Home Analiz 15 Mayıs Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM), Nano (NANO) Fiyat Analizi

15 Mayıs Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM), Nano (NANO) Fiyat Analizi

0
15 Mayıs Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM), Nano (NANO) Fiyat Analizi

Bitcoin Cash, 1.200 $ ‘ın ayıların baskısı durumunda başka bir satış daha görebilir. Cosmos yükseliş eğilimi gösterdi, ancak 29,7 doların üzerindeki bir kırılma reddedilirse boğalar güç kaybedebilir. Son olarak, Nano, 10,2 dolarlık desteğinden bir tersine işlem olması durumunda 200-SMA’ya % 13 düşüş görebilir.

Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM) Ve NANO Analizi

Bitcoin Cash (BCH) Analizi

Bitcoin Cash analizi için günlük grafik , son birkaç gün içinde satın alımların görüldüğü 1.200 $ civarında bir destek alanını vurguladı.

Ancak hacimler, Mayıs ayının başından bu yana görülen seviyelerden düşük ve bu, yükseliş eğiliminden daha düşük eğilimini gösteriyor. Grafikte oluşan kanal ve eğer boğalar ayılara 1.200 $ verirse, bir sonraki desteğe doğru BCH fiyatı 1.043 $ ‘da bir satış gerçekleşebilir.

Müthiş Osilatör hala yansıyan satış momentum ve bir arıza tehdidi henüz hafiflemiş değil. MACD’deki düşüş eğilimi , AO’nun duruşunu doğruladı. Tersine, üst trend çizgisinin üzerindeki bir artış, bir fiyat artışını tetikleyebilir.

Cosmos (ATOM) Analizi

ATOM analizinde, Son 24 saat içinde % 12’lik bir fiyat artışı, Cosmos’un 27,9 $ ‘lık direncinin çevresinde işlem yaptığını gördük . Sağlıklı hacimlerle desteklenen ATOM fiyatı, önümüzdeki saatlerde bir kırılma ve yeni bir ATH için güçlü bir atak yaptı, ancak başka bir test 29,7 $ ‘dan bekleniyordu (gösterilmemiştir).

ATOM analizinde yükselirken hacim olunmasına dikkat edilmelidir.

RSI yazının yazıldığı anda, bir boğa bölge içinde oldu. 62.3’ün üzerindeki bir hareket, üst bölgeye yeniden bir ziyaret sağlayabilir. Tersine, 17’lik bir ADX okuması, pazarın daha az yönlü hale geldiğini gösterdi. Fiyat 29,7 dolara yaklaşırken boğalar güç kaybediyordu ve bu bir patlama tahminine karşı çalıştı.

Nano (NANO) Analizi

NANO fiyat analizinde, Tek bir mum 14,5 dolara kadar yükselmesine rağmen, Nano‘nun mumları henüz 13,5 doların üzerine çıkmamıştı.

4 saatlik zaman dilimi NANO analizinde , bu seviye etrafında bir direnç bölgesi gösterdi ve kuzeye doğru bir hareket, piyasa satıcıları tarafından reddedildi. Bu, bir gerilemeye yol açtı ve 10,2 doların altında bir kırılma, NANO’nun kısa vadeli gidişatı üzerinde zararlı bir etkiye sahip olabilir. Böyle bir olay, 200-SMA’ya doğru % 13’lük bir geri çekilmeyi tetikleyebilir.

Müthiş Osilatörde düşüş eğilimi gösteren ikiz tepe kurulumu , satış tarafına doğru güçlü bir ivme kayması görebilir. Bu arada, Chaikin Para Akışı , kurumsal sermaye girişlerinin eksikliğinin altını çizerek yarı çizginin oldukça altındaydı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here