Analitist Austin Arnold Şu 9 Kripto Para Çok Büyük Potansiyele Sahip Dedi

0
87

Austin Arnold, önümüzdeki haftalarda radarında yer alan en iyi projeleri listeliyor. Arnold, yeni bir videoda 562.000 YouTube abonesine Ethereum’un (ETH) önümüzdeki dönemde takip ettiği bir numaralı proje olduğunu söylüyor.

Trader, Ethereum ekibinin gelecek ay gas ücreti kullanımına yönelik iyileştirmeleri içeren Berlin güncellemesini gerçekleştirmeyi planladığını söylüyor. Kripto analisti, yakın zamanda Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki birkaç hafta içinde 100 kat ölçeklenmeye hazır olacağına inandığını söyledi.

Ethereum’dan sonra Charles Hoskinson’ın akıllı sözleşmesi olan Cardano(ADA) var.

“Gerçek şu ki, Cardano’nun ekosistemi inşa ediliyor… Tekrar söylüyorum, Cardano bugün dört yıl önceki Cardano’dan çok farklı. Dört yıllık araştırma ve geliştirme sürecimiz var, Byron’dan Shelly’ye geçişimiz var, şimdi token düzenleme, birkaç ay içinde akıllı sözleşmeler, büyüyen kullanıcı tabanı, daha yüksek enflasyon … Cardano izlenecek biri. “

Trader listesinin üçüncüsünü gizlilik merkezli MimbleWimble güncellemesi için hazırlandığını söylediği büyük kapasiteli Bitcoin fork’u Litecoin (LTC). Arnold ayrıca, piyasa değerine göre en iyi dokuz kripto paranın genellikle bir boğa piyasasında iyi performans gösterdiğini ve kripto para biriminin “önümüzdeki aylarda en riskli getiriye sahip olabileceğini” iddia ettiğini belirtti.

Chainlink (LINK), analist listesinde dördüncü sırada yer alıyor. Arnold, bir numaralı merkezi olmayan oracle projesine olumlu bir ışık tutan yakın tarihli bir Citigroup raporunu paylaşıyor.

“Citigroup tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapor, Chainlink’in Bitcoin üzerinde öne çıkabileceğini tahmin etti … LINK, blockchain küresel olarak zaman içinde gelişmeye devam ettikçe Chainlink ekosisteminin değeri artabilir.”

Arnold’un izleme listesindeki beşinci, altıncı ve yedinci altcoinler Polygon (MATIC), Skale Network (SKL) ve SushiSwap (SUSHI) olup , hepsi bu hafta Coinbase’de piyasaya sürüldü ve haberlerde daha da ileriye gidebilir.

Sponsorlu bir proje olan Cook Protokolü, ilk ademi merkeziyetçi değişim (DEX) teklifinin ve Uniswap listesinin eşiğinde, diyor Arnold. Benzersiz bir kullanıcı dostu varlık yönetimi platformu yaratmayı amaçlayan proje “iyi finanse edildi” ve önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) piyasa yapıcısı DuckDAO’dan destek aldı.

Son olarak, dokuz numaraya gelen, son zamanlarda, Chiliz’de (CHZ) muazzam bir büyüme gösteren, değiştirilebilir olmayan bir token (NFT) projesi. CHZ jetonu yıl içinde % 10,400’ın üzerinde artış gösterdi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz