Home Analiz 11 Mayıs Binance Coin, Cardano Ve Litecoin Fiyat Analizi

11 Mayıs Binance Coin, Cardano Ve Litecoin Fiyat Analizi

0
11 Mayıs Binance Coin, Cardano Ve Litecoin Fiyat Analizi

Binance Coin’in boğa koşusu, daha geniş bir piyasa düşüşünün ardından durdu. Cardano, olası bir düşüş senaryosunda 1,01 dolara doğru bir düşüş eğilimi görebilir. Son olarak, Litecoin’in 200-SMA’sına doğru bir bozulmayı önlemek için 330-300 doları savunması gerekiyordu.

Binance Coin (BNB), Cardano (ADA) Ve Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

Binance Coin (BNB) Analizi

Her ne kadar Binance Coin bir fincan ve kulp desen yukarı kırmaya görünüyordu ise BNB analizinde, bir belirtilen hedefler önceki analizin henüz ulaşılmış oldu. Daha geniş marketteki gerileme, düşüş hissinin son 24 saat içinde çoğu altları’ı yönlendirmesiyle daha fazla komplikasyon yarattı.

Bu, BNB analizi için küçük bir kırılma olabilir, ancak boğaların 600 doların altındaki bir hareket için tetikte olması gerekiyor. Bir kırılma, BNB‘nin 473,2 dolara düştüğünü görebilir – alıcılar tarafından nisan ortasından bu yana sürdürülen bir bölge.

Awesome Oscillator’da düşüş eğilimi gösteren çift tepe formasyonu, gelen bir satış baskısı dalgası olduğunu gösterdi. 600 $ savunulursa, 700 $ ‘ın üzerinde bir kırılmadan önce kartlarda bir miktar konsolidasyon olabilir. Yazma sırasında RSI , 55’in üzerinde bir yükseliş bölgesini korudu.

Cardano (ADA) Analizi

Cardano fiyat analizi, ADA Günlük zaman aralığı ve 4 saatlik zaman aralığı, Cardano’nun zıt bir resmini gösterdi . 4 saatlik grafikte, ADA 20-SMA’nın altına düştü ve 1.56-1.55 $ ‘dan destek alanına doğru ilerledi.

ADA analizinde, Bu alan aynı zamanda 50-SMA’ya da yakın. Aşağı yönlü bir sonuç, ADA’nın 1.48 $ işaretine geri dönebileceğini görebilir. Bir sonraki destek alanı, 1,38 – 1,27 dolar arasında güçlü bir savunma desteği sundu. Bu alanı ayılara kaybetmek, ADA‘nın kısa-orta yörüngesine zarar verir ve kayıplar 1,01 dolara kadar düşebilir.

Öte yandan ADA analizinde, günlük grafik hala son 24 saat içinde görülen bir dalış rağmen bir boğa piyasa olduğunu, ancak, üzerinde ayı sapma RSI cari fiyat trendi içinde zayıflık önerdi.

Endeks geçtiğimiz haftalarda 46-48’den geri döndü, ancak 45’in altına inmesi uzun bir satışa işaret edebilir. MACD çizgisi Sinyalin oldukça üstüne çıktı, ancak histogram zayıflama momentumu kaydetti.

Litecoin (LTC) Analizi

Litecoin’deki tek bir şamdan, 400 doların üzerine dokundu, ancak piyasada bir düzeltme bekleniyordu . Litecoin fiyat analizinde, RSI’nın aşırı satın alınan bölgesi, LTC’nin son boğa koşusundan sonra istikrar gerektirdiğini öne sürdü.

LTC analizinde, Güvenilir bir destek alanı 330-300 dolar arasında ve 200-SMA 283 dolar civarında işlem görüyor (4 saatlik zaman aralığı). Uzun vadeli hareketli ortalamanın altına düşmek, LTC fiyatında 208 dolara doğru daha da keskin bir satışı tetikleyebilir.

OBV , üst eğimli trend çizgisinin üzerine çıkarsa , satın alma baskısı geri dönebilir ve LTC’yi daha yüksek seviyelere taşıyabilir, ancak bu önümüzdeki günlerde pek olası değildi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here