Chainlink Boğa Dönemi Sandığımızdan Uzun Olabilir İşte Nedenleri

Yazma sırasında Chainlink’in fiyatı, önceki haftaya göre % 20’nin üzerinde arttı. Devam eden altcoin rallisinde, merkezi olmayan oracle ağının ticaret hacmi borsalarda düşerken, mevcut likiditesi fiyatın en iyi altcoinlerle artması için yeterli. 

Bunu işaret eden güvenilir bir ölçü, ilk 10 balinanın elinde tuttuğu Zincir Bağlantı miktarıdır ve aynı rakam, altı ay önce % 68,7’lik bir rakama işaret etmektedir.

Bununla birlikte, bu noktada, büyük HODLers’ın konsantrasyonu, fiyat rallisi ile birlikte artıyor.

Ne zaman ki LİNK fiyatı 44 dolarda ATH yaptı ozaman, ağ aktivitesinde artış sinyalini verdi. Basın zamanında büyük HODLer’ların konsantrasyonu % 79’du. Ek olarak, en son ETH son ATH’sine ulaştığında görülen seviyelerde olduğu gibi, 100.000 $ + işlem sayısı da arttı. 

Chainlink’in kurcalamaya karşı daha dayanıklı oracle ağları başlatma planının önümüzdeki haftalarda bu uzatılmış fiyat boğa dönemini ateşlemesi muhtemel olarak görülüyor.

Dahası, Chainlink ağındaki bir dizi yeni akıllı sözleşmede, diğerlerinin yanı sıra NewchangeFX, OddzFinance ve Polkamonorg, geliştiricilerin DeFi uygulamaları oluşturmasına olanak tanıyor. 

Bunun, kurcalamaya dayanıklı oracle ağlarının piyasaya sürülmesi gibi Chainlink’in fiyat artışına katkıda bulunması muhtemeldir.

Ayrıca ticaret hacmi bugün henüz düşmeye başlarken, son üç güne göre% 60’ın üzerinde arttı. 

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde LINK’in fiyatı ve ticaret hacmi, altcoin’in piyasa değerine göre ilk 5’te yer aldığı ölçüde arttı. Yakın gelecekte Chainlink fiyatında uzun bir boğa dönemi başlayacağını işaret eden balinaların artışı olarak gözlenmektedir.

Ayrıca, IntoTheBlock’un verilerine göre, zincir üzerindeki duyarlılık şu anda yükselişte . 

Chainlink ağındaki büyük işlemler, geçen hafta % 5’in üzerinde artış gösterdi ve bu, genişletilmiş bir rallinin başka bir işaretidir. % 99’un üzerinde HODLers, yazım sırasında bile karda olduğu görünmesine rağmen yapılan satış baskısına karşı dayanmaktadır.

LINK’in Bitcoin ile ilişkisinin son zamanlarda artması, LINK’in fiyat rallisine katkıda bulunan bir başka faktör. Ethereum’un Bitcoin ile olan yüksek korelasyonu, fiyatını belirleyen en önemli faktördü ve bu LINK ile benzer bir durum.

Bununla birlikte, basın zamanında kripto piyasasının, Türkiye’nin kripto ödemeleri üzerindeki yasağı nedeniyle güneye doğru yöneldiğini belirtmekte fayda var. 

Bitcoin 61 bin doların altında işlem görüyordu ve LINK, bu korelasyonun iki ucu keskin bir kılıç olduğunu öne süren bir gözlem olarak, 40 doların biraz üzerinde bir değere sahipti.

Piyasa, LINK’in yukarıda belirtilen fiyat seviyesine bir kez daha tırmanmasıyla istikrar kazandığında, LINK hafife alınmaya devam edecek ve yukarıdaki ölçülere göre fiyat artışı devam edecek.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

121BeğenenlerBeğen
57TakipçilerTakip Et
1,116TakipçilerTakip Et
5AboneAbone Ol

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
60,428.00 $
60,428.00 $
2.16%
ethereumEthereum
4,042.04 $
4,042.04 $
0.28%
binance-coinBinance Coin
475.23 $
475.23 $
1.6%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.24%
cardanoCardano
2.13 $
2.13 $
1.63%
solanaSolana
190.61 $
190.61 $
5.52%
xrpXRP
1.08 $
1.08 $
0.81%
polkadotPolkadot
42.48 $
42.48 $
3.85%
dogecoinDogecoin
0.258876 $
0.258876 $
5.12%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.34%

Benzer Haberler