Home Altcoin Haberleri Cardano (ADA) Dogecoin (DOGE), Cardano (ADA) ve XRP Fiyat Düşüşü, Önceki Seviyelerine Geri Dönecekler mi?

Dogecoin (DOGE), Cardano (ADA) ve XRP Fiyat Düşüşü, Önceki Seviyelerine Geri Dönecekler mi?

0
Dogecoin (DOGE), Cardano (ADA) ve XRP Fiyat Düşüşü, Önceki Seviyelerine Geri Dönecekler mi?
 • Dogecoin (DOGE) fiyatı, geçen hafta % 400’den fazla yükseliş gösterdikten sonra % 300’ten fazla düştü
 • Cardano (ADA) fiyatı, çok yakında kayıpla birlikte iyileşmesi beklenen % 1’den daha az bir düşüşle başladı.
 • XRP fiyatı, sürekli olarak çok çeşitli bir aralıkta trend oluşturarak bir roller coaster sürüşüne sahip olan XRP, 0,4 doların üzerindeki direnç seviyelerini test edebilir

Altcoin’ler Yükseliş Eğilimde

Kripto piyasası, Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto paralardaki sıçrama ile yükseldi. Ethereum fiyatı, işlemin erken saatlerinde 1557 Dolar görerek yeni ATH’ler oluşturmak için tüm direnç seviyelerini kırdı.

Bununla birlikte, Bitcoin fiyatı da büyük bir patlama yaşadı ve altcoinlerin çoğunun yükseliş eğilimi göstermesi nedeniyle BTC 35000 Dolar seviyelerini aştı.

Kripto paraları çoğunun yükseliş trendinin ortasında, bazı popüler varlıklar, bazı madeni paraların hafif bir geri çekilme yaşadığı bir artışa tanık oluyor.

XRP fiyatı, ADA fiyatı ve DOGE fiyatı gibi varlıklar boğa rallisini bir dereceye kadar durdurmuş gibi görünüyor.

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Yaklaşık % 300 Ten Fazla Düştü

Dogecoin fiyatı muazzam bir şekilde yükseldi % 800’den fazla yükselen DOGE en iyi 10 kripto para birimi listesine girdi. Yine de büyük bir düşüş ile, DOGE fiyatı % 400’ün üzerinde düşüş gördü ve benzer bir aralıkta trend oldu.

Yazma sırasında DOGE fiyatı yaklaşık % 2.96 düşüşle 0.03221 Dolar oldu. Ancak, fiyatın çok yakında önceki pozisyonlarını geri alması bekleniyor.

Yine de bir canavar gibi yükselen fiyat, beklendiği gibi düşmedi, bu da varlık için bir yükseliş eğiliminin geldiğini gösteriyor.

Dogecoin (DOGE) Teknik özellikleri

 • DOGE Mevcut direnç seviyeleri 0.0477 dolar’dan oluşuyor, bu seviyeleri kırdıktan sonra, test edilecek sonraki seviyeler 0.06807 dolar ve ATH’de 0.7797 $ ‘dan son seviyeler oluşuyor.
 • Dogecoin Destek seviyeleri 0.02988 $ dolar , fiyatın sürdürülememesi, 0.02324 dolar civarında ilk seviyelerine bile düşebilir.
 • DOGE Teknik göstergeleri şu anda tarafsızdır.

XRP Fiyatı % 7’den Fazla Düştü

XRP fiyatı toparlandı ve büyük bir miting yaptı ve ilk 3 kripto para birimi sıralamasına girdi ancak bir grup tarafından manipüle edilmiş. Bu grup, fiyatı 1 doların üzerine çıkarmayı amaçladı.

XRP fiyatını 1 dolara çıkarma girişimi bir şekilde başarılı oldu, ancak belli bir noktada birçok balinanın XRP pozisyonlarını kapattığı görülüyor. Ve sonuç olarak, birkaç dakika içinde fiyatta keskin bir düşüş oldu.

Sivri uç açıkça yapay pompaya ve çöplüğe işaret ediyor ve bu nedenle kısa ömürlü oldu. XRP fiyatı, son 24 saatte % 6,05 düşüşle 0,3720 dolar.

XRP Teknik özellikler

 • XRP Direnç seviyeleri, son 0.76 $ dolarlık en yüksek seviyelerde oluşuyor.
 • XRP Destek seviyeleri, 0.2850 dolardan ilk seviyelerde oluşturuldu.
 • XRP Göstergeleri bir satın al siyali veriyor

Cardano (ADA) Fiyat Düşüşleri

cardano fiyatı Kaybedilen pozisyonlara dokunmaya hazır görünüyor, ancak yine de çok dar bir eğilim içinde bulunuyor. Bir düşüş olasılığı da göz ardı edilemez, ancak önemli bir ralli de yaklaşabilir.

Fiyat, destek hattını kırdı ve büyük ölçüde 0,3 dolar seviyelerinin altına düştü. Ancak yükseliş ivmesi, ADA fiyatını 0,4 doların üzerine çıkardı ve başarılı bir şekilde seviyelerin üzerinde kaldı.

Son birkaç saat içinde, tüccarlar holdingleri tasfiye etmeye ve dolayısıyla fiyatı geri çekmeye başlamış olabilir.

Bununla birlikte, bazı alıcılar Cardano fiyatı seviyelerin üzerinde tutmak ve daha fazla düşüşü önlemek için çok uğraşıyor.

Yazım sırasında, ADA fiyatı sadece % 0,07’lik bir düşüşle 0,4172 $ dolardır ve bu kısa süre içinde iyileşmesi beklenmektedir.

Cardano (ADA) Teknik özellikleri:

 • ADA Direnç seviyeleri 0,4546 dolardan oluşuyor.
 • ADA Destek seviyeleri 0.3875 $ ‘dan oluşuyor
 • ADA Göstergeleri al sinyali veriyorlar

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here