Home Altcoin Haberleri Cardano Neden Bu şekilde Yükselişe Geçti? Sebepleri Nedir?

Cardano Neden Bu şekilde Yükselişe Geçti? Sebepleri Nedir?

0
Cardano Neden Bu şekilde Yükselişe Geçti? Sebepleri Nedir?

Spot ve türev borsalarda yükselen ticaret hacmi, Cardano’nun son birkaç hafta ve aydır devam eden fiyat yükselişini destekledi . Altcoin, yazı yazılırken 2.32 $ seviyesinde işlem görüyordu ve kripto 24 saat içinde % 20 oranında artarak birbiri ardına ATH’ye dokunuyordu. Fiyat ve ticaret hacmindeki söz konusu artış, piyasa değerindeki artışla da kanıtlandı.

Yukarıda belirtilen faktörler sayesinde Cardano, CoinMarketCap’ten alınan verilere göre şu anda piyasanın ilk 10 altcoin’i arasında üçüncü sırada yer alıyor.

Ekli tabloya göre, şu anda son 30 güne göre daha fazla ADA stake edilmiş durumda. Aslında, neredeyse yarım milyon. HODLers’ın % 100’ü basın zamanı fiyat seviyesinde karlı olduğundan, ADA’nın rallisi, özellikle de benzer bir sonuç sunan altcoin stake ödülleri verileriyle uzun bir rallinin olması muhtemeldir. Nispeten yüksek bir ADA yüzdesi ile stake edilmiş ADA ile ADA’nın fiyatı arasında doğrudan bir ilişki ortaya çıktı.

Mevcut zincir içi duyarlılık hafif düşüş eğilimindeyken, net ağ büyümesi pozitif % 5’te kaldı. Ayrıca, büyük işlemlerde yavaş bir düşüş yaşanırken, bu daha fazla perakende tüccarın ADA HODLers ve kurumları satın alması anlamına gelebilir. Ticaret hacmi düşmedikçe ve kademeli satışlar gerçekleşmedikçe, fiyatın mevcut fiyat seviyesinde kalması muhtemeldir.

Cardano durumunda, büyük HODLers’ın konsantrasyonunu bozmadı ve bu, devam eden rallisinin anahtarı. Diğerlerinin yanı sıra DOGE, LINK, BNB ve ETH gibi yükselen en iyi memecoinler ve altcoinler, büyük tüccarlar tarafından yüksek bir konsantrasyona sahiptir. Bu, fiyatı temel seviyelerinde desteklemek için çok önemlidir.

Geçen hafta 80 milyar dolarlık büyük işlemler gerçekleşti ve girişlerin daha da artması bekleniyor. % Kısa vadeli yatırım getirisi, kısa HODLing süresinin temel nedeni olabilir.

Messari’den alınan verilere göre, geçtiğimiz hafta yatırım getirisi yaklaşık% 40’tı.

Geçen yıl, yatırım getirisi% 700’ün üzerindeydi. Bu, birkaç düşüşe rağmen HODLers için nispeten yüksek bir kazançtır.

ADA’nın en son gelişmeleri ve altseasonunun ikinci aşamasındaki artan talep, onu satın alınabilecek en sıcak altcoinlerden biri ve HODL coini yapıyor. 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here