Chainlink Fiyat Analizi: Link Büyük Bir Hareket Hazırlığında

  •  LINK / USD son 24 saattir yatay hareketini devam etti. 
  •  Link hala 21,5 $ civarında yıllık yüksek seviyeye yakın işlem görüyor
  •  18 dolarda güçlü bir Link desteğimiz bulunmaktadır.

Bugün için Chainlink fiyat tahmini yükselmeye çalışıyor ama bir baskı uygulanıyor sanki. Link Fiyatı 24 dolara yükseldikten sonra yatay kareketlerine devam ettiğini görüyoruz.

LINK şu anda 8,7 milyar dolarlık piyasa değeri ile 22,5 dolar civarında işlem görüyor. 

Chainlink Fiyat Tahmini: Link Fiyatı Bu Hafta Terse Dönmeli

Fiyat yavaş bir düzelme ile konsolide olmaya devam ederken, bugün 22.05 $ dolardan Chainlink fiyatı açıldı.

24 $ Dolarlık link fiyatı en yüksek seviyeyi yıl içinde gördükten sonra, fiyat küçük bir düzelme yaşadı. Chainlink 21 $ dolarda detseğimiz bulunuyor ama Link/Usd hareketleri zayıf görüntü oluşturuyor.

Analist, Chainlink fiyatının yukarı doğru bir hareket yapacağına inanıyor. Link Fiyatı 13 dolardan tırmanışa geçtiğini görüyoruz buda yüzde 80’lik bir yükseliş demek Link daha fazla düzeltmeye girebileceğini gösteriyor.

Potansiyel olarak Link, 16 ve 18 Ocak’ta görülen yüksek fiyattan bir baş ve omuz modeli oluşturabilir.

Günlük Link Fiyat Analizi

Son 24 saat içinde, Chainlink 21-22,5 dolarlık bir alanı konsolide etti. Bu muhtemelen bir sonraki hareket için hazırlandığını gösteriyor. LINK 3,2 milyar dolarlık hacimle yüzde 2,5 değer kaybetti. Bu hareket, bu ayın başlarında gördüklerimize kıyasla çok küçük  . 

Bu nedenle, önümüzdeki 24 saat içinde daha fazla dalgalanma görebileceğimize inanıyoruz.

LINK / USD 4 Saatlik Grafik – Chainlink geri dönüş için hazırlanıyor mu?

Belirtildiği gibi, Chainlink Fiyatı yukarı doğru hareketini yapmış durumda ve şu anda daha bir büyük harekete hazır hale gelmeye çalışıyor. Beklentiler yukarı doğru olsada satış baskısını göz ardı etmemek gerek.

Link analizinde güçlü desteğimiz 18 dolar civarında. LINK daha önce 7 ve 10 Ocak’ta bir direniş olarak bu bölgede kendini iyi savunmuş durumda. Bu nedenle analist, daha derin bir geri çekilme başladığında destek görevi göreceğine inanıyor.

Chainlink analizinde ayrıca birkaç haftalık artan bir trend çizgisi oluşturdu. Trend çizgisine birkaç saygı duyuldu ve potansiyel olarak LINK / USD’yi bir kez daha destekleyebilir. Mevcut piyasa yapısı göz önüne alındığında, bu trend çizgisinin yeniden test edilmesi, yakında Şubat ayı başında olabilir. 

Eğer LINK / USD 18 dolardaki destek seviyesine dokunduğunda ordaki gelen tepkiye göre çok sert bir yükseliş görebiliriz.

Ek olarak, 100 dönem hareketli ortalama mavi çizgi geçen ay boyunca birkaç kez destek sundu. Şu anda ortalama aynı 18 dolarlık alana doğru ilerliyor. Bu nedenle, ek destek izdihamı fiyatı daha da güçlendirebilir.

Chainlink Fiyatı için, olumsuz tarafa geri dönüş yapılması gerektiğinden şu anda net bir ticaret fırsatı görülmüyor. Çok güçlü bir yükseliş ivmesine karşı bir ticaret yapmak anlamına geleceği için kısa bir pozisyon tavsiye edilmeyecektir.

Bununla birlikte, LINK fiyatı , 24 $ dloarlık direnci geçemeyecekse 18 dolardaki direnci test edecektir ve netice olarak destek daha fazla yukarı çıkması beklenmektedir.

Piyasa analizinde Link yukarı kırılımda ve 24 dolarlık direnci geçtiğinde iste kısa vadede yukarı yönlü istek dahada artacaktır.

Chainlink Fiyat Tahmini: Link Fiyatı 18 Dolara Geri Dönüş Yapabilir

Bu nedenle, güçlü bir geri çekilme gerektiğinden, Chainlink fiyat tahmini hala tarafsızdır.

Chainlink önümüzdeki haftalarda tersine dönmeye başlarsa, bu ayın sonunda veya Şubat başında çok iyi bir giriş fırsatı görülebilir. Daha önce açıklandığı gibi, hem 18 Dolarlık seviyesi hem de yükselen trend çizgisi çok fazla destek sağlamalı ve tüccarlara yukarı yönlü bir hareket için çok iyi bir kurulum sunmalıdır. 

Mevcut piyasa ivmesine dayanarak, bir sonraki büyük yükseliş 30 $ seviyesine doğru yol açabilir. Ancak, daha kesin bir tahmin ancak LINK Fiyatı olumsuz tarafa dönüp destek bulduğunda mümkün olacaktır . 

Önümüzdeki günler için, Chainlink daha fazla olumsuzluk görülmesi bekleniyor. Kısa pozisyon yapılabilir. Ancak, yön tayini tam olarak oluşmadığından riske girebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
20,034.00 $
20,034.00 $
3.38%
ethereumEthereum
1,104.97 $
1,104.97 $
7.27%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.07%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.07%
bnbBNB
217.09 $
217.09 $
8.04%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.03%
xrpXRP
0.325388 $
0.325388 $
5.26%
cardanoCardano
0.46242 $
0.46242 $
3.88%
solanaSolana
33.91 $
33.91 $
8.42%
dogecoinDogecoin
0.066426 $
0.066426 $
3.91%

Benzer Haberler