Home Altcoin Haberleri Binance BNB’lerin Yakma Oranını Hızlandırabilir

Binance BNB’lerin Yakma Oranını Hızlandırabilir

0
Binance BNB’lerin Yakma Oranını Hızlandırabilir

Küresel kripto para borsası Binance, yakında kendi yardımcı jetonu Binance Coin’i (BNB) yakabilir.

Binance CEO’su Changpeng Zhao o söylüyor keşfetmek hızlı bir oranda bnb yok etmek ve madeni paranın toplam arz azaltmak için olsun.

“Bu hafta sonu ekibimiz BNB için Hızlandırılmış Yazma programını tartışıyor. Daha fazla ayrıntı gelecek. Ayrıca tüm önerileri veya parlak fikirleri memnuniyetle karşılıyoruz. “

Yazım itibarıyla kripto para borsası devi 13 yakmayı tamamladı. Ekim ayında Binance, 68 milyon dolar değerinde toplam 2.253.888 BNB’yi yaktı ve bu, fiat değeri açısından şimdiye kadarki en yüksek olanı temsil ediyor.

Binance, dolaşımdaki 100 milyon BNB’yi yok edene kadar her çeyrekte jeton yakma etkinlikleri gerçekleştiriyor – şimdiye kadar çıkarılan toplam 200 milyon BNB’nin yarısı.

Yakılacak BNB tokenlerinin sayısı, üç aylık bir süre içinde borsada gerçekleştirilen işlemlerin sayısına bağlıdır. Binance, BNB arzını azaltmak ve potansiyel olarak değerini artırmak için kendi yardımcı jetonunu yakıyor.

Kripto borsası şimdiye kadar 23.593.399 BNB tokenini yakarak borsayı madeni para yakma yolculuğunun yaklaşık% 24’üne koydu.

Binance, BNB’yi 2017 yılında, yatırımcıların borsada ücretlerde indirim almak veya açık piyasada işlem yapmak için kullanabilecekleri bir hizmet tokenı olarak oluşturdu. BNB şu anda piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto para birimidir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here