Home Altcoin Haberleri Bitcoin Cash (BCH) Kim Dotcom, Bitcoin Cash’in ‘Ödemeler İçin Harika’ Dedi, BCH’nin 2021’de 3 Bin Doları Geçmesini Bekliyor

Kim Dotcom, Bitcoin Cash’in ‘Ödemeler İçin Harika’ Dedi, BCH’nin 2021’de 3 Bin Doları Geçmesini Bekliyor

0
Kim Dotcom, Bitcoin Cash’in ‘Ödemeler İçin Harika’ Dedi, BCH’nin 2021’de 3 Bin Doları Geçmesini Bekliyor

17 Aralık’ta internet girişimcisi ve politik aktivist Kim Dotcom, bitcoin’in “depolama için büyük bir varlık” olduğundan bahsetti ve ardından bitcoin cash’in “ödemeler için harika” olduğunu vurguladı.

Dotcom, gelecek yıl Bitcoin Cash’in değerinin% 900 artmasını ve birim işlem başına 3.000 $ ‘a ulaşmasını beklediğini söyledi.

Megaupload yaratıcısı Kim Dotcom, sorunlu ABD ekonomisinin yanı sıra yükselen kripto para birimi ekonomisi hakkında tweet atıyor.

Geçen ay, Dotcom söyledi “büyük depresyon geliyor” ve ayrıca ısrar “ABD ekonomisi hiç dozajını geri çevirmeden var parasal eroin böyle büyük bir sarsıntı üzerine [dir].”

Bitcoin ( BTC ) kripto varlığının tüm zamanların en yüksek seviyesini geçmesinden sonraki gün , Dotcom , piyasa değeri açısından en büyük altıncı kripto para birimi olan bitcoin cash (BCH) hakkında tweet attı .

Dotcom, “Bitcoin> varlık depolama için harika,” diye tweet attı. “Bitcoin Cash> ödemeler için harika. Bitcoin Cash bugün 310 dolardan. Önümüzdeki yıl 3.000 $ + bekliyorum ”diye ekledi internet girişimcisi. Dotcom ayrıca şunları söyledi:

Neden? Giderek daha fazla satıcı kriptoyu kabul ediyor. Satıcılar düşük ücretler ve hızlı işlemler istiyor. [Bitcoin Cash] konusunda yükselişe geçiyorum.

Tabii ki, Dotcom, bitcoin cash ve BTC maksimalistlerinden hoşlanmayanlardan çok eleştiri aldı . Bir kişi şöyle yazdı: “Sana saygı duyuyorum ama lütfen bitcoin cash paraya çevirme .. bunun bir faydası yok.”

Bununla birlikte, Dotcom hızlı yanıt verdi ve şöyle dedi : “ BCH’nin bugün birçok kullanım durumu var. Ve K.im kullanacağı BCH’yi .” K.im platformu, herkesin belge, kod, video ve müzik dosyalarını yüklemesine izin verir, böylece çalışmaları için kripto para alabilirler.

Yazılım mühendisi Josh Ellithorpe Dotcom en tweet yanıt zaman o “hiç şüphe olmadığını yazdı BCH $ 310 puanla şu anda gözardı edilir.” Dotcom geliştiricinin tweet’ine yanıt verdi:

Buradaki anahtar kelime ‘Değersiz’. BTC trenini kaçıranlar için gerçek bir artı potansiyel .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here