Home Altcoin Haberleri Analistler ETH Fiyatının 2500 Dolara Çıkacağını İnanıyor Ama Erken Olduğunu Düşünüyor

Analistler ETH Fiyatının 2500 Dolara Çıkacağını İnanıyor Ama Erken Olduğunu Düşünüyor

1
Analistler ETH Fiyatının 2500 Dolara Çıkacağını İnanıyor Ama Erken Olduğunu Düşünüyor

Kripto para analistleri, en büyük ikinci kripto varlığ olan Ethereum’un, 2018 yılının Ocak ayında yaptığı 1.432 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmaya ramak kalmışken geri çekilmesinin Ethereum fiyatının bir geri çekilme yapacağını konusunda hem fikir hale geldi.

Analistlerden Tüccar Michaël van de Poppe , nispeten düşük hacim seviyelerinin Ethereum’un şu anda aşağı yönde bir hareketle karşılaşmaya hazır olduğunu gösteriyor.

“Ether’in dün patlak verdiğini görebiliyoruz, ancak patlama olmasını istediğimiz kadar önemli değil. Burada görebileceğimiz gibi daha yüksek zaman dilimlerinde, zirveye çıkıyormuşuz gibi görünüyor…

Son dönemdeki çıkış, göstermesini istediğimiz hacmi göstermiyor ve bu yüzden izlenecek önemli seviyeleri tanımlayacağız. Bu önemli seviyeler destek sağlamazsa, başka bir menzile bağlı inşaatta tekrar bir arıza görmemiz muhtemeldir.

1.280 $, Ethereum’un tutması için kritik bir seviyedir. Bu tutarsa, koşmaya devam edebiliriz ve yakında 1.600 dolara ulaşabiliriz.

Bununla birlikte, 1.280 $ kaybedilirse, izlenecek bir sonraki seviye 1.080 $ alanıdır. Bu kaybedilirse, en kötü durumda 900 dolara, hatta belki 760 dolara bakacağız. “

Sağlıklı bir düzeltme sonrasında Poppe de van Ethereum fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesini kırarak ETH fiyatının 2500 Dolara çıkmasını bekliyor.

Kripto para piyasasında Capo olarak bilinen diğer bir analist de bir düzeltme bekliyor, ancak bunun çok kısa ömürlü olacağına inanıyor .

“2.500 ETH, sandığınızdan daha erken. Bu tweet’i işaretle. “

Capo , Ethereum’un Şubat başında 1.080 dolarlık alanı yeniden test etmesini ve ardından Şubat ortalarında 2.500 dolar hedefine ulaşmasını beklediğini gösteren bir grafik paylaşıyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here