Home Analiz Chainlink Fiyat Analizi: Link Büyük Bir Hareket Hazırlığında

Chainlink Fiyat Analizi: Link Büyük Bir Hareket Hazırlığında

0
Chainlink Fiyat Analizi: Link Büyük Bir Hareket Hazırlığında
  • LINK / USD son 24 saattir yatay hareketini devam etti.
  • Link hala 21,5 $ civarında yıllık yüksek seviyeye yakın işlem görüyor
  • 18 dolarda güçlü bir Link desteğimiz bulunmaktadır.

Bugün için Chainlink fiyat tahmini yükselmeye çalışıyor ama bir baskı uygulanıyor sanki. Link Fiyatı 24 dolara yükseldikten sonra yatay kareketlerine devam ettiğini görüyoruz.

LINK şu anda 8,7 milyar dolarlık piyasa değeri ile 22,5 dolar civarında işlem görüyor.

Chainlink Fiyat Tahmini: Link Fiyatı Bu Hafta Terse Dönmeli

Fiyat yavaş bir düzelme ile konsolide olmaya devam ederken, bugün 22.05 $ dolardan Chainlink fiyatı açıldı.

24 $ Dolarlık link fiyatı en yüksek seviyeyi yıl içinde gördükten sonra, fiyat küçük bir düzelme yaşadı. Chainlink 21 $ dolarda detseğimiz bulunuyor ama Link/Usd hareketleri zayıf görüntü oluşturuyor.

Analist, Chainlink fiyatının yukarı doğru bir hareket yapacağına inanıyor. Link Fiyatı 13 dolardan tırmanışa geçtiğini görüyoruz buda yüzde 80’lik bir yükseliş demek Link daha fazla düzeltmeye girebileceğini gösteriyor.

Potansiyel olarak Link, 16 ve 18 Ocak’ta görülen yüksek fiyattan bir baş ve omuz modeli oluşturabilir.

Günlük Link Fiyat Analizi

Son 24 saat içinde, Chainlink 21-22,5 dolarlık bir alanı konsolide etti. Bu muhtemelen bir sonraki hareket için hazırlandığını gösteriyor. LINK 3,2 milyar dolarlık hacimle yüzde 2,5 değer kaybetti. Bu hareket, bu ayın başlarında gördüklerimize kıyasla çok küçük .

Bu nedenle, önümüzdeki 24 saat içinde daha fazla dalgalanma görebileceğimize inanıyoruz.

LINK / USD 4 Saatlik Grafik – Chainlink geri dönüş için hazırlanıyor mu?

Belirtildiği gibi, Chainlink Fiyatı yukarı doğru hareketini yapmış durumda ve şu anda daha bir büyük harekete hazır hale gelmeye çalışıyor. Beklentiler yukarı doğru olsada satış baskısını göz ardı etmemek gerek.

Link analizinde güçlü desteğimiz 18 dolar civarında. LINK daha önce 7 ve 10 Ocak’ta bir direniş olarak bu bölgede kendini iyi savunmuş durumda. Bu nedenle analist, daha derin bir geri çekilme başladığında destek görevi göreceğine inanıyor.

Chainlink analizinde ayrıca birkaç haftalık artan bir trend çizgisi oluşturdu. Trend çizgisine birkaç saygı duyuldu ve potansiyel olarak LINK / USD’yi bir kez daha destekleyebilir. Mevcut piyasa yapısı göz önüne alındığında, bu trend çizgisinin yeniden test edilmesi, yakında Şubat ayı başında olabilir.

Eğer LINK / USD 18 dolardaki destek seviyesine dokunduğunda ordaki gelen tepkiye göre çok sert bir yükseliş görebiliriz.

Ek olarak, 100 dönem hareketli ortalama mavi çizgi geçen ay boyunca birkaç kez destek sundu. Şu anda ortalama aynı 18 dolarlık alana doğru ilerliyor. Bu nedenle, ek destek izdihamı fiyatı daha da güçlendirebilir.

Chainlink Fiyatı için, olumsuz tarafa geri dönüş yapılması gerektiğinden şu anda net bir ticaret fırsatı görülmüyor. Çok güçlü bir yükseliş ivmesine karşı bir ticaret yapmak anlamına geleceği için kısa bir pozisyon tavsiye edilmeyecektir.

Bununla birlikte, LINK fiyatı , 24 $ dloarlık direnci geçemeyecekse 18 dolardaki direnci test edecektir ve netice olarak destek daha fazla yukarı çıkması beklenmektedir.

Piyasa analizinde Link yukarı kırılımda ve 24 dolarlık direnci geçtiğinde iste kısa vadede yukarı yönlü istek dahada artacaktır.

Chainlink Fiyat Tahmini: Link Fiyatı 18 Dolara Geri Dönüş Yapabilir

Bu nedenle, güçlü bir geri çekilme gerektiğinden, Chainlink fiyat tahmini hala tarafsızdır.

Chainlink önümüzdeki haftalarda tersine dönmeye başlarsa, bu ayın sonunda veya Şubat başında çok iyi bir giriş fırsatı görülebilir. Daha önce açıklandığı gibi, hem 18 Dolarlık seviyesi hem de yükselen trend çizgisi çok fazla destek sağlamalı ve tüccarlara yukarı yönlü bir hareket için çok iyi bir kurulum sunmalıdır.

Mevcut piyasa ivmesine dayanarak, bir sonraki büyük yükseliş 30 $ seviyesine doğru yol açabilir. Ancak, daha kesin bir tahmin ancak LINK Fiyatı olumsuz tarafa dönüp destek bulduğunda mümkün olacaktır .

Önümüzdeki günler için, Chainlink daha fazla olumsuzluk görülmesi bekleniyor. Kısa pozisyon yapılabilir. Ancak, yön tayini tam olarak oluşmadığından riske girebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here