Home Altcoin Haberleri Bu Kripto Para Yüzde 37.000 Artarak Kripto Paralar Arasında İlk Ona Girdi

Bu Kripto Para Yüzde 37.000 Artarak Kripto Paralar Arasında İlk Ona Girdi

0
Bu Kripto Para Yüzde 37.000 Artarak Kripto Paralar Arasında İlk Ona Girdi

Bir dijital varlık, son 12 aydaki hızlı ve beklenmedik yükselişinin ardından dünyanın dokuzuncu en büyük kripto para birimi oldu.

CoinGecko’dan alınan verilere göre Theta Network (THETA), Mart 2020’deki 0,04 $ ‘dan en düşük seviyesi olan 14,87 $’ a bir yılda % 37.000’den fazla artış gösterdikten sonra ilk 10’a girdi .

Dijital varlığın kazançları, Litecoin’in 12.9 milyar dolarlık değerlemesini geride bırakarak piyasa değerini 14.3 milyar dolara çıktı.

Bilgisayar bilimcileri Mitch Liu ve Jieyi Long tarafından 2016 yılında başlatılan Theta Network, paylaşılan bir blockchain destekli ağ üzerinden arabelleğe alınmadan daha yüksek kaliteli video akış hizmetleri sunmayı hedefliyor.

THETA’nın ağı, e-spor, TV / film, müzik, konferans ve daha fazlasının akışını sağlamak için platformun üzerine merkezi olmayan uygulamaların (DApps) kurulmasına izin verir.

Çinli gazeteci Wu,  Bu dijital varlığın bu kadar değerlenmesindeki ana sebebi Güney Kore’nin desteği olarka gösterdi.

“Veri analizi sayesinde, (THETA) ekibinin piyasayı kontrol edecek parası var ve Koreliler tarafından destekleniyor, bu temel nedenler olabilir …

CMC verilerine göre, Bithumb’daki Theta / KRW (KoRean won) ticaret hacmi, Güney Kore’nin önde gelen borsası, dördüncü sırada…

Theta’nın yeni sürümü, NFT patlamasına ayak uydurmak için yakın gelecekte piyasaya sürülecek. “

Yazım sırasında THETA, son 24 saatte% 1.5 artışla 11,9 $ ‘dan işlem görüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here