Home Altcoin Haberleri Cardano (ADA) Analitist Benjamin Cowen Cardano’ya Çok Güveniyor

Analitist Benjamin Cowen Cardano’ya Çok Güveniyor

0
Analitist Benjamin Cowen Cardano’ya Çok Güveniyor

Kripto analisti Benjamin Cowen, Cardano’nun (ADA) fiyat hareketine ve Ethereum rakibinin bu piyasa döngüsünün başında olduğunu düşündüğü yerlere ilişkin görüşlerini paylaşıyor.

Altcoin Daily’nin sunucuları Aaron ve Austin Arnold ile yaptığı röportajda Cowen, yedinci en büyük kripto para biriminin geleceğini tartışıyor.

Cowen, genellikle bir boğa piyasası sırasında bir altcoinin USD değerinde artmasını beklerken, varlığın Bitcoin’den daha iyi performans gösterip göstermediğine dikkat etmenin çok önemli olduğunu belirtiyor.

“Bir altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösteremiyorsa, onu tutmanın bir anlamı yok. ADA bundan daha iyi performans gösterebilir mi… ADA, boğa piyasasında Bitcoin’den daha iyi performans gösterir. “

ADA şu anda biraz konsolidasyon aşamasında olabilir ve son 12 ayda zaten % 3,000’in üzerine çıkmış olsa da Cowen, akıllı sözleşme platformunun mevcut piyasada 1,64 $ ‘lık fiyatından % 500’ün üzerinde artabileceğini belirtiyor.

ADA’ya geri dönersek, bunu hala uzun vadeli bir oyun olarak görüyorum. Şimdi, ADA’yı 1,37 $ ‘dan satın almak, onu 0,02 $’ dan satın almaktan çok daha riskli… ama döngünün büyük şemasında, ADA’nın gidecek bir yolu olduğunu düşünüyorum. 1.37’nin hiçbir şekilde pazar döngüsünün zirvesi olduğunu düşünmüyorum. Pazar döngüsü zirveleri böyle görünmüyor.

Pazar döngüsünün büyük şemasında, şu anda olduğundan çok daha yükseğe çıkacağını düşünüyorum. Oraya bir beyzbol sahası numarası atmak zorunda olsaydım, 5 ila 10 dolar arasında bir yerde benim tahminim olduğunu söyleyebilirim … Eğer 10 doların üzerine çıktığı için yanılıyorsam, bu yanlış olmayı umursamadığım bir şey. “

Cowen, ADA’nın, özellikle mevcut Ethereum rallisi biraz güç kaybettikten sonra, USD karşısında yükselmeye devam etmesini beklese de, tüccar, yükselişi boyunca bazı çok dik ve sert geri çekilmeler olabileceği konusunda uyarıyor.

“Ayrıca oraya gidersek çılgın bir yolculuk olacağını ve doğrudan o seviyelere gitmeyeceğimizi size de söyleyebilirim. Muhtemelen yol boyunca bazı büyük geri çekilmeler yaşayacağız ve buna bakma şeklimiz, Ethereum’un son döngüde oldukça büyük geri çekilmelere sahip olduğuna dikkat çekiyor … Bence bu seviyelere gidebilir, ancak kesinlikle kolay olmayacak .”

Videonun orijinalini de izlemek isteyenler için aşağıya bırakıyoruz:

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here