Home Altcoin Haberleri Cardano Perakende Alım-Satım Yapmayı Seven Traderlar Tarafından Neden Tercih Ediyor? Edilmesinin Başlıca Nedenleri. ADA Fiyatı

Cardano Perakende Alım-Satım Yapmayı Seven Traderlar Tarafından Neden Tercih Ediyor? Edilmesinin Başlıca Nedenleri. ADA Fiyatı

0
Cardano Perakende Alım-Satım Yapmayı Seven Traderlar Tarafından Neden Tercih Ediyor? Edilmesinin Başlıca Nedenleri. ADA Fiyatı

Piyasa değeri olarak 4. en büyük para birimi olan Cardano(ADA) Parekende yatırım tercih eden traderlar için çok iyi bir yatırım seçeneği haline gelmekte. Bitcoin’den Cardano’ya odak kaymasının sebebi bu coinin ucuz fiyatlanması ve sunduğu uygulanabilirlik.

Bitcoin büyük rallilerle ve kurumsalların desteğiyle Bitcoin çok pahalı bir yatırım aracı haline geldi. Bu sebepten ötürü küçük yatırımcılar da farklı arayışlar içine girdi. Bir çok kullanıcı tarafından ADA tercih ediliyor. Bunun sebebi büyümesi ve istikrarını gösterebiliriz.

Dijital Varlık Yatırımcı Güven Anketi

Voyager Dijital isimli kripto para varlık komisyoncusu, kendi platformu içinde “Orta derece de aktfi trader” olarak adlandırdığı bir grup üzerinde güven anketi yaptı.

Anketin bulguları, bir yatırım aracı olarak Cardano’yu görenlerin oranı %31, Bitcoin’i yatırım aracı olarak görenlerin ise %21 olduğunu görüyoruz. Başı bu iki para çekiyor. Kalanlar ise diğer alternatif paralara dağılmış durumda.

Cardano’nun neden bu grupta bayrağı devraldığı çok açık. İlk olarak ADA fiyatı çok ucuz. Çok güvenli ve volatilite yaşamadan bir yükselişe geçtiği için bütün yatırımcıların güvenini kazandı. Son zamanlarda 1.48$ seviyesinde tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Bitcoin ve Cardano dışında ankete katılanların Polkadot ve Ethereum tercihleri dikkatleri çekti. Tüccarların% 12’si ETH’yi ve% 6,3’ü Polkadot’tu tercih etti.

Anket organizatörleri ve CEO Steve Ehrlich de Cardano’nun Bitcoin’den öncelikli olduğunu görünce şaşırdılar, ayrıca bu anketin insanların kripto ticareti ve yatırıma olan ilgisinin artması için iyi bir onay olduğunuda söylediler.

ADA şu anda 35.90 Milyar $ ‘lık piyasa değeri ile 1.12 $’ dan işlem görüyor.

Yatırımcılar ve Traderlerin Bitcoin Hakkında Düşündükleri

Ankette Bitcoin’i tercih edenlerin %21,5 ayı piyasasında BTC’nin %20-%40 düşeceğini belirtiyor. Hatta ankette BTC’yi seçen %6’lık bir grup BTC’nin %65-%90 düşebileceğine inanıyor.

Ankere göre Bitcoin’e yatırım yapan kişiler o kadar yükselmesine rağmen hala daha Bitcoin alma konusunda istekliler.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here