Home Altcoin Haberleri Cardstarter (CARDS) Cardano’nun Yeni Projesi CardStarter (CARDS) Üç Günde Yüzde 6,315 Arttı

Cardano’nun Yeni Projesi CardStarter (CARDS) Üç Günde Yüzde 6,315 Arttı

0
Cardano’nun Yeni Projesi CardStarter (CARDS) Üç Günde Yüzde 6,315 Arttı

Yeni bir kripto para birimi, ilk lansmanından kısa süre sonra büyük yatırımcılarına büyük kazançlar sağladı.

Olarak kendini markalar CardStarter (CARDS), “Cardano (ADA) için ilk sigortalı proje hızlandırıcı,” sonra başlarını çeviriyor hızla artan dalgalanma süreci boyunca, altcoin 2 Nisan’da $ 10.2 bir yüksek seviyesine, 29 Mart ‘ta $ 0,159 bir başlangıç fiyatından Birkaç gün içinde % 6,315.

Lansman gününde 5,47 $ ‘a ilk yükselişinin ardından CARDS, 31 Mart’ta yaklaşık 2,20 $’ a düştü ve mevcut zirveye ulaşmak için yön değiştirmeyi başardı.

CardStarter token sahipleri , platform akıllı sözleşme yeteneklerini etkinleştirdiğinde Cardano blok zincirindeki belirli token lansmanlarına erken erişim elde edebilecekler.

CardStarter ile projelerini kitle fonlaması için çalışan tüm ekipler, Cardano’nun ağında geliştirilen katılımcı yeni projelere yatırım yapanları korumak için kullanılacak CardStarter hazinesine katkıda bulunmak zorunda kalacak.

Charles Hoskinson’ın Cardano’su 39,2 milyar dolar değerinde, şu anda piyasa değeri açısından en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum’u gölgede bırakmaya en yakın ikinci sırada. Bununla birlikte, Hoskinson’ın platformu, yazarken 40,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan Polkadot (DOT) blok zinciri ile aynı seviyelerde

Cardano şu anda eleştiri konusu, biri henüz akıllı sözleşme yeteneklerine sahip olmadığı ve diğeri de birkaç geliştiricinin blok zinciri üzerine inşa etme planlarını duyurduğu.

Kripto analisti ve Lark Davis etkileyici unsur geçenlerde aldı geç Cardano hesaplanmaktadır saldırıların bazılarına bir göz. Davis, proje uzaydaki en iyi blok zinciri oluşturma misyonunu tamamlamak için oldukça yavaş çalışırken, sonunda “kripto ekosisteminin büyük bir parçası olacak güçlü ve ilginç bir blok zinciri” sunma şansının yüksek olabileceğini belirtiyor.

CARDS şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinin biraz altında ve 9,23 $ civarında işlem görüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here