Home Altcoin Haberleri Cardano (ADA) Ünlü Trader Aaron Arnold’a Göre Cardano Altcoin Patlamasında Öncü Olacak

Ünlü Trader Aaron Arnold’a Göre Cardano Altcoin Patlamasında Öncü Olacak

0
Ünlü Trader Aaron Arnold’a Göre Cardano Altcoin Patlamasında Öncü Olacak

Popüler kripto tüccarı ve traderi Aaron Arnold, bir Cardano (ADA) boğasıdır.

Aaron Arnold, 750.000 YouTube abonesine Ethereum rakibi Cardano hakkında iyimser olduğunu çünkü ETH’nin başarı dalgasına dayanacağını düşünüyor.

Ben bu döngüde bir Cardano boğasıyım. Cardano’da yükselişe geçmek için pek çok neden olduğunu düşünüyorum. Şimdi bu döngüde Cardano’da yükseliş göstermemin en büyük nedeni, bu döngüde Ethereum’da yükselişe geçmemdir …

Ethereum’un bu kadar değerli olduğu ve bunun üzerine spekülatif olduğu bir dünyada, Cardano’nun iyi işleyeceğini düşünüyorum … Şu anda birçok farklı ölçüm Cardano’da yükseliyor. ”

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto varlığı olan ADA, yazı yazılırken 1,71 dolardan işlem görüyor ve geçtiğimiz iki hafta içinde yaklaşık % 24 arttı, ancak CoinGecko’ya göre son 24 saatte yaklaşık % 8 düştü .

Arnold, projenin yaklaşmakta olan gelişmelerinden dolayı Cardano’da da yükselişe geçtiğini söylüyor: Nisan ayında, varlığın geliştirme şirketi IOHK (Input Output Hong Kong), “Alonzo” yükseltmesinin Ağustos ayında başlayacağını ve akıllı sözleşmeleri Cardano blok zincirine entegre edeceğini duyurdu .

Arnold ayrıca Reddit’te 400.000’den fazla “Kardanyalı” olduğu gerçeğine işaret ederek projenin sosyal katılımını da not ediyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here