Home Analiz Chainlink Fiyat Analizi: Boğalar LİNK Toplamaya Devam Ediyor

Chainlink Fiyat Analizi: Boğalar LİNK Toplamaya Devam Ediyor

0
Chainlink Fiyat Analizi: Boğalar LİNK Toplamaya Devam Ediyor

Chainlink Fiyat analizi, LİNK fiyatı ATH seviyelerine ulaştıktan sonra bir aydır birikim aşamasında olduğu görülüyor. LINK, 20 Şubat 2021’de 37 dolarlık bir ATH rekoru kırdı ve bunu satış baskısı nedeniyle bir konsolidasyon aşaması izledi. 25 dolara düştü ve destek aldı.

Ancak, LINK tokeninin fiyatı 17 Mart 2021’de% 9’luk ani bir artış gördü. Bu artış, Grayscale’in Çarşamba günü dijital varlıklarla bağlantılı yeni yatırım ortaklıkları için planlarını açıkladığı duyurularından kaynaklanıyordu.

Bağlantı coini, MANA, FIL ve diğerleri ile birlikte listeye girdi. Listede belirtilen tüm varlıklar önemli dalgalanma gördü.

Bununla birlikte, tüccarlar, gerçekten merkezi olmayan Web 3.0 oluşturmak için zincir bağlantı oracle’larını entegre eden Filecoin gibi haberleri yavaş yavaş topluyorlar.

Kripto para birimlerinin piyasadaki olumlu haberlere sert tepki vermesi yaygındır. Önümüzdeki dönemde nasıl bir yol izleyeceğini hep birlikte göreceğiz.

28.3931 $ ‘lık cari fiyatı ile Chainlink , 11.812 Milyar $’ lık bir piyasa değerine sahiptir. Toplam işlem hacmi değeri, son 24 saate göre% 19,41 artışla son 24 saatte 1,079 milyar doları geçti.

LİNK fiyat analizi, 30 dakikalık mum grafiğine bakıldığında, Bağlantının Paralel yükselen bir model izlediği açıktır. Chainlink tarafından yapılan açıklamadan kısa bir süre sonra, Link fiyatı 24,5 dolardan destek alarak trendin tersine döndü.

Yükseliş ivmesi görmek için Yüksek Yüksekler ile birlikte paralel direnç kırılmalıdır. Ancak mumlar 28,5 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde oluşamadı.

LİNK fiyatında 28 dolar seviyelerinde iyi bir destek seviyesi var.

Aynı seviyelerde iyi bir konsolidasyon olasılığı vardır. 28 dolarlık destek seviyelerinin kırılması durumunda, 27.5 dolar ve 26.1 dolarlık ek destek seviyeleri var.

Trendlerin yanı sıra, Bollinger bandı fiyat hareketine göre güçlü bir ivme potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Göreceli güç endeksi de aynı şeyi önermektedir, 55-60 seviyeleri arasındadır. Para birimi, fiyat hareketinin boğa koşusu veya düşüş düşüşünü gerçekleştirebileceği bir aşamada düşer.

Fibonacci seviyeleri, Link değerinin güçlü bir 0.76 seviyesinde işlem gördüğünü gösteriyor.

Dolayısıyla, piyasa ATH seviyelerini kırmak istiyorsa, LİNK fiyatı 28.3931 $ ‘lık mevcut fiyat seviyelerinde konsolide etmek zorunda olduğu varsayılabilir.

Hacim kaybı nedeniyle bir arıza ihtimali de var, ancak bu düşüş 25 dolardan destek alabilir.

Chainlink (LİNK) Destek Ve Dirençler

LİNK Destek Seviyeleri: 28 $, 27.5 $, 26.1 $.

LİNK Direnç Seviyeleri: 28,5 dolar, 29,3 dolar, 31 dolar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here