Home Analiz Cardano Fiyat Analizi: ADA, 0.3200 $ ‘lık Direnci Yeniden Test Edecek

Cardano Fiyat Analizi: ADA, 0.3200 $ ‘lık Direnci Yeniden Test Edecek

0
Cardano Fiyat Analizi: ADA, 0.3200 $ ‘lık Direnci Yeniden Test Edecek
  • Cardano fiyatının 0,320 $ seviyesine yükselmesi bekleniyor
  • En yakın destek 0,280 dolardır.
  • ADA, 0.300 $ seviyesinin üzerine geçerken dirençle karşı karşıya

Cardano (AD) fiyatı, ADA pazarları her iki tarafta da çok az ivme gözlemlediğinden veya hiç ivme göstermediğinden, 0,290 dolar seviyesinde seyrediyor . ADA her iki yönde de bir çıkış yapamadığından , son 30 saat boyunca Cardano fiyatı 0.2800 $ ile 0.3000 $ fiyat seviyeleri arasında dalgalandı .

Daha geniş kripto para piyasası, son 24 saatte yükseliş eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, değişim düşüktü ve çoğu büyük kripto para, dönem boyunca yüzde 5’ten daha az bir değişiklik kaydetti. Bu, Bitcoin için aynıdır çünkü BTC , zaman dilimi boyunca neredeyse yüzde 2’lik bir artışla işlem görmektedir

Cardano fiyatına genel bakış: Ocak ayı boyunca Cardano fiyatı

Cardano fiyatı, 7 Ocak’a kadar boyut olarak artan yeşil şamdanlarla hareket ettiği için yıla yükseliş görünümüyle başladı. Boğa rallisi, fiyatı 0,1750 $ seviyesinden 0,340 $ ‘lık en yüksek seviyelere taşıdı.

Bununla birlikte, boğalar tükenmişti ve ADA o zamandan beri daha yükseğe tırmanmadı. Bunun yerine, ADA 0,240 dolar seviyesine düştü. O zamandan beri fiyat toparlanırken, ADA hala her iki yönde de bir kırılma yapmadı ve fiyat 0,300 dolar seviyesinin altında kaldı.

Cardano Teknik göstergeler

Teknik göstergeler arasında MACD, fiyat oynaklığında düşüş gösteren ortalama seviyeye geriledi. Bu düşüş aynı zamanda ADA pazarlarının hem alıcılar hem de satıcılar açısından düşük ivme gözlemlediğini gösteriyor . Bu, ADA’nın son beş günde kaydettiği azalan ticaret hacmi ile daha da güçlendirildi .

RSI, ortalama noktadan uzakta çok az aktivite ile 50.00 işaretine yakın havada süzülüyor. Gösterge, MACD’nin piyasada düşük ivme gösteren hissini paylaşıyor. Bununla birlikte, RSI ayrıca ADA’nın her iki yönde de keskin hareket potansiyeline sahip olduğunu gösterir . Gösterge ayrıca ADA’nın fiyat hareketinde keskin bir artış gözlemleyeceğini gösteriyor .

Bollinger bantları, gösterge sıkışmaya yaklaştıkça bu duyguyu paylaşıyor. Bu, ADA fiyat oynaklığının kısa vadede önemli ölçüde artacağını gösteriyor . Bununla birlikte, gösterge şu anda yakınsıyor, bu da ADA oynaklığının patlamasının biraz zaman alabileceğini gösteriyor .

Günlük çerçevelerde, 28 ana teknik göstergeden 15’i bir satın alma sinyali verirken, yalnızca üç gösterge satış sinyali verir. Bu arada, on gösterge tarafsız kalıyor ve iki tarafın da desteğini göstermiyor. Genel olarak, göstergeler, ADA fiyatında bir artışa işaret eden 17 göstergeyi gösteren dört saatlik teknik analiz tarafından daha da desteklenen bir satın alma işlemini yayınlar .

Cardano (ADA) Fiyatı

Yatırımcılar, ADA 0.320 $ fiyat seviyesine geri dönerken Cardano fiyatının 0.3000 $ seviyesinin üzerine çıkmasını beklemeli . ADA yarın geç saatlere kadar 0.3200 $ seviyesini tekrar test etmelidir.

Tersine, Cardano fiyatı 0,280 $ seviyesinin altına düşerse, ADA 0,250 $ seviyesine düşebilir . Daha fazla aşağı doğru hareket, 0.200 $ seviyesine bir düşüş anlamına gelebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here