Home Altcoin Haberleri Cartesi (CTSİ) Kripto Para Analisti Bu Altcoinin Altını Çiziyor Peki Neden?

Kripto Para Analisti Bu Altcoinin Altını Çiziyor Peki Neden?

0
Kripto Para Analisti Bu Altcoinin Altını Çiziyor Peki Neden?

Ünlü kripto para analisti Ben Armstrong, Amazon Web Services’e (AWS) gibi firmalara kafa tutacak potansiyele sahip olduğunu söylediği düşük kapasiteli bir altcoin’in altını çiziyor.

Yeni bir videoda Armstrong, 606.000 abonesine, ölçeklenebilirlik çözümü Cartesi (CTSI) ve onun Ethereum tabanlı hesaplama kahini Descartes’ı yakından izlediğini söylüyor.

“Descartes’ı ağır hesaplamalar için bir kahin olarak düşünün. Yoğun hesaplamaları blok zincirinde doğrulanabilir hale getirir.

Bu neden önemli? Pekala, bugün birçok proje ademi merkeziyet seviyesinden ödün veriyor çünkü blok zincirler üzerindeki hesaplamalar çok sınırlı.

Hizmet altyapısı için Amazon AWS gibi şirketler için işin zor kısmını yapmak üzere merkezi kurulumları kullanmaya başlarlar.

Peki Cartesi‘nin hesaplama kahini neyi farklı yapıyor? Şirketlere veya belirli donanım kurulumlarına olan güven unsurunu aşındırıyor. “

Armstrong ve araştırma ekibi, Cartesi’nin kahininin her blok zincirinin kullanabileceği eksik bir bulmaca parçası olduğuna inanıyor.

Önde gelen kripto etkileyicisine göre, teknoloji, yapay zeka için pazar yerleri oluşturmak, merkezi olmayan sigorta ve seçenekler için riski hesaplamak ve hatta e-sporda kazananları doğrulamak için gerekli.

Armstrong, Cartesi’nin blok zincirleri ve uygulamaları onun kullanım senaryosunu benimsediği için büyük bir geleceğe sahip olmasını beklediğini söylüyor.

“Sözlerime dikkat edin, Cartesi bu yılın geri kalanında bir canavar olacak ve onlarca uygulama tarafından onlarca uygulama tarafından kullanılacak ve uzun süre akıllı sözleşme blok zinciri ekosisteminde önemli bir oyuncu olacak. Bu daha yeni başlıyor. ”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here