Home Altcoin Haberleri BNB’de 600 Milyon Dolar Token Yakıldı: Binance 15. Token İmha İşlemini Tamamladı

BNB’de 600 Milyon Dolar Token Yakıldı: Binance 15. Token İmha İşlemini Tamamladı

0
BNB’de 600 Milyon Dolar Token Yakıldı: Binance 15. Token İmha İşlemini Tamamladı

Dünyanın önde gelen kripto borsası Binance, 15’inci BNB yakımını tamamladı ve yaklaşık 600 milyon dolar yakılan USD’de rekor kırdı. 

Binance, bugün erken saatlerde sadece 1,1 milyon token ile 15. BNB yakımının tamamlandığını duyurdu. Madeni paralardaki miktar, geçmişte bu tür olaylara kıyasla önemli ölçüde azalmış olsa da, neredeyse 600 milyon dolar ile USD cinsinden bir rekor kırdı. 

Bugün erken saatlerde Malta merkezli kripto para borsasından yapılan duyuru , şirketin “Binance teknik incelemesine uygun olarak” 15. üç aylık BNB token yakma işlemini tamamladığını söylüyor.

İmha edilen madeni para miktarı 1.088.888’dir. İlginç bir şekilde, bu aslında BNB açısından yakılan dördüncü en küçük miktar ve önceki yakım olayından oldukça az

Bununla birlikte, Binance’in yerel tokeninin fiyat artışı, ABD doları açısından yeni bir ATH oluşturmasına yardımcı oldu. Şirket, 15. BNB token yakımının 595,3 milyon dolar değerinde olduğunu söyledi.

Popüler kripto borsası, token arzını 100 milyona düşürene kadar üç aylık kârının belirli bir yüzdesine karşılık BNB’yi satın alıp yok edeceğine söz verdi. En son olaydan sonra BNB arzı 154,5 milyona düştü.

Binance Coin, yılın başından bu yana fiyat açısından en iyi performans gösterenlerden biri. BNB, 2020’ye 40 doların altında girdi ancak hızla değer kazandı.

BNB o zamandan bu yana 100 dolardan fazla düşmüş ve şu anda 520 dolardan az işlem görse de, yine de yaklaşık% 1.200 arttı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here