Home Altcoin Haberleri Analitist Bir Kaç Altcoin Hodl Ettiğini Söyledi Ethereum, Cardano, Litecoin ve Chainlink Fiyat Hedeflerini Açıkladı

Analitist Bir Kaç Altcoin Hodl Ettiğini Söyledi Ethereum, Cardano, Litecoin ve Chainlink Fiyat Hedeflerini Açıkladı

0
Analitist Bir Kaç Altcoin Hodl Ettiğini Söyledi Ethereum, Cardano, Litecoin ve Chainlink Fiyat Hedeflerini Açıkladı

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Cardano, Litecoin, Ethereum ve diğer birkaç altcoin için yukarı yönlü fiyat hedeflerini açıklıyor.

Van De Poppe, yeni bir tweet fırtınasında dört büyük kripto varlığı için yükseliş hedeflerini ve ayrıca parçalama odaklı protokol Zilliqa’yı (ZIL) sağlıyor.

“Litecoin (LTC) 700 dolara ulaşabilir mi?
Cardano (ADA) 5 dolara ulaşabilir mi?
Chainlink (LINK) 100 $ ‘a ulaşabilir mi?
Ethereum (ETH) 5.000 Dolara Ulaşabilir mi?
Zilliqa 1 dolara ulaşabilir mi?

Bence evet.”

Van de Poppe, analizine dayanarak, Cardano’nun Bitcoin’e (ADA / BTC) karşı yeni bir 2021 zirvesine baktığına da neden oluyor.

“Cardano yolu takip ediyor ve yakında yeni bir dürtü dalgası yaşayacak.”

Van de Poppe , Dogecoin (DOGE) manşetlere çıkmaya ve tüccarların dikkatini çekmeye devam ederken, Stellar Lumens (XLM) ve 0x (ZRX) fırsatlarının göz önünde olduğunu söylüyor .

“İnsanlar DOGE gibi madeni paralara odaklanırken, XLM ve ZRX gibi madeni paralar spot ışığında değil, çıkmaya hevesli.”

Yakından takip edilen analist, XLM’nin 2,00 dolara ulaşma gücüne sahip olduğunu ve diğer dört radar altı altcoin’de de muazzam ralliler öngördüğünü söylüyor.

Van de Poppe, oracle platformu DIA’nın şu anki 4.59 $ ‘dan 50 $’ a% 1.000’den fazla artacağına inanıyor. Swipe Wallet’ın yerel SXP’si, tüccarın% 1000’den fazla ralli yapabileceğini öngörüyor ve yazma sırasında 4,87 dolardan 50 dolara yükseldi.

Blockchain teknolojisi ağı Icon (ICX), Van de Poppe’nin tahminine göre 2.69 $ ile 10 $ arasındaki değerinden% 270’in üzerinde bir artış ve merkezi olmayan tedarik zinciri izleyicisi VeChain (VET), 0.22 $ ‘dan 1 $’ a% 350’den fazla artabilir.

Analist, DOGE spot ışıklarının bir kısmını diğer kripto varlıklarına geri verdikten sonra XRP’nin büyük olasılıkla hareket edeceğini ekliyor .

Buna ek olarak, Van de Poppe, farklı blok zinciri defterleri arasında bağlantı kurmayı ve bunlar arasında değer alışverişi yapmayı amaçlayan bir blok zinciri altyapı ağı olan Wanchain’e (WAN) sahip. Ona göre WAN, önceki bir direnç seviyesini desteğe çevirdi ve Bitcoin’e karşı yeni zirveler yapmaya hazır.

“WanChain, güzel bir S / R dönüşünden sonra güzel bir şekilde konsolide oluyor ve bu nedenle devam etmeye hazır görünüyor.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here