Home Altcoin Haberleri Cardano (ADA) Charles Hoskinson, Cardano (ADA) Hakkındaki Önemli Güncelleme Ve Gelişmeleri Anlattı

Charles Hoskinson, Cardano (ADA) Hakkındaki Önemli Güncelleme Ve Gelişmeleri Anlattı

0
Charles Hoskinson, Cardano (ADA) Hakkındaki Önemli Güncelleme Ve Gelişmeleri Anlattı

ADA‘nın fiyatı sert düşüşün ardından toparlanmayı hedeflerken, Cardano’nun kurucusu yaklaşan ürünler ve hayati ağ yükseltmeleri önemli gelişmeler hakkında ipucu verdi.

Akıllı sözleşmeler için halka açık bir blockchain platformu çalıştıran merkezi olmayan açık kaynaklı projesi Cardano, önümüzdeki birkaç ay içinde birkaç önemli yükseltme yapmayı planlıyor.

Yakın tarihli bir röportajda, projenin kurucusu Charles Hoskinson, Cardano’nun Celsius, Fireblocks ve Prime Trust gibi birçok endüstri ismiyle potansiyel ortaklıklar için görüşmelerde bulunduğunu da belirtti.

Cardano (ADA) Önemli Güncelleme Ve Gelişmeler

Ethereum’un 33 yaşındaki kurucu ortağı , Financial Fox ile yaptığı röportajda mevcut projesinin yaklaşmakta olan planlarından bahsetti .

Gelecek olanlarla ilgili daha kesin bilgi vermekte başarısız olmasına rağmen, ağın önümüzdeki üç aya kadar birçok “akıllı sözleşme” göreceğini söyledi.

Aynı zamanda, Cardano Vakfı’nın araştırma kolu birkaç yeni uygulama üzerinde çalışıyor:

“Bir üniversitede yerleşik akıllı sözleşme geliştirme tasarımında uzmanlaşmış bir akıllı sözleşme enstitüsü gibi birkaç yeni şeyi duyuracağız.”

Cardano’nun kurucusu, kendisinin ve ekibinin, Cardano‘ya destek gibi potansiyel ortaklıkları tartışmak için Prime Trust, Fireblocks, SingularityNET ve Celsius’tan temsilcilerle bir araya geldiğini söyledi.

Yukarıda belirtilen isimler gibi daha büyük ölçekli şirketlerdeki entegrasyonların tüm ekosistemin benimsenmesini artırabileceğine inanıyor.

“Buna dApp’ler için ihtiyacınız var, kurumsal yatırımcıların gelebilmesi için buna ihtiyacınız var, her türden aktör için buna ihtiyacınız var ve şu anda şirket olarak zamanımızın çoğunu tüketen şey bu.”

Cardano‘nun uzun süredir beklenen Hard Fork Combinator’ı (HFC) 1 Mart’ta Mary’yi piyasaya sürmeyi planladığını ve tüm kalite güvencesi ve geliştirici kontrollerinin 24 Şubat’ta gerçekleştirileceğini bildirdi .

Cardano (ADA) Fiyat Performansı

Cardano’nun yerel kripto para birimi ADA, boğa koşusundan tam olarak yararlanarak geçtiğimiz haftalarda en iyi performans gösterenler arasında yer aldı.

Varlık yeni yıla 0,16 dolardan girdi, ancak sonraki haftalarda değeri patladı. Birkaç gün önce, ADA 1 doları aşarak kuzeye devam ederek 1,20 doların üzerinde 3 yıllık yeni bir rekor kırdı. Bu% 650 fiyat artışının ardından, en son kripto para birimi piyasası düzeltmesi geldi .

Duygu değiştiğinde ADA yaklaşık 1,15 $ ‘dan işlem gördü ve ayılar kontrolü ele aldı. Yaklaşık 24 saat içinde varlık% 30’dan fazla düştü ve 0,80 ABD dolarının altına düştü. Yine de, o zamandan bu yana bir miktar zemin topladı ve bir kez daha 1 dolara yaklaştı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here