Ben Armstrong: “Kuruşluk Altcoinlerin Potansiyeli Büyük”

Kripto para tüccarı Ben Armstrong, beş ucuz altcoinin bazı kripto yatırımcılarını milyonerlere dönüştürebileceğine inandığını söylüyor.

Yeni bir videoda, tüccar listesine blok zinciri tabanlı satış noktası platformu Pundi X (NPXS) ile başlıyor.

Armstrong, 2018’in ortalarından itibaren tüm zamanların en yüksek seviyesine henüz dönmediğine dikkat çekerken, son gelişmelerin altcoin’in fiyatını yükselteceğini savunuyor.

“NPXS, kısa süre önce stake etme ve arzlarını azaltmak için bir token yakma işlemini duyurdu. 236 milyar jetonlu bir madeni para için bu, bu projeyi devasa bir altcoin sezonuna taşımaya yardımcı olacaktır. “

Kripto etkileyiciler listesinin bir sonraki kısmı, platform Holochain’i (HOT) barındıran dağıtılmış uygulamaların yerel belirtecidir. Armstrong , Holochain’in teknolojiyi blockchain’in ötesine taşıma misyonunun en büyük satış noktası olduğunu söylüyor .

“Holochain, blok zincirinin ötesinde düşünmeye cesaret eden birkaç projeden biri. Blockchain hala gelişmekte olan bir teknoloji olsa da, içinde kesinlikle bazı problemler var. Holochain, blockchain fikrini alıp onu genişleterek Holochain’i blockchain’in sunduğu her şeyden daha hızlı ve merkezi olmayan hale getiriyor. “

Armstrong, eşler arası dosya paylaşım platformu BitTorrent’i (BTT) kendi listesine adlandırırken, altcoin’in TikTok’taki artan popülaritesinin, daha önce nispeten belirsiz olmasına rağmen fiyatı artırma olasılığının yüksek olduğunu söylüyor.

“BitTorrent havai fişeklerle başlatıldı, ancak daha sonra cızırtıyla belirsizliğe dönüştü. Ancak son zamanlarda yaşanan fiyat artışı BitTorrent’e yeni bir hayat getirdi. Ama bunda ilk bakışta olduğundan daha fazlası var mı? Söylenti şu ki, TikTok şu anda BitTorrent’i son zamanlarda Dogecoin’de gördüğümüze benzer şekilde pompalıyor.

Kesin olan bir şey var, TikTok kalabalığı ucuz paraları seviyor ve BitTorrentle doğal bir uyum içerisindeler. “

Ölçeklenebilir blok zinciri Harmony’nin (ONE) yerel belirteci, Armstrong’un bir sonraki altcoinidir. Tüccar, Harmony’nin temellerinin onun en büyük itici gücü olduğunu savunuyor.

“harmony iyi bir proje ve özellikle şu an için oldukça iyi bir niş içinde. Ethereum’un ölçeklendirme sorunlarını yakın vadede ETH 2.0 parçalama ile ortaya çıkmadan çok önce çözmeyi amaçlıyor. Harmony, güvenilmez bir Ethereum köprüsü ile birlikte gelen bir parçalama protokolüdür.

Bu yüzden Harmony güçlü bir performans sergilerken, gidecek daha çok yolu olabilir.

Armstrong, tedarik zinciri takibinde lider olduğu için “yanlış gidemeyeceğine” inandığı bir altcoin olduğunu söyleyerek listesini VeChain’i (VET) adlandırarak bitiriyor.

“Tedarik zinciri izleme alanında daha güçlü bir proje yok … Gerçek şu ki VeChain dünyadaki büyük bir soruna bir çözüm, güçlü temellere ve güçlü tekniklere sahip ve hala bir kuruşun altında.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
Sedat ATASEVER
Sedat ATASEVERhttp://blokchaintr.com
1998 yılında Düzce’de doğan Sedat ATASEVER, Abant izzet baysal tarih bölümü mezunu. Blockchain, Bitcoin ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya yönlendirmiştir. Sedat, 2017 'de Bitcoin ile tanıştıktan sonra araştırmalarını sürdürmeye devam etmiş ve bu araştırmalarını bizimle paylaşmaktadır.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

116BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
1,160TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
55,729.00 $
55,729.00 $
3.14%
ethereumEthereum
3,985.04 $
3,985.04 $
3.55%
binance-coinBinance Coin
659.07 $
659.07 $
0.24%
xrpXRP
1.44 $
1.44 $
5.91%
dogecoinDogecoin
0.500098 $
0.500098 $
2.22%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.64%
cardanoCardano
1.72 $
1.72 $
0.06%
polkadotPolkadot
37.33 $
37.33 $
5.09%
bitcoin-cashBitcoin Cash
1,415.22 $
1,415.22 $
2.18%
litecoinLitecoin
360.19 $
360.19 $
5.89%

Benzer Haberler