Home Altcoin Haberleri Chainlink (LİNK) Bullish Serisini Uzatan Chainlink 50 Dolar Hedefine Doğru Yükseliyor

Bullish Serisini Uzatan Chainlink 50 Dolar Hedefine Doğru Yükseliyor

0
Bullish Serisini Uzatan Chainlink 50 Dolar Hedefine Doğru Yükseliyor
  • Chainlink fiyatı, Kripto alanının beklentilerini karşılayan yeni yükseklerle donatılmış
  • Artış, önümüzdeki hafta herhangi bir zamanda LİNK fiyatı 50 $ dolar olarak belirlenen başlangıç ​​hedefine ulaşmak için kendine ait gibi görünüyor

Chainlink fiyatı muhteşem bir fiyat hareketi öngören 30 $ seviyelerinin üzerine çıkmak için olasılıkların üzerine çıktı. Fiyat, ani dalgalanmaları en aza indiren istikrarlı bir yaklaşımı onaylayarak kontrollü bir oynaklık gösterdi.

Bununla birlikte, fiyat, kısa ömürlü ve LINK fiyat rallisi için herhangi bir engel oluşturmayan birkaç geri çekilme yaşadı. 

Chainlink, en son fiyat hareketinde, güçlü bir konsolidasyon veya birikimden sonra muhteşem bir fiyat artışı stratejisi benimsedi.

Şu anda, LINK fiyatı şu şekilde görünüyor: 40 dolarlık bir sonraki hedefe güvenle gidinve daha sonra bir analist ve stratejik bir danışman olan MacroCRG tarafından tahmin edildiği gibi 50 ABD doları.

Bununla birlikte, kripto alanındaki pek çok kişi, rallinin büyük bir yoğunlukla hızlanabileceğine ve böylece fiyatın 2021’in sonunda 100 dolara ulaşacağına inanıyor.

Önceki iş günü, LINK fiyatını 26 dolara yaklaştıran bir düşüşle başladı. Bununla birlikte, fiyatın düşüşe dayanmasıyla biliniyor, 30 doların üzerine çıktı ve günlük ticareti kapattı.

Bununla birlikte, yeni zirveler oluşturmanın yolu, önceki gün öndeydi ve bu, erken çalışma saatlerinde bir sonraki seviyeye taşındı. 

Fiyat, yeni ATH’yi% 8’den fazla sıçrayarak 32.04 dolara düşürmek için her yeni saatte yeni bir yeşil mum kaydetti.

Yazma sırasında LINK fiyatı, son 24 saatte % 12.36 artışla 30.61 $ ‘dır. Göre analistler, Rekt Capital, LINK fiyatı, ilk ATH’sini 5 dolardan kırdıktan sonra% 300 arttı ve şu anda 20 doları kırdıktan sonra yaklaşık% 50 arttı. 

Bu nedenle, analiste göre, daha birçok seviye henüz gelmedi.

Chainlink (LİNK) Teknik özellikler

  • Chainlink (LİNK) Direnç seviyeleri şu anda 32 doların üzerinde ATH’de, başarılı bir şekilde kırıldıktan sonra 40 dolar yakın olabilir.
  • Chainlink (LİNK) Destek seviyeleri başlangıçta 27.15 $ ‘dan oluşturuldu ve eğer 26 $’ ın altındaki sonraki seviyeler sürdürülemezse tekrar ziyaret edilebilir
  • Chainlink fiyatına ilişkin göstergeler ‘güçlü bir satın almaya’ işaret ediyor

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here