Home Altcoin Haberleri Cardano (ADA) Cardano Boğa Bayrağı Açtı ADA Fiyat Tahminleri 5 Doları İşaret Ediyor

Cardano Boğa Bayrağı Açtı ADA Fiyat Tahminleri 5 Doları İşaret Ediyor

0
Cardano Boğa Bayrağı Açtı ADA Fiyat Tahminleri 5 Doları İşaret Ediyor
  • Cardano fiyat konsolidasyonunun 2 $ olarak belirlenen hedefe doğru yakın zamanda ulaşılması bekleniliyor.
  • Cardano (ADA) Fiyatında, yakında daha yüksek seviyelere çıkmaya hazır bir boğa bayrağı oluşturarak büyük bir yükseliş gösteriyor.

Dünyanın en değerli kripto para birimi Bitcoin, 50 bin dolar altına düştü ve Ethereum 4.300 doları geçti, piyasanın altcoinlerinin geri kalanının fiyat hareketi için iki seçeneği vardı. XRP ve Dogecoin gibi bazı kripto para birimleri çekiş kaybediyor gibi görünse de Cardano, bir fiyat artışı gördü.

Austin Arnold’a göre Cardano, rakibi Ethereum’un başarısını sürdürecek ve yatırımcı önde Hoskinsons, Cardano için büyük bir potansiyel görüyor.

Analistler Cardano (ADA) fiyatının 5 dolar olacağını tahmin ediyor.

Bu altcoin sezonunun yanı sıra bu devam eden döngüde, Cardano fiyatının bu altcoin sezonunda fırlayacağına inanmak için birçok neden olduğunu söylüyor.

Cardano’da yükselişe geçmesinin ana nedenlerinden biri, bu döngüde Ethereum’da yükseliş eğilimi göstermesidir.

Ethereum’a değer verilen ve üzerinde spekülasyon yapılan bir dünyada altcoin’in iyi iş çıkaracağını düşündüğünü söyleyerek bunu destekledi.

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto varlığı olan ADA, şu anda 1.72 $ ‘dan işlem görüyor ve son 24 saatte yaklaşık % 4 kaybetmesine rağmen son iki haftada yaklaşık % 24 değer kazandı.

Arnold, Cardano konusunda da iyimser ve projenin yaklaşmakta olan gelişmelerine atıfta bulunuyor: Varlığın geliştirme şirketi IOHK (Input Output Hong Kong), Nisan ayında Cardano blockchain ile akıllı sözleşmeler içeren “Alonzo” güncellemesinin başlayacağını duyurdu. Ağustos.

Cardano akıllı sözleşmeler başlatmaya hazırlanırken, Occam ve Bondly, ağın NFT ve DeFi kullanımını genişletmek için işbirliğini duyurdu. Ayrıca Ağustos, eksiksiz bir akıllı sözleşme sürümü için IOG CEO’su Charles Hoskinson tarafından belirlenen yumuşak bir son tarih. Son tarih yaklaştıkça, geliştiriciler Cardano akıllı sözleşme teklifleri hakkında bilgi vermeye başlıyor.

Yine de her şey yolunda gider cardano tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabilir ve çok daha yükseğe çıkabilir.

Cardano (ADA) Fiyatı % 270 Artış İçin Hazır!

Cardano fiyatı, bir önceki ayın sonunda ani bir artışla büyük ilgi gördü. Bununla birlikte, fiyat yıllık yüksek seviyelerde devam edemedi ve önemli ölçüde düştü, ancak destek seviyelerini 1 dolardan kıramadı.

ADA fiyatı şu anda 3 günlük bir grafikte bir boğa bayrağı oluşturdu ve zincir üzerindeki ölçümler, Cardano boğalarının ileride zayıf bir dirençle karşılaşabileceğini gösteriyor. Dahası, bir analist RESEARCH’a göre, 24/7 fiyat, alıcılar ve satıcılar arasında bir denge sergiliyor.

Analistler önümüzdeki günlerde Cardano fiyatı için % 270’lik bir fiyat artışı tahmin ettiler ve bu nedenle 2 dolara yükselen ADA fiyatı hızla yaklaşıyor olabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here