Home Altcoin Haberleri Analitist Taylor Swope, Chainlink’in Yükseleceğinin Sinyallerini Verdi. Sebeplerini Açıkladı

Analitist Taylor Swope, Chainlink’in Yükseleceğinin Sinyallerini Verdi. Sebeplerini Açıkladı

0
Analitist Taylor Swope, Chainlink’in Yükseleceğinin Sinyallerini Verdi. Sebeplerini Açıkladı

Analitist ve trader olan Taylor Swope, bu hafta yeni patlayan NFT’lere nakit para kazandıracağından Chainlink’in artacağını düşünüyor.

LİNK’teki bu yükselişin sebebinin platform ve NFT’ler arasında ilginç bir bağlantı kurması olduğunu açıklıyor.

Taylor Swope, NFT’lerin etrafındaki potansiyel aldatmacayı herkesten önce belirlemişti, tokenlerin altyapısı olacaklar, geçen yıl Chainlink’i kullanarak dinamik NFT’ler oluşturmanın 16 yolu hakkında bir blog yazısı yayınlamıştı.

“… Dış Veri Ve Sistemlerle Iletişim Kurmak Ve Bunlara Tepki Vermek Için Oracle’ları Kullanan Sürekli Akıllı Sözleşmeler. Oracle, NFT’nin Harici Verileri / Sistemleri NFT’leri Basmak / Yazmak, Eşler Arası Ticaret Yapmak Ve Durumu Kontrol Etmek Için Bir Mekanizma Olarak Kullanmasına Izin Veriyor. “

Yalnızca NFT’ler değil, Oracle projesi de zaten canlı olan ve ekosisteme bir değer katan VRF (Doğrulanabilir rastgelelik oluşturucu) özelliğine sahiptir.

“Bilmiyorsanız, Chainlink’in Kendi VRF’si Var. Chainlink Oracle Düğümleri, Daha Sonra Akıllı Sözleşmelere Atfedilen Rastgele Bir Sayı Oluşturur Ve VRF, Geçen Yılın Ekim Ayından Bu Yana Ana Ağda Yayındadır Ve VRF, Rasgelelik Yoluyla NFT’lere Dinamik Yetenekler Kazandırır ”.

Daha da ileri giderek, gerçek dünyadaki olayları ve sonuçları onunla ilişkilendirerek bir karta dinamik yetenekler eklemek gibi NFT’ler için çok çeşitli olasılıkları tartışıyor.

Bir NFT kartının değerinin, ilgili oyuncunun istatistiksel çıktısına bağlı olabileceğini söylüyor.

Chainlink, blog gönderisinde kimlik doğrulama sektöründe dinamik NFT’lerin kullanıldığından bahsetti ve bu da gelecekte ihtimallerin içinde yer almakta.

“Daha Da Ileride, Kimlikle Bile Orijinallik Doğrulaması … Ve Chainlink Kimlik Hakkında Konuşuyor Ve Birçok Projenin, Kullanıcıların Takıp Çalıştırabilmeleri Için Mevcut Birçok Uygulama Ile Arayüz Oluşturabilecek Dijital Kimlikleri Nasıl Geliştirecekleri Üzerinde Çalıştığını Söylüyorlar Diğer Uygulamalarla Birlikte Kendi Özel Verilerinin Kontrolünü Elinde Tutuyor. ” Swope Diyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here