Home Altcoin Haberleri BambooDeFi CHAINX’te IEO’yu Duyurdu, Uniswap Listesi Daha Sonra Geliyor

BambooDeFi CHAINX’te IEO’yu Duyurdu, Uniswap Listesi Daha Sonra Geliyor

0
BambooDeFi CHAINX’te IEO’yu Duyurdu, Uniswap Listesi Daha Sonra Geliyor
  • BambooDeFi IEO, 25 Aralık’tan itibaren ChainX kripto borsasında başlıyor.
  • Jeton, IEO’dan sonra Uniswap’ta listelenecektir. Geliştirme şirketi ayrıca Bamboo token için bir kripto kart çıkarmayı planladı.

Merkezi olmayan finansman ( Defi ) protokolü, BambooDeFi etti yayımlanan ChainX cryptocurrency borsasında onun yaklaşan ilk değişim arz (IEO) hakkında bilgi. Protokolün Bamboo tokeninin IEO’su, bugünkü bilgilere göre 30 Ocak 2021’e kadar sürecek üç farklı aşamada yürütülecek. ChainX’teki ilk değişim teklifinin ardından protokol ekibi, token’ın önde gelen merkezi olmayan borsa Uniswap’ta listeleneceğini söyledi.

ChainX üzerinde BambooDeFi IEO

Bilgiye göre, ilgilenen kişiler Metamask, Trust Wallet, WalletConnect ile borsalarını kendi başına bağlayarak IEO’ya katılabilirler. Bununla birlikte, BambooDeFi IEO’nun ilk aşaması 25 Aralık’tan gelecek yıla kadar, tam olarak 5 Ocak’ta başlayacak. Bu aşamada, tokenler 0,30 € karşılığında ChainX’te satışa sunulacak. 6 Ocak’tan 16 Ocak’a kadar başlayan ikinci aşamada, Bamboo jetonu 0,40 € ‘dan satışa sunulacak.

Son aşama 17 Ocak – 30 Ocak tarihleri ​​arasında 0,50 € ‘dan başlıyor. Her ilerleme aşaması fiyatta bir artışla gelse de, fiyatlar hala bir avrodan az ve BambooDeFi’de sunulan hizmetleri takiben satın almaya değer olabilir. İspanyol Nexxyo Labs tarafından geliştirilen protokol, kullanıcıların dijital para birimlerini diğer işlevlerin yanı sıra şifreli bir şekilde merkezi olmayan bir şekilde ticaret yapmasına olanak tanır.

Bamboo token dolandırıcılığına dikkat edin

Yeni bir blog yazısı, protokol takımı kaydetti Bambu belirteçleri Uniswap başlatıldı edildiğini sahte. Ekip, “Bu sözleşmelerle veya şu anda Uniswap’te başlatılan Bamboo ile etkileşime girmeyin, bunlar gerçek değil,” diye yazdı ekip, Bamboo simgesinin yalnızca IEO tamamlandıktan sonra Uniswap’ta başlatılacağını söyledi.

Token nihayet piyasaya sürüldüğünde, geliştirme şirketi AuroraCryptoMachines ile işbirliği içinde kripto ATM’leri için mevcut olacak bir kart yayınlamayı planlıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here