Home Altcoin Haberleri Cardano (ADA) Coinbase Pro, Cardano (ADA)’yı Listeleyeceğini Duyurduktan Sonra ADA Fiyatı Arttı

Coinbase Pro, Cardano (ADA)’yı Listeleyeceğini Duyurduktan Sonra ADA Fiyatı Arttı

0
Coinbase Pro, Cardano (ADA)’yı Listeleyeceğini Duyurduktan Sonra ADA Fiyatı Arttı

Cardano’nun (ADA) fiyatı, ABD merkezli borsa Coinbase Pro’nun likidite koşulları karşılanırsa varlığı platformunda listeleyeceği haberinin ardından yaklaşık % 20 arttı.

ABD merkezli en büyük kripto para birimi ticaret platformu Coinbase, Coinbase Pro sürümüne piyasa değeri ile en büyük dördüncü dijital varlık olan Cardano’nun (ADA) eklendiğini duyurdu.

Cardano Ne Zaman Coinbase Pro’da Listelenecek

Cardano (ADA), gelen transferler zaten etkinleştirilmiştir, ancak Cardano (ADA) ticareti Coinbase Pro’da 18 Mart Perşembe günü Pasifik Saatiyle 09: 00’da başlayacaktır.

San Fransisco merkezli kripto devi, bugün erken saatlerde Coinbase Pro kullanıcılarının son zamanlarda en popüler dijital varlıklardan biri olan ADA’yı satın alabileceklerini, satabileceklerini veya depolayabileceklerini bildiren bir açıklama yaptı .

Açıklamada, ADA işleminin “likidite koşulları karşılanırsa” Perşembe günü saat 9’da veya sonrasında başlayacağı bildirildi.

Daha spesifik olarak, bu, ADA’nın ticaret yerinde yeterli bir tedarik gerektireceği anlamına gelir.

Bu elde edildiğinde, Coinbase Pro birkaç ticaret çifti sağlayacaktır – ADA / USD, ADA / BTC, ADA / EUR ve ADA / GBP.

Emir defterleri üç aşamada başlayacak – yalnızca sonradan, yalnızca sınırlı ve tam ticaret.

Şirket, sipariş defterlerinden birinin “sağlıklı ve düzenli bir piyasa” değerlendirmesini karşılamaması durumunda Coinbase’in “kitabı tek bir durumda daha uzun süre tutabileceğini veya ticareti askıya alabileceğini” söyledi.

ADA’nın Coinbase.com’da veya herhangi bir mobil uygulamada değil, yalnızca Coinbase Pro’da mevcut olduğunu belirtmek gerekir.

Bunlar etkinleştirildikten sonra, şirket daha fazla açıklama yapacaktır.

Ayrıca Coinbase Pro, başlangıçta yalnızca Shelley adreslerine (addr1 ile başlayarak) para çekme işlemlerini destekleyecek, firma ise “kısa süre içinde” tam destek sağlayacak.

ADA’nın listelemesi birkaç başlangıç ​​sınırlamasıyla birlikte gelse de, haberin varlığın fiyatı üzerinde hemen olumlu bir etkisi oldu.

Neredeyse ADA fiyatı % 20 patlayarak günlük en yüksek 1,26 $ ‘a çıkmadan önce 1,07 $’ dan işlem görüyordu. Çakma bir hafifçe düştü ve kripto para birimi bu satırları yazarken 1,23 dolarda işlem görüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here