Home Analiz Cardano Fiyat Analizi: ADA Hangi Seviyeleri Geçecek

Cardano Fiyat Analizi: ADA Hangi Seviyeleri Geçecek

0
Cardano Fiyat Analizi: ADA Hangi Seviyeleri Geçecek
  • Cardano fiyatı yükseldi, güçlü bir yükseliş ivmesi oluşturacak ve kaybettiği pozisyonları 1 doların üzerinde dahada hızlanacak.
  • 1 doların üzerindeki saatlik kapanışlar dahada olmulu olacağı görülüyor.

Kripto paraların sert düşüşüne ragmen , Cardano fiyatı, karının çoğunu kaybetmeden dengede kaldı. ilk kez 1 dolara ulaşmak büyük bir patlama bekleniyor. ADA fiyatı, fiyat buna göre yönelmiş görünüyor.

ADA fiyatı, 1,01 ila 1,06 dolar arasındaki ilk direnç seviyelerinde trend oluyor ve çok yakında seviyeleri kırabilir. Ancak, yükselişin bozulmaması için 1 doların üzerinde konsolide olması gerekiyor.

Devam eden ADA fiyat rallisi, büyük bir fiyat düşüşü ile fiyatı 1,15 $ ila 1,2 $ ‘a geri döndürebilir. Şu anda, ADA fiyatı tersine dönme modunda ve bir analiste göre yaklaşık % 20 artabilir En İyi AIM Hisse Senetleri.

Yine de başka bir analiste göre, Rekt Capital Cardano, Ethereum ile benzer bir model izliyor.

Analistlere göre, ADA önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini destek seviyelerine çıkartma sürecinde. Bu nedenle çok yakında yeni ATH’ler görebiliriz.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

ADA fiyatı, 0,8 $ dolar’a yakın seviyelere düştükten sonra bir önceki gününde yine 1 $’ ın üzerinde bir artışla işlem görmeye başladı.

Yine de, fiyatı tekrar 0,8 dolar seviyelerine çekerek karı düşürmeyi büyük bir düşüş bekliyordu. Çift daldırma paterni oluşturduğu için, büyük bir kırılma yaklaşıyordu.

Ve bu nedenle, son 24 saatte% 9.13’lük büyük bir sıçrama ile 1.04 $ ‘lık mevcut seviyelere ulaşmak için fiyat tekrar 1 $’ ın üzerine çıktı. Daha önce de belirtildiği gibi, ADA fiyatı ilk direnç seviyelerinde trend oluyor ve bu nedenle 1,2 $ ‘a yakın seviyelerde önemli bir kırılma gelebilir.

RSI seviyeleri de iyi bir aralıkta, ne aşırı alım ne de aşırı satım, ancak fiyatla birlikte yükselmeye çalışıyor. Ancak MACD göstergesi, daha önce alım sinyaline işaret etti ve şu anda yüksek sıçradı. 

Cardano (ADA) Teknik Göstergeler

  • ADA Direnç seviyeleri 1,15 dolardan oluşuyor.
  • ADA Destek seviyeleri 0.9670 $ ‘dan oluşuyor
  • Bir ‘satın alma’ sinyalinde Cardano fiyat noktaları için göstergeler

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here