım

Yükselen kanalın orta sınırındaki direnç tutmazsa, LINK’in beklenen ralliyi gerçekleştiremezse 25 doların üzerine ve 30 dolara doğru terk edeceğini belirtmekte fayda var. Düzeltme durumunda, 4 saatlik grafikte 20 $ ‘lık (kanalın alt sınırı) LİNK desteği olarak görmeliyiz.

Bu kilit seviyelerin altında alım satım yapmak, Chainlink’i sırasıyla 17.5 $ ve 15 $ ‘dan düşük seviyeleri tekrar ziyaret etmeye zorlayarak büyük satış emirleri gerektirebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here