Home Analiz Bitcoin Cash Fiyat Analizi: Analiste Göre BCH Fiyatı 640 Dolar’ı Geçecek

Bitcoin Cash Fiyat Analizi: Analiste Göre BCH Fiyatı 640 Dolar’ı Geçecek

0
Bitcoin Cash Fiyat Analizi: Analiste Göre BCH Fiyatı 640 Dolar’ı Geçecek
  • Bitcoin Cash fiyat tahmini 640 $ Dolara çıkması bekleniyor.
  • Güçlü direnç seviyemiz 505 $ Dolar.
  • Güçlü destek seviyemiz 470 $ Dolar

Master Shark’ın Bitcoin Cash fiyat tahmini, bir üçgen modelinde yukarı doğru bir kırılma olduğunu gösteriyor. Analist, kripto para BCH fiyatının 640 $ Dolara çıkabilecek bir fiyatlanma hazırlığı olduğuna inanıyor.

18 Ocak’ta, BCH fiyatı 492 $ Dolaradüşmeden önce 500 $ Dolar üzerine çıktı.

Günlük Bitcoin Cash Fiyat Analizi

15 teknik Analize Göre Bitcoin Cash, bir satın alma göstergesi gösterirken, dokuzu nötr ve dördü bir satış sinyali veriyor. 11 osilatörden ikisi satış noktasında, biri alış pozisyonunda ve sekizi nötr göstergede görüyoruz. 17 hareketli ortalamadan 14’ü bir satın alma sinyalini tercih ederken, biri nötr ve ikisi satış göstergesinde olduğu görülüyor.

Bitcoin Cash, Bollinger bantlarının orta hattını test ediyor ve buda 1 günlük zaman diliminde test ediliyor. Fiyat oynaklığının arttığını gösteren genişlemede artış gözlemleniyor. Kripto para birimi BCH şimdilik kısa zaman dilimlerinde yatay hareket ediyor.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: Ne Olabilir?

Trading View analisti Master Shark’ın Bitcoin Cash fiyatı, uzun bir üçgen modelinin kırılmasını öngörüyor. Analist, BCH fiyatının 637 $ Doları geçmesini bekliyor.

Kripto para birimi, Aralık 2020’de kırık trend çizgisinin yeniden test edilmesiyle üçgen modelinin üzerine çıktı. Ticaret hacmi 2020’nin 3. çeyreğinden bu yana sürekli arttı.

Bitcoin Cash fiyat tahmini, fiyat kırılan trend çizgisinin üzerindeki bu kısa birikim bölgesini geçtikten hemen sonra BCH fiyatı 637 $ Dolar seviyesine doğru bir ilerleme olduğu gözlemeniyor.

Kripto para birimi için bir sonraki hedefler uzun vadede BCH Fiyatı 666 dolar, 942 dolar ve ardından 1771 dolar olacak. Analiz ani bir dalgalanmaya maruz kalmaz ise, bu fikir Bitcoin Cash hodlers için iyi bir dönem olacağını göstermektedir.

Analist Boss Mode Trader , azalan üçgen modelinden de bir düşüşe değindi . Analist, kısa bir fiyat düzeltmesinin ardından Bitcoin Cash fiyatının 511 dolarlık direncin üzerine çıkmasını ve ardından 647 dolara doğru uzun bir süre geçmesini bekliyor.

Bitcoin Cash fiyat tahmini, kripto para birimini, ana kanalın tepesinde uzun vadeli bir hedef olacak şekilde yükselen büyük bir kanala girdiğini gösteriyor.

Analist Hiper Boy ayrıca üçgen desenle geldi üzerinde BCH / USD çizelgeleri. Analist, bu Bitcoin Cash fiyat tahmininde üçgen oluşumunun kırılmasını işaret etti ve uzun vadede kırılmanın ardından 646 $ ‘lık bir hedef fiyat bekliyorlar. Hyper Boy, trader’ların 2021 için BCHUSD çifti üzerinde durmaya devam etmelerini öneriyor. Ticaret kurulumu için stop-loss, 400 $ işaretinin altında.

Kripto Para Analisti De GRAM analize inanmaktadır. O BCH fiyatının bir yukarı kıran kanalın önce 560 Dolar seviyesine yükseleceğine inanıyor. Fiyat şu anda bu Bitcoin Cash fiyat tahmininde yükselen kanalın alt sınırını kullanıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here