Home Analiz Ada fiyat analizi: Cardano’nun Ademi Merkeziyet Hamlesi Fiyatı Nasıl Etkiliyecek

Ada fiyat analizi: Cardano’nun Ademi Merkeziyet Hamlesi Fiyatı Nasıl Etkiliyecek

0
Ada fiyat analizi: Cardano’nun Ademi Merkeziyet Hamlesi Fiyatı Nasıl Etkiliyecek

Cardano artık işlem blokları üretmek için tamamen merkezden uzaklaştırıldı. Bunun gibi özellikler, ADA kitlelerinin yatırım çekmesi için dijital bir para birimi olarak gelişmesini sağlar.

Netizenler ve ADA’nın yatırımcıları etkinliği Twitter’da kutladı. Günlük işlemler için ADA’nın benimsenmesi fiyata olumlu bir tepki verebilir.

ADA analizi, 26 Mart’ta% 5’lik bir artıştan bu yana konsolidasyona başvurdu. Cardano (ADA), ATH’den bu yana hız trenine biniyor.

26 Mart’ta ADA Fiyatı, azalan üçgenden 1.28 $ seviyesine ulaştı. Bu makaleyi aşağı çekerken, ADA son işlem seansına göre% 1.20 artışla 1.19 $ seviyesinde konsolide ediyordu.

Cardano (ADA) Teknik Analizi

Cardano fiyat analizi Grafik, yükseliş momentumunu gösteren paralel yükselen bir formasyonu gösteriyor. Bulls, yeni zirvelere ulaşabileceğine inandıkları için kripto para birimini HODLing yapıyor gibi görünüyor. ADA’nın işlem hacmi, son 24 saatte 2,6 Milyar Dolarlık işlemi aştı.

ADA analizi, 38 Milyar Dolarlık bir piyasa değerine sahiptir ve tüm kripto para birimleri arasında CoinMarketCap tarafından Beşinci sırada yer almaktadır.

Fibo Retracement seviyeleri 0,236 veya 1,2212 $ ‘da direnç gösteriyor. MACD göstergesi ile temsil edildiği gibi boğa duyarlılığı gözlemlendi.

30 dakikalık bir Mum Modelinde, RSI (14) seviyeleri aşırı satımdan orta bölgeye doğru hafifçe 40 civarındaydı ve Bulls kontrolü ele alırsa hacme hakim momentum için önemli bir alan gösterdi. 

ADA fiyat analizi, Fiyatın 1,16 doların üzerinde kalması, güçlü bir taban oluşturması ve 1,5 dolara yükselmesi ihtimali güçlü. Ayrıca, 1.5 $ seviyelerini geçebilir ve sonunda boğalar HODL ise 1.8 $ ve 2 $ ‘a ulaşabilir.

Aksine, akut bir geri dönüş varsa ve fiyat desteklerden 1.175 $ ‘a düşerse, bu, para biriminin 1.1 $ ve 0.9 $’ dan destek almasına neden olabilir.

Sonraki iki işlem seansı, Bollinger Bantları daralırken ADA fiyatlarının momentumunun yönünü belirleyecek.

Ancak önceki yüksek zirveler bir direnç seviyeleri olarak hareket edecek, bu nedenle izlenmesi önemli bir seviyedir.

Cardano (ADA) Destek Ve Direnç

ADA Destek Seviyeleri: 1,175 ABD Doları, 1,16 ABD Doları ve 1,14 ABD Doları

ADA Direnç Seviyeleri: 1.2, 1.22 $, 1.26 $

RSI (14): 40

MACD: Nötr

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here