Chainlink Fiyat Analizi: Link Büyük Bir Hareket Hazırlığında

  •  LINK / USD son 24 saattir yatay hareketini devam etti. 
  •  Link hala 21,5 $ civarında yıllık yüksek seviyeye yakın işlem görüyor
  •  18 dolarda güçlü bir Link desteğimiz bulunmaktadır.

Bugün için Chainlink fiyat tahmini yükselmeye çalışıyor ama bir baskı uygulanıyor sanki. Link Fiyatı 24 dolara yükseldikten sonra yatay kareketlerine devam ettiğini görüyoruz.

LINK şu anda 8,7 milyar dolarlık piyasa değeri ile 22,5 dolar civarında işlem görüyor. 

Chainlink Fiyat Tahmini: Link Fiyatı Bu Hafta Terse Dönmeli

Fiyat yavaş bir düzelme ile konsolide olmaya devam ederken, bugün 22.05 $ dolardan Chainlink fiyatı açıldı.

24 $ Dolarlık link fiyatı en yüksek seviyeyi yıl içinde gördükten sonra, fiyat küçük bir düzelme yaşadı. Chainlink 21 $ dolarda detseğimiz bulunuyor ama Link/Usd hareketleri zayıf görüntü oluşturuyor.

Analist, Chainlink fiyatının yukarı doğru bir hareket yapacağına inanıyor. Link Fiyatı 13 dolardan tırmanışa geçtiğini görüyoruz buda yüzde 80’lik bir yükseliş demek Link daha fazla düzeltmeye girebileceğini gösteriyor.

Potansiyel olarak Link, 16 ve 18 Ocak’ta görülen yüksek fiyattan bir baş ve omuz modeli oluşturabilir.

Günlük Link Fiyat Analizi

Son 24 saat içinde, Chainlink 21-22,5 dolarlık bir alanı konsolide etti. Bu muhtemelen bir sonraki hareket için hazırlandığını gösteriyor. LINK 3,2 milyar dolarlık hacimle yüzde 2,5 değer kaybetti. Bu hareket, bu ayın başlarında gördüklerimize kıyasla çok küçük  . 

Bu nedenle, önümüzdeki 24 saat içinde daha fazla dalgalanma görebileceğimize inanıyoruz.

LINK / USD 4 Saatlik Grafik – Chainlink geri dönüş için hazırlanıyor mu?

Belirtildiği gibi, Chainlink Fiyatı yukarı doğru hareketini yapmış durumda ve şu anda daha bir büyük harekete hazır hale gelmeye çalışıyor. Beklentiler yukarı doğru olsada satış baskısını göz ardı etmemek gerek.

Link analizinde güçlü desteğimiz 18 dolar civarında. LINK daha önce 7 ve 10 Ocak’ta bir direniş olarak bu bölgede kendini iyi savunmuş durumda. Bu nedenle analist, daha derin bir geri çekilme başladığında destek görevi göreceğine inanıyor.

- Advertisement -

Chainlink analizinde ayrıca birkaç haftalık artan bir trend çizgisi oluşturdu. Trend çizgisine birkaç saygı duyuldu ve potansiyel olarak LINK / USD’yi bir kez daha destekleyebilir. Mevcut piyasa yapısı göz önüne alındığında, bu trend çizgisinin yeniden test edilmesi, yakında Şubat ayı başında olabilir. 

Eğer LINK / USD 18 dolardaki destek seviyesine dokunduğunda ordaki gelen tepkiye göre çok sert bir yükseliş görebiliriz.

Ek olarak, 100 dönem hareketli ortalama mavi çizgi geçen ay boyunca birkaç kez destek sundu. Şu anda ortalama aynı 18 dolarlık alana doğru ilerliyor. Bu nedenle, ek destek izdihamı fiyatı daha da güçlendirebilir.

Chainlink Fiyatı için, olumsuz tarafa geri dönüş yapılması gerektiğinden şu anda net bir ticaret fırsatı görülmüyor. Çok güçlü bir yükseliş ivmesine karşı bir ticaret yapmak anlamına geleceği için kısa bir pozisyon tavsiye edilmeyecektir.

Bununla birlikte, LINK fiyatı , 24 $ dloarlık direnci geçemeyecekse 18 dolardaki direnci test edecektir ve netice olarak destek daha fazla yukarı çıkması beklenmektedir.

Piyasa analizinde Link yukarı kırılımda ve 24 dolarlık direnci geçtiğinde iste kısa vadede yukarı yönlü istek dahada artacaktır.

Chainlink Fiyat Tahmini: Link Fiyatı 18 Dolara Geri Dönüş Yapabilir

Bu nedenle, güçlü bir geri çekilme gerektiğinden, Chainlink fiyat tahmini hala tarafsızdır.

Chainlink önümüzdeki haftalarda tersine dönmeye başlarsa, bu ayın sonunda veya Şubat başında çok iyi bir giriş fırsatı görülebilir. Daha önce açıklandığı gibi, hem 18 Dolarlık seviyesi hem de yükselen trend çizgisi çok fazla destek sağlamalı ve tüccarlara yukarı yönlü bir hareket için çok iyi bir kurulum sunmalıdır. 

Mevcut piyasa ivmesine dayanarak, bir sonraki büyük yükseliş 30 $ seviyesine doğru yol açabilir. Ancak, daha kesin bir tahmin ancak LINK Fiyatı olumsuz tarafa dönüp destek bulduğunda mümkün olacaktır . 

Önümüzdeki günler için, Chainlink daha fazla olumsuzluk görülmesi bekleniyor. Kısa pozisyon yapılabilir. Ancak, yön tayini tam olarak oluşmadığından riske girebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

74BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
794TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

En Son Haberler

Yield (YLD) Nedir? Diğer Platformlardan Farkı Nedir?

Yield (YLD) , teşvik mekanizmasına sahip eşler arası bir kripto para ödünç verme / ödünç alma platformudur.  Merkezi olmayan finans (DeFi), yedek parası olan insanlar için...

Rarible (RARI) Nedir? Rarible, NFT’leri Nasıl Kullanır?

Rarible (RARI) , kullanıcıların blockchain teknolojisi ile güvence altına alınmış dijital koleksiyonlarını oluşturmalarına ve satmalarına olanak tanıyan bir platformdur. Bir sanatçı olarak kendi çalışmanızı pazarlamanın, yüksek değerli koleksiyon...

Vortex DeFi (VTX) Nedir? Vortex Bişenleri Nelerdir?

Vortex DeFi (VTX) , kullanıcılara tek bir web tabanlı kullanıcı arayüzünden tüm önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarına ve protokollerine tek noktadan erişim sağlamayı...
bitcoinBitcoin
49,018.00 $
49,018.00 $
4.97%
ethereumEthereum
1,550.86 $
1,550.86 $
3.64%
cardanoCardano
1.20 $
1.20 $
4.91%
binance-coinBinance Coin
241.54 $
241.54 $
5.07%
tetherTether
0.997391 $
0.997391 $
0.71%
polkadotPolkadot
36.23 $
36.23 $
5.54%
xrpXRP
0.452578 $
0.452578 $
0.59%
litecoinLitecoin
184.67 $
184.67 $
5.12%
chainlinkChainlink
29.08 $
29.08 $
6.08%
bitcoin-cashBitcoin Cash
513.92 $
513.92 $
5.1%

Benzer Haberler

Dört Altcoin Piyasadan Daha İyi Performans Gösterirken Balinalar Bitcoin ve Ethereum için Hazırlanıyor: Santiment Şirketi

Piyasa koşulları ile ilgili yeni bir raporda, kripto analiz firması Santiment, büyük Bitcoin ve Ethereum sahiplerinin kendilerini bir ralli için hazırladıklarını söylüyor. Santiment, 1000 veya...

Wallstreet Büyük Kaybedişinden Sonra Bitcoin 50 Bin Doların Altına Düştü: Piyasa Analizi

Dün 53.000 $ 'a yaklaşmasına rağmen, Bitcoin işini sürdüremedi ve 50.000 $' ın altına düştü. Wall Street de katbettiği  için böyle bir düşüş oldu. Bitcoin'in 50.000...

Kraken CEO’su Konuştu: Bitcoin 1 Milyon Dolara Ulaşmak İçin Çok Makul

Kraken CEO'su Jesse Powell , Bloomberg'deki son röportajında, en büyük kripto para biriminin sonsuza gideceğini belirterek, en ateşli Bitcoin boğalarına paralarını koşturdu: Elbette sadece spekülasyon yapabiliriz, ancak onu...

Yield (YLD) Nedir? Diğer Platformlardan Farkı Nedir?

Yield (YLD) , teşvik mekanizmasına sahip eşler arası bir kripto para ödünç verme / ödünç alma platformudur.  Merkezi olmayan finans (DeFi), yedek parası olan insanlar için...