Home Altcoin Haberleri Cardano (ADA) Cardano Fiyat Tahmini: ADA Boğa Döneminde 3 Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Cardano Fiyat Tahmini: ADA Boğa Döneminde 3 Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

0
Cardano Fiyat Tahmini: ADA Boğa Döneminde 3 Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaştı
  • Cardano fiyatı son iki günde % 25 arttı.
  • RSI aşırı alım bölgesine girmek üzere.

24 Aralık 2020’den bu yana, Cardano fiyatı % 200’den fazla artarak 0,14 dolardan 0,44 dolara yükseldi. Aslında, son iki günde ADA, % 25’ten fazla artarak 0.346 dolardan 0.44 dolara çıktı ve % 25 ‘lik bir kazanç sağladı.

Cardano Fiyat Tahmini

Şu anda, Cardano fiyatı son iki günde 20 günlük SMA’dan sıçradı ve 0,346 dolardan 0,44 dolara yükselerek üç yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

IntoTheBlock’un IOMAP’ı, alıcılara ücretsiz bir yol sunması gereken önemli direnç engellerinin olmadığını gösteriyor. Cardano fiyatını daha fazla artacağını gösteriyor. Bununla birlikte, göreceli güç endeksi (RSI) aşırı alım bölgesine girdi ve bu da bir fiyat düzeltmesini tetikleyebilir.

Bununla birlikte, diğer taraftan, MACD, piyasa ivmesinin giderek yükselişe geçtiğini gösteriyor. Bu, Cardano fiyatının biraz daha büyüyebileceği ve düşüş düzeltmesiyle karşılaşmadan önce muhtemelen 0,50 Dolar seviyesini kırabileceği anlamına gelebilir.

Cardano Fiyat Tahmini Bu Seviyelere Ulaşması Bekleniyor

Cardano fiyatı, mevcut piyasa ivmesi göz önüne alındığında 0,50 Dolarlık psikolojik seviyesine kırabilir. Bununla birlikte, RSI zaten aşırı alımın içine girdiğinden, ADA’nın en azından kısa vadede düşüş düzeltmesi yaşamasını bekleyebiliriz. Bununla birlikte, fiyat düşerse, IOMAP ADA fiyatı 0,39 $ ‘da sağlıklı bir destek gösteriyor ve bu da çok fazla satış baskısını diskalifiye etmelidir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here