Home Analiz Chainlink Fiyat Analizi: LINK Yükseliş Trendine Devam Ediyor

Chainlink Fiyat Analizi: LINK Yükseliş Trendine Devam Ediyor

0
Chainlink Fiyat Analizi: LINK Yükseliş Trendine Devam Ediyor
  • Chainlink, 10 dolardan destek bulduktan sonra yükseliş trendini sürdürüyor.
  • Ağ büyümesindeki artış, yükseliş hikayesine güven verdi.

Chainlink, bu hafta en çok kazananlardan biri olarak ortaya çıktı ve 10 doların altındaki düşüşten 13.50 doların üzerine yükseldi. Miting, Amerika Birleşik Devletleri başkanlık seçimlerinin piyasalarda yarattığı gerilimin ortasında gerçekleşti. Dirençten 13.50 dolarlık bir düzeltme 11.50 dolardan daha yüksek destek oluşturmuş gibi görünüyor. Yazım sırasında, fiyat neredeyse 12.50 doları aşan bir tersine çevirme işlemi devam ediyor.

Chainlink kurtarma 13.50 doları geçebilir

Daha önce de belirtildiği gibi, Chainlink, 100 Basit Hareketli Ortalama (SMA) desteğine dayandıktan sonra 12,4 dolardan işlem görüyor . Yükseliş durumu, aşırı alım alanına doğru Göreli Güç Endeksi hareketi ile güçlendirildi. Direncin 13.50 $ ‘da kapanması, daha fazla alıcıyı piyasaya katılmaya ve LINK’i 20 $’ a çekmeye teşvik edecektir.

Santiment’in ağ büyüme metriği, ağa katılan yeni adreslerin sayısını ölçerek yükseliş senaryosuna güvenilirlik katıyor. Yüksek ağ büyümesi, ağ ve belirtecin değeri için bir yükseliş işaretidir. Bu nedenle, Chainlink’in yükselişinin yeni haftada da devam etmesi muhtemeldir.

Chainlink’in yükseliş trendini sürdürmek için 100 günlük SMA’nın üzerinde kalması gerekebileceğini belirtmekte fayda var. Bu seviyenin altındaki fiyat hareketi 10 dolara doğru kayıpları tetikleyebilir.

50 günlük SMA, satış baskısının bir kısmını emmek için sırada. Not o 200 günlük SMA de birincil destek yalan, biraz yukarıda 8 $ . Bu alıcı tıkanıklık bölgesini test ederken önemli bir toparlanma ortaya çıkabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here