Home Altcoin Haberleri Cardano (ADA) Artık Cardano İle Ödemesini Yapıp Cardano Şarabı Alabilirsiniz

Artık Cardano İle Ödemesini Yapıp Cardano Şarabı Alabilirsiniz

0
Artık Cardano İle Ödemesini Yapıp Cardano Şarabı Alabilirsiniz

Cardano Estates Winery şimdi akıllı sözleşme platformu Cardano’nun ADA coini kırmızı şarapları için bir ödeme aracı olarak kabul ediyor.

Kaliforniya merkezli Napa Valley şaraphanesi , web sitesi veya sosyal medya kanalları aracılığıyla yapılan satın alımlarda ADA’yı ödeme yöntemi olarak kabul ettiğini söylüyor .

Bazı şarap meraklıları, alışveriş yapmak için halihazırda piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi olan Cardano’yu kullandıklarını söylüyor.

Böyle bir yatırımcı, haberi yaydığı için Cardano’nun yaratıcısı Charles Hoskinson’a teşekkür ediyor.

Cardano Estates‘in şarapları çevrimiçi olarak 65 $ ila 125 $ arasında veya yaklaşık 35 ila 67 ADA arasında fiyatlandırılıyor.

Estates ve blockchain benzer bir isim taşıyor ve Hoskinson çiftçilikle ilgilenirken , iki varlık bir kökene sahip değil.

Cardano Estates, web sitesinde adının nasıl ortaya çıktığını açıkça belirtmezken, şu anki sahibinin büyükbabası Martin Garzoli , köklerini bir asır önce Napa Valley’de bir zamanlar çalışmak için gittiği İtalya, Cardano Al Campo’ya kadar devam ediyor. Edward Lewis Snider, sahibi ve şarap yapımcısıdır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here