Home Altcoin Haberleri Analitist Kaleo’ya Göre Patlayacak Altı Altcoin

Analitist Kaleo’ya Göre Patlayacak Altı Altcoin

0
Analitist Kaleo’ya Göre Patlayacak Altı Altcoin

Sağlam altcoin destekçileri arasında takipçileri büyümeye devam eden yakından takip edilen bir analist ve trader, değerinde patlamaya hazır olduğuna inandığı altı kripto varlığının bir listesini açıklıyor.

Yeni bir tweet’te, sektörde Kaleo olarak bilinen trader, uzun süredir fayda belirteci Binance Coin’i (BNB) kullandığını söylüyor çünkü bir yükselişi potansiyel olarak gördüğünü üçüncü en büyük kripto varlığını 800 dolara çıkarabileceğine inandığını ve bu varlıktan yaklaşık% 200 kazanç sağlayacağını ifade ediyor.

Bnb’nin yapacağını düşündüğü hamleyi grafiğe eklemiş ve buna benzer bir hamlenin gerekliliğinden bahsetmiş.

Kaleo’nun radarındaki bir başka madeni para, 21.41 $ ‘lık tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) hedefleyen otomatik piyasa yapıcı PancakeSwap (CAKE) .

Sırada, tüccarın kısa vadede 0,003 $ ‘lık mevcut fiyatından% 230’un üzerinde fırlayabileceğini söylediği bir para olan eşler arası dosya aktarım jetonu BitTorrent (BTT) var .

Dördüncü sırada unutulmuş bir akıllı sözleşme platformu EOS var.

Kaleo’nun grafiğine göre, EOS yerel bir dip oluşturduktan sonra büyük bir hareket için vites yükseltiyor olabileceğini düşünmekte.

Tüccar listesindeki beşinci jeton , altcoin’in Bitcoin’e (SC / BTC) karşı büyük kazançlar elde etmesini bekleyen bir çanta satın aldığı için eşler arası veri depolama ödemeleri olan Siacoin (SC ).

Son madeni para, Ethereum blok zincirine dayalı mobil veri için uluslararası bir değişim olan Dent (DENT / USD). Trader , kripto varlığının patlamasının sadece bir zaman meselesi olduğunu belirtiyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here