Home Analiz Chainlink Fiyat Analizi: LİNK Fiyatında Boğalar Ve Ayıların Savaşı Var

Chainlink Fiyat Analizi: LİNK Fiyatında Boğalar Ve Ayıların Savaşı Var

0
Chainlink Fiyat Analizi: LİNK Fiyatında Boğalar Ve Ayıların Savaşı Var
  • Chainlink günlük grafiği Dolar karşısında 29.98 dolardan geçti.
  • Chainlink’in günlük grafiği 4 saatlik grafikte 29,25 $ desteğinin altına iniyor gibi görünüyor.
  • Chainlink 29.67 $ ‘da büyük bir dirençle karşı karşıya duruyor.

Chainlink Fiyat Analizi: LİNK Dolar Karşısında Dirençle Karşı Karşıya

Dünün Bitcoin yükseliş hareketleri , altcoin piyasalarında yükseliş sinyalleri gönderiyor olabilir .

Chainlink’in MACD göstergesi dün kırmızıdan yeşile döndü; son birkaç haftayı düşüş bölgesinde geçirdikten sonra oldu bu.

Bir satın alma eylemini belirtmek için sinyal hattının üzerine ayarlanmış zincir bağlantısı mavi çizgisini geçmesi gerekiyor.

LİNK Boğaları, ayılara karşı fiyat kontrollerini güçlendirmek için ortalama çizginin üzerinde bir toparlanma bekliyorlar.

Bununla birlikte, satış baskısı, 50 basit hareketli ortalama dirençle birlikte sıkışık kalır. Boğalar bu direnci kırmayı başaramazsa, aşağı doğru bir düzeltme yapılacaktır.

Aşağı yönde LİNK fiyatında 28.77 dolarlık bir destek var ve altcoin, 1.00 dolar fiyat seviyesinin üzerinde bozulmadan kalacağından umutlu görülüyor.

Chainlink (LİNK) günlük grafiği ABD doları karşısında 29.98 dolardan açtı. Ve sonra yükselen bir kanalda iyileşmeden önce LİNK fiyatı 28,72 $ ‘lık keskin bir düşüşle karşılaştı.

Sabah erken işlem saatlerinden bu yana, kripto para sert bir dirençle karşı karşıya ve hafif düzeltmelerden geçiyor. 1 saatlik grafikte 29,12 dolarlık desteğin altında önemli bir düşüş bölgesi oluşuyor.

Boğalar düşüş eğilimini tersine çevirmenin bir yolunu bulmalı ve 50 SMA’nın üzerinde yukarı doğru bir düzeltme için baskı yapmalıdır.

Genel olarak, madalyonun aynı zamanda büyük bir kalkış için hazırlandığı ortaya çıkıyor. Pozitif sinyal, 4 saatlik grafikte şekillenen simetrik bir üçgendir.

Formasyon, sıcak bir kırılma öncesinde yaklaşan bir fiyat konsolidasyonuna işaret ediyor. Unutmayın, simetrik harita üçgenleri, kesin hedefler oluştururken ve yüksek ve alçak noktaları saptarken popülerdir.

Bununla birlikte, madeni para yukarı doğru bir harekete geçecekse, önce 50 günlük Basit Hareketli Ortalama’da satıcı eylem direncinin üstesinden gelmelidir.

Chainlink (LİNK) Günlük Fiyat Grafiği

Chainlink fiyatı, 24 saatlik ticaret tablosunda 28.72 $ ‘dan düşük bir seviyede işlem gördü – 30.51 $’ da işaretlenmiş yüksek bölge ve % 2.71’lik negatif bir yüzde kazancı.

Chainlink’in günlük grafiği, 4 saatlik grafikte 29.90 $ desteğinin altına iniyor gibi görünüyor.

Bu, dünkü olumsuz düşüş işaretlerini görmezden gelmesine ve yukarı doğru dalgalanmasına rağmen. 4 saatlik grafikte teknik bir model şekilleniyor ve bu da çok beklenen kırılmanın sinyallerini veriyor.

Ancak bundan önce boğaların 50 SMA’da güçlü bir kilit direnişle savaşması gerekiyor.

Chainlink (LİNK) Fiyat Grafiği

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here