Home Analiz Cardano Fiyat Analizi: ADA Fiyatı Konsolidasyona Devam Ediyor

Cardano Fiyat Analizi: ADA Fiyatı Konsolidasyona Devam Ediyor

0
Cardano Fiyat Analizi: ADA Fiyatı Konsolidasyona Devam Ediyor
  • Cardano (ADA) genişletilmiş konsolidasyonda kalır.
  • ADA fiyatı yeniden çekiş kazanmayı başardı ve daha da yükseldi.
  • Cardano’da yeni listelenmeler ve ortaklıklar görülüyor

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Cardano (ADA), fiyatında konsolidasyonu 6 Nisan’da 1.364 $ ‘a yükselmesinin ardından arka arkaya dördüncü güne uzattığı görülüyor.

Cardano (ADA) Şubat ayının tüm zamanlarının en yüksek seviyesi ATH 1.54 $ ‘ın yatay sürecini devam ettiriyor. ADA fiyatı, 18 Mart’ta tüm zamanların en yüksek direnç seviyesini kırmak için başka bir girişimde bulundu, ancak ralli 1.51 $’i geçemedi.

ADA daha sonra 1,03 ABD Doları ile 1,36 ABD Doları aralığına geri döndü. Hafta başında piyasa satışlarının ardından, ADA fiyatı Pazartesi günkü düşüşün MA 50 (1.14 $) tarafından sınırlandırılmasının ardından Salı günü yeniden çekiş kazanmayı ve yükselmeyi başardı.

Cardano’nun fiyat hareketi, olumlu bir düzen tutarken konsolidasyona devam ediyor. Yaklaşık % 2’lik hafif gün içi kazançlar, olumsuz tarafın MA 50 desteği tarafından şu ana kadar iyi korunduğuna işaret ediyor.

Cardano (ADA) Yeni Listelenmeler ve Ortaklıklar

8 Nisan blog gönderisinde, İngiliz dijital bankacılık hizmeti Revolut, Cardano’yu (ADA), İngiltere ve Avrupa Birliği’ndeki müşterilerin ticaret yapması için 11 kripto para birimi arasına ekledi.

Revolut, Temmuz 2017’de kripto alım satım hizmetleri sunmaya başladı.

Başka bir kayda göre, Cardano ağının önümüzdeki Shelley ana ağ lansmanı için ödeme çözümünü yükseltmesine yardımcı olmak için Cardano ekosistem girişim fonu Cfund, Coti’ye stratejik bir yatırım yaptı.

“İnternetin para birimi” nin kısaltması olan Coti, payaşım odaklı ödeme çözümlerini destekleyen bir fintech platformu işletmektedir.

Cardano (ADA) Günlük Grafik

Cardano fiyat analizi, ADA fiyatı 1,15 $ ‘da koruyucu günlük destek MA 50’nin üzerinde duruyor. Düşüş durumunda, MA 50 ve yükselen trend çizgisinin yakınsaması, boğaları oyunda tutmak ve daha derin geri çekilmeyi önlemek için uzatılmış düşüşlerin sınırlandırılması gereken 1.01 $ seviyesinde sağlam bir destek sağlıyor.

Ada analizinde aksine, Cardano fiyatı 1.26 $ bariyerinin üzerinde tekrarlanan bir kapanış, 1.51 $ ‘lık en yüksek seviyeyi ortaya çıkaracak ve 1.54 $’ da tüm zamanların en yüksek seviyelerinden daha büyük bir yükselişin devamına işaret edecek olan 1.30 $ ve 1.36 $ ‘lık engellerle nihai soruşturma için yükseliş duruşunu güçlendirecektir.

Halen, rallinin durmasıyla ilgili mevcut korkuları etkisiz hale getirmek ve sürekliliğin sinyalini vermek için boğaların 1,36 dolarlık bariyerin (şimdilik eylemi sınırlayan) üzerine kapanması gerekiyor.

Orta 50 okumasının üzerinde gezinen yana doğru hareket eden RSI, olası konsolidasyonu önerirken boğaların buharının tükenebileceği konusunda uyarmaya devam ediyor.

ADA 4 Saatlik Grafik: Değişen

ADA fiyat analizi, 18 Mart’ta Cardano fiyatı 1.50 $ ‘lık yüksek seviyesinden geri çekilmesinden bu yana 4 saatlik grafikte konsolidasyon devam ederken nötr kalıyor.

RSI nötr görünümü güçlendiriyor ve 50 okumanın ortalarında geziniyor. Cardano (ADA) hareketli ortalamalarla güçlendirilmiş sağlam desteğin üzerine oturduğu için şimdi odak noktası 4 saatlik MA 50 ve 200 üzerindedir.

Hareketli ortalamaların altında bir kırılma, zayıflığın ilk işareti olacaktır. MA 50’nin altında kırılma, konsolidasyonu ADA fiyatı 1.20 $ ‘dan, MA 200 desteğine 1.17 $’ dan bir düşüşle uzatacaktır.

Ancak bu durumda, 1,14 ila 1,15 dolar aralığında güçlü desteğin aşağı yönlü bir etki oluşturması ve toparlanma getirmesi bekleniyor.

Teknikler karışık düzen içinde ve şimdilik daha net bir yön sinyalinden yoksunlar. Özetle, 1,36 $ ‘lık sürekli bir kırılma, yükseliş hareketini tetikleyecek ve ralliyi 1,50 $’ a doğru hızlandıracak ve 2 $ ‘a yükselen kazançların önünü açacaktır.

MA 50’nin altındaki düşüşler, desteği 1,17 $ (MA 200) olarak ortaya çıkaracaktır.

ADA Fiyatında Destek Ve Dirençler
ADA Direnç Seviyeleri: 1.5472 $ Dolar, 1.4540 $ Dolar, 1.3036 $ Dolar
ADA Destek Seviyeleri: 1.1962 $ Dolar, 1.1500 $ Dolar, 1.1000 $ Dolar

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here